• Otaku

    Nechysta nekdo z prazskej nejakou akci?. Ma bejt pekne tak nechci po mesici bez kola zahalet..

    0 0
    • McBlacky  

      jo asi klasickej Karštejn červená ze Zbraslavi, oběd Halouny, modrá na Karlštejn a červená+modrá do Černošic, ještě to upřesníme…

      0 0
      • jecnak  

        Sobota nebo nedele ??? to by se mohlo rict uz ted

        0 0
      • pos3k  

        kurna a ja se vysekal, jsem se chtel uz k Vam pridat, buuu :o)

        0 0
        • Meesha  

          Hmm, ja sem konecne v Praze, ale taky odrenej… Tak to vidim jen na neco lehciho a na stihacku za Jecnakem, Enjoyem atd… Jeseniky sou sv*ne!

          0 0
          • fousac  

            klid… zatim to vypada ze to cely budu s odstupem uzavirat ja.. :)

            0 0
    • McBlacky  

      tak teda na 100% neděle na 70% sraz 9,15 Palačák 10,00 nám Zbraslav tempo tentokrát volnější, pojedou i lidi co moc nedrtí, takže je to vhodné pro každýho kdo dá 90km a není na umření :-) když se jede z Prahy z centra tak je to asfalt na Zbraslav, pak jenom kousek asfaltu okolo Halounů a Litně a jinak terén až do Černošic, pak klasická cyklostezka…

      0 0
      • Gung-Ho  

        Tak, pokud neuděláte nějakou změnu, budu v 10:00 na náměstí ve Zbraslavi.

        0 0
      • fousac  

        cupr.. :) a dyztak na me chvilku pockejte, kdybych mel zpozdeni…

        0 0
    • McBlacky  

      takže platí co jsem napsal 9,15 Palackého náměstí 10,00 náměstí Zbraslav, pokud bude v neděli ráno hodně pršet tak nejedeme…

      0 0
      • Otaku  

        prset nebude, vim to, urcite ne, nesmi neeee ueee argh!!. x_x

        0 0
      • jonas  

        Berete i „cizí“ ? Možná by mi to tentokrát vyšlo ..

        0 0
      • Darkson  

        tak já se možná taky přidám, když nebudete moc chrtit:-)

        0 0
        • fousac  

          jedu i ja, chrteni nehrozi… :)

          0 0
          • Darkson  

            to jsem rád. zavítal jsem na tvý stránky, čekal fotky biků a tys mě překvapil obrázkama z kalby :-)

            0 0
    • ROpa  

      presne ako pises vikend sa blizi a uz som stihol zrusit radenie prehadzovacky… keby mi niekto vedel povedat ci sa da kupit toto: Y-6CZ 98010 R.H. Indicator Unit http://www.shimano-europe.com/…/SL-M510.pdf

      alebo len cele radenie SL-M510, bol by som happy.

      Dik ROpa.

      0 0
      • Gung-Ho  

        Jestli se dá koupit samotnej indikátor Ti neřeknu a pokud jo, tak si s tím užiješ asi spoustu starostí, ale kdybys chtěl, tak přesně tyhle řadící páčky (SL-M510) se mi doma válí, jsou fungl nový i s lankama, sundaný z kola, protože jezdím s GripShiftem. Pokud bys je chtěl, tak Ti je tam (Zbraslavský náměstí) zejtra můžu vzít, nebo se můžem domluvit někdy na spicha v Praze. Chtěl bych za ně 1000,–

        0 0
        • ROpa  

          dik za pomoc ale moc to moj problem neriesi obzvlast ked som z Trencina… :-(

          ROpa

          0 0
          • jecnak  

            A proc teda pises do tohodle threadu, to mi nejak nejde do hlavy…

            0 0
      • lubos  

        Indikator ? Tio pouzivas ?

        0 0
      • fousac  

        jestli je to jenom indikator, tak se na to vykasli.. rok uz bez nej jezdim a taky ziju..

        0 0
    • Otaku  

      a vikend se opet blizi, takze se nemuzu opet nezeptat. Nuze, nechysta nekdo nejaky vyletik? Ze bych se na chvili pridal nez prijde opet hladak.. ;-) Mam na mysli hlavne sobotu, protoze v nedeli asi bude horsi pocasi.

      0 0
      • filipes  

        urcite pojedu, oba dva dny. Mel jsem na musce Kokorinsko-ceskolipsko-polomene hory, ale to jen tak kdybych jel sam.

        0 0
        • Otaku  

          to ale myslis urcite po silnici ze? Ja na horaku bych to objel tak za tejden…:(

          0 0
          • filipes  

            MTB, ale s motorizovanym posunem. Kdyz mam celej den, tak vetsinou jedu nekam, kam se nedostanu po praci. Ve vyse zminene lokalite mam trasu tak na cca 6 hodin jizdy, hodne technickych sinle-tracku.

            0 0
            • blue  

              tak tak, kokorinsko je super, autem pul hodiny z prahy, malo lidi (aspon minulej vikend) a super jezdeni

              0 0
              • rich  

                ako sa tam dostat vlakom?

                0 0
                • blue  

                  nejjednodušší asi do mělníka (a kus doject na kole) nebo do mšena, možná někdo bude vědět i lepší zastávku, nebo na to přijdeš sám pohledem do mapy

                  0 0
                • filipes  

                  mapu tu nemam a vlakem jsem fakt dlouho nejel – ale kdysi jsem jel do Steti a odtud na vychod, do lesu jsme se dostali dost brzo. Steti je na trase na usti, jezdi tam toho dost.

                  0 0
                  • rich  

                    ok vdaka – buduci vikend mam volno, skusim tam zajst, snad bude pekne

                    0 0
                    • fousac  

                      pockej pockej.. pristi vikend je akce u Savy na chate!! nebo snad chces rict, ze nejedes?? to te ale asi Sava kousne… :)

                      to all: tenhle vikend si delam konecne volno… takze sobota bude nejaka lehka turistika v okoli zbraslavi (ale klidne se nekdo pridejte, sraz v 11:00 u nadrazi) a v nedeli vyspavam po sobotni vecerni garden party… :))

                      0 0
                      • rich  

                        mno ja ak pojdem, tak v piatok a v sobotu podvecer spat (teda ako nazad :-)), v nedelu by som tam isiel hodit okom.

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        Ufff, eště nevim, možná se ukážu v so, potřeboval bych trochu natrénovat výjezdy. Dyž nebudu v jedenáct na zbraslavi u nádraží, tak nebudu… :o)

                        0 0
    • x-mass  

      Neni tady nekdo z Liberce a okoli? Dal bych treba Centrum → Malinik → Jested → Centrum. Dolu samozrejme po sjezdovkach a lesem:). I kdyz naposledy mne ten Jested stal XT prehazovcku:(.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.