• liki

    Aj vy máte mozole na rukách? Ja áno aj keď používam rukvice.

    0 0
    • Otaku  

      ja ne. Asi bych zkusil jiny gripy a rukavice.

      0 0
    • Radek Broz  

      Musis vic jezdit, at si telo zvykne.

      0 0
    • liki  

      rukavice som si vcera kupil.gripy mám penové a už jazdím pol roka každý deň tri hodiny a telo si nenaviklo

      0 0
      • mosquito  

        no jestli to neni tema penovyma gripama :-/ nejak z praxe poznavam ze lepsi je tvrdsi .. po delsi jizde je to pohodlnejsi a pak samo stridat uchop kdyz je to trosku mozne

        0 0
    • liki  

      Zajtra idem kúpi? nejaké gumené, lebo tie penové sa mi dnes začali otáča? a vysúva? z riadtok.

      0 0
      • E.I.M.S.  

        Koukni na tyhle : http://www.jmctrading.cz/shop.php?…, rozhodně žádný problém s protáčením a mozoly z nich taky nemám.

        0 0
      • Darkson  

        to není nutný. já mám taky pěnový(BBB-jsem s nima max. spokojenej). když mi začly sklouzávat příliš, omotal jsem řídítka pod gripy izolepou a drží dobře.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jsem jednomu chrtovi v sobotu poplival jeho penaky a pujcil si (nestihl se ubranit vymene) ODI a po zavode rikal, ze je koupi a uz nikdy jinak. Kdo nezazil neuveri. Jsem si taky driv myslel, ze je to snobarna. Mozna trochu je ;)

          0 0
    • climber  

      Já to neřeším, protože největší mozoly mám z veslování.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Napodobne. Oproti mozolum z padlovani jsou ty z kola pro batolata a vadit muzou mozna topmodelkam… chrti si vlastne holej nohy… a chrtum mozna (nevim jestli to je stejna skupina s tema modelkama, ale pro jistotu:)

        0 0
      • Darkson  

        a kde vesluješ, chlape?

        0 0
        • climber  

          Chodím na trenažer do Factory Pro a pomalu se snažím posunovat svůj čas směrem dolů.

          0 0
          • Darkson  

            já na něm jezdil celou zimu, dobrá příprava na bika. když jsem ještě jezdil na vodě, pamatuju si, že jsem měl i 3 puchýře na sobě-to je pak slast, když ti praskne:)

            0 0
    • Milenius  

      Zkus makat celej den s lopatou a teprve poznas, co to jsou mozoly :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.