• RUMcajs

    Ahoj,

    zakladam pro prehlednost nove vlakno tak me nekamenujte.

    Usel jsem mezi 30ti a 40ti km a unava v nohou nebyla. V terenu cloveka pohani objevovani a nadseni, ale pri silnicnim presunu o 15km je to nudne.

    Tech 60–70 je mozne ujit v botech co padnou.

    Na silnici prumerka tak 6km s obcasnou pauzou na foceni, v terenu to bylo tak 4km/h v mistech, kde se dalo chodit po dvou.

    3h jsem stravil lezenim po 4rech do svahu a po balvanech.

    Co se bolesti nohou tyce, tak ta prekazkou nebyla, puchyre take ne.

    Na asfalt a do lehkeho terenu podkotnikove GTX botky – po 4h nohy absolutne suche, zadny otlak ani puchyr.

    P.S. Vlk je svine!

    par fotek na http:\\rumcaj­s.ulfree.net a tam slozka Killarney podslozka web

    0 0
    • OCG  

      nektere fotecky jsou opravdu vyborne… Na vlka doporucuju detskej pudr jeste pred tim, nez vyjdes. Ja se s tim potykal na treku po slovinskejch Julkach, pak mi kdosi poradil, at si koupim pudr a nasypu si ho do trisel. No udelal jsem a bylo po problemech. A to jsem pred tim v tom vedru chodil s nohama od sebe jak pepek namornik! :o)

      0 0
    • scret  

      No na vlka doporocuju Aviril baby,vyborne zkusenosti,ale ten tam asi nesezenes:((

      0 0
      • McBlacky  

        bez něj nikam nevyrážím. Kromě vlka to docela slušně řeší i sedřený ruce ze skal,

        0 0
        • scret  

          Tak to jsem uprimne receno jeste nezkousel:)) ale na vlka je to zazrak!:))

          0 0
        • RUMcajs  

          Mno, ja lezl jen po balvanech a jistil se rukama pri chuzi, takze to vyresil pan Polednik svejma rukavicema. Kde bylo bahno, tam jsem se pritahoval za zabodnutou hrdlem dolu otocenou lahvi od coly :-)

          0 0
    • vili  

      je mozny ze ste se s Vlkem na necem neshodli, ale nemusis ho tady snad hned urazet, ne? :-)

      0 0
      • Janes  

        3patně sis přečetl moji radu,synku:))Teď už opravdu jen Baby Aviril.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.