Zavodili jste o vikendu? A jak jste dopadli?

44 nepřečtených
  • tradic

    Ja jel toto: http://www.okolozudovavrchu.wz.cz/ Docela dobry teren tezkej, peknej zavod.Akorat Ivan Rybariku mi dal 5 minut :)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Zavodil. Prezil. Spokojenej. Predjela me zenska. No zase mistryne sveta, tak to se da prekousnout :)

      0 0
    • fousac  

      zavodil… nepozvracel se.. ;) a na 8km XC sprintu sem dal Kvasnickovi 1:40.. ;)))

      0 0
      • mlyny  

        A není už Kvásek trochu jiná věková kategorie?

        0 0
        • fousac  

          no je sice o par let starsi, ale i tak z toho ja, rekreacni turista, mam proste radost.. ;) starsi Velechovskou uz taky dam.. ;) jen ta jejich mlada (nebo co to je), ta zacina litat jak raketa..

          0 0
          • zwwak  

            Áááá, taky Zbraslavká 8.

            0 0
            • fousac  

              si tam byl??? ze si se nehlasil transparentem.. ;)

              nas tam bylo 7 B-F pozitivnich.. ale akorat ja a lempl sme zavodili..

              jo, pak sem tam este objevil 4 dalsi neregistrovane navstevniky zdejsiho fora.. ale cestne slibili, ze se zaregistrujou.. ;)

              0 0
              • zwwak  

                Já tam byl poprvé. S 25 místem jsem spokojenej, je pro mě dobrý. Škoda, že vás neznám podle obličejů, postav, kol, bot a jiných znaků. Takže příště plechový transparent alespoň 3 × 3 m vozit sebou nad hlavou.

                0 0
                • fousac  

                  si zanedbaval pripravu.. styd se.. ;)

                  tak pro priste.. mam fousy, houpaciho fulla s min. 110mm vepredu vzadu a motam se na XC zavodech chrtum pod kola… a pivo v ruce.. :D a vlastne vubec nevypadam na bikera.. no a ti ostatni se toci kolem me.. ;)))

                  0 0
                  • zwwak  

                    Budu si to pamatovat. V neděli chci zkusit silnici. Tam to alespoň občas jede samo a můžu se i nadechnout – Hýskovský okruhy- to bude to pravé. Tam zazářim a posunu se blíž k prostředku pole, … možná.

                    0 0
                  • zwwak  

                    Myslím, že identifikace podle hromadného fota B-F se asi povedla.

                    0 0
    • Daf  

      Ja jel Pres dva kopce no a spice mi nalozila 13 minut :)

      0 0
      • gargamel  

        Tak to bych asi neprezil a zadal o opakovani ceremonialu:))

        0 0
        • Daf  

          Ale hlavne ze bylo pekne :)

          0 0
          • Jenda  

            no jo ale splni jsi prepoklad do 10 mista:-) me dala sice 38 min ale na to ze jsem turista tak spokojenost:-) akorat me dostalo jak jsme vsichni na zacatku jeli omylem to koncovy kolecko a pak po pul hodine jsme zacali predjizdet ty lidi s nosicema a v sandalech co jeli spravne:-)

            0 0
            • Daf  

              Ja jsem pak jeste zabloudil pod tim druhym kopcem, chvili jsem tam jen tak stal docela nastvanej, ale nastesti tam prijel borec to to znal, takze jsem nakonec zas tak moc neztratil. Ja jsem pak jel asi 40 km uplne sam. Prede mnou velka dira a za mnou nikdo v dohledu. Docela jsem si to uzival…

              0 0
    • grafik  

      Dojel a prezil. Skoro cely zavod jsem jel s jednou zenskou a na konec mi to nandala :/

      http://www.jkzsim.cz/…_04_bike.jpg

      cislo 35 :)

      0 0
      • tradic  

        To se te drzel takovej strejc jo? :) A ten tipek uplne vzadu v ty kosili, ten asi jede z prace z JZD, ze jo? :)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Ze ti to dala i s takovym pupkem? :)

        cislo 236

        0 0
      • pcejka  

        Tak koukam Grafiku, zes jel Demu, ja taky (letos prvni zavod), start. c. 38, na zadny fotce jsem se ale nenasel, tebe ale asi (dle fota) od videni znam, nevylucuju, ze jsem te potkal pred x tejdny ve V. Bystrici u prejezdu, zdravili jsme se…jinak priste jedu Brnenskou 50.

        0 0
        • grafik  

          nazdarek, pres bystrici to valim skoro porad na popracovni rychlovky :). Je zajimave, ze u toho prejezdu potkavam pravidelne nejakeho bikera …

          0 0
        • grafik  

          B50 jsel jel loni, ale vysralo se mi totalne (stare) kolo tak sem nedokoncil.Je to dobra trat, podobny jako CH50, ale bez asfaltu. Letos b50 nejedu. Trenuju na selamaraton (muj cil – hlavne dojet) a na mamuta …

          0 0
          • pcejka  

            Tak, tak, po praci jezdim skoro vzdy (vyjizdim z Holice mezi 16.-17.hod.), nechcije-li, avsak trat menim a denne se ve V.B. nevyskutuju, i kdyz casto asi jo. Selu a Mamuta jedu taky, b50 pojedu poprve…

            0 0
            • grafik  

              ja se pres tyden na kolo dostanu tak max. 3, takze bohzel nic moc a doufam, ze selu dojedu. Letos mam cca kolem 800 km

              0 0
    • marapara  

      Závodil, ale tady:

      http://www.cyklosportchropyne.cz/dema.php

      0 0
      • c  

        Už jsou tam i výsledky, tak jaké jsiměl číslo?

        0 0
        • marapara  

          měl jsem číslo 180. Dojel jsem 154 v abs. pořadí. Konkurence veliká, asi jsem byl přetrénovaný, moc dobře se mi nejelo. Ale v závěrečném spurtu jsem dal 3 borce :)

          0 0
      • Vymi  

        Jakto ze Jarda Obruca nedojel prvni??? :-// teda ale na prvnim miste borec co startoval docela z zadniho poradi… to je frajer.. :-)

        0 0
        • versusio  

          No vyhrál to Bouda a ten startoval z lajny první,ale je na tom dobře hajzl na poháru asi od něho dostanu těžkej kartáč,Obručka je unavenej ale on se rozjede!!!!

          0 0
    • Smazaný účet  

      O víkendu jsem s přítelkyní závodil na dálku (ona je v Oslu) v disciplínách „komu dřív vyšumí šumivý multivitamín“ a „kdo dřív uvaří kafe“. Obojí vyhrála ona. :o(

      0 0
    • 2-czech  

      tak ja zajel celkem slusne na Xterre v Tyne nad Vltavou, 7. celkove a 3. v kat. 20–30let. Jinak moc hezka bikova trat!…nejaky fotky: http://home.karneval.cz/…20tyn/tyncil http://home.karneval.cz/…a%20tyn/tyn1

      0 0
    • quassar  

      V sobotu se chystam na svuj prvni letosni zavod: www.50ceskyraj.cz Vitez to loni jel za 1:14 coz je prumer pres 40 takze jsem dost zvedavej jak to tam bude vypadat :)

      0 0
      • peky  

        nebyl náhodou lonskej výtěz Dlask? Já myslím že jo a jel to na cyklokrosovým kole. Já si projížděl tra? a je to fakt tak na silničku než na bike. :(

        0 0
        • Meesha  

          ne, cyklokrosovy kola byly zakazany. ale jel na pevny vidli a rek bych i slikach :-)

          0 0
          • quassar  

            No jsem zvedavej jak na to svejch 2,1 drapakach zvladnu :)))

            0 0
            • Meesha  

              Je to v pohode. Ja se tam loni houpal taky na 2.1 Explorerech a este podfouklejch. Idealni plast bych videl treba Flyweight.

              Letos uz ale nejedu – na rozjeti je to fajn, ale letos uz ne! :-)

              0 0
      • johny.h  

        Taky se tam chystám, ale vítěz mi nadělí tak půl hodiny, když to tak čtu :).

        0 0
    • TNT  

      ja taky zavodila, ale nic sem nevyhrala..... http://www.bucibar.cz/

      0 0
    • DT Czech  

      Závodil – Xterra tour -Týn nad Vltavou-pád ze druhý desítky- málem zlomená ruka- takže jsem nedokončil jsem žabař :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.