Vidlice Marzocchi MX Comp Air 04 zkušenosti

25 nepřečtených
  • frapr

    Ma prosim Vas nekdo zkusenost s touto vidlici, maji tedka na ni slevu. Predem diky za prispevky.

    0 0
    • gordi  

      Pozri do recenzii

      0 0
    • rodriguez  

      je pěkná…těžká…ne­citlivá…nezni­čitelná..normál­ním ježděním…bezu­držbová..no co chceš slyšet víc ?

      0 0
      •  

        co myslím tím necitlivá. To že nechodí nebo co?

        0 0
        • rodriguez  

          jako že prostě nepobere to co pružinovky případně dražší vidle…ale za ty prachy nemá konkurencu!! možná Duke ?

          0 0
          • gordi  

            Mo ne sa zda velmi dobra , len ze je necitliva ale to len pri malych nerovnostiach a do kopca sa nehupe … pri zjazdoch je vyborna

            0 0
            • enjoy  

              takze je skoro k nicemu:-),alespon pro me,tady v praze.

              0 0
            •  

              to je blbost…je to otazka nahusteni,i v ma­nualu je myslim napsany maly „sag“…ja rikam ze na vzduchovku pri spravnem nahusteni je docela citliva a neuvadejte lidi v omyl-treba pro suntour znamena slovo "necitliva"uplne neco jineho

              0 0
              •  

                když už je tu ta diskuze, položím dotaz, jak se vzuchovým patronám líbí dropy a podobný věci, který se na xc vidli moc nesluší, ja jen že o ní uvažuju ve verzi 105 mm a občas si skočím, ale ne žadný šílenosti, jde o to jestli je tam něco jako bezpečnostní ventil, abych se nedožil patrony ve voku a podobný věci, limitujícím faktorem jsou peníze a myslím že za tuhle cenu nic pevnějšího neseženu. dík za rady

                0 0
                • lubos  

                  No pochybuju ze by tam byl ventil. Vzdyt bys vidlu prerazil. Kdyz to nevydrzi tak asi pusti tesneni, ale patrona v oku .. no to by musel urvat zavity ze zatek. Ale to by asi musela byt takova sile, ze bys asi nebyl zrovna v pozici na strileni do voka :-))) Ale nejaky takovy pripad tady kdysi cosi psal na starym bikefore, ale nebyl to drop .. neco jinyho, nejaky suntour tusil vystrelil.

                  0 0
                  •  

                    no já to myslel obrazně, jde o to, jak se patrona vypořádá s těmito skokovými změnami tlaku

                    0 0
                  • enjoy  

                    snad na prazskych schodech par lidem pruzina malem vystrelila oko,mam dojem ze skareb:-)

                    0 0
                    • lubos  

                      :-x

                      0 0
                    • sharkcom  

                      Pružina ve skarebu? Nechceš nápovědu 50/50 ?

                      0 0
                      • enjoy  

                        a nechces mi vysvetlit co se ti nelibi?

                        0 0
                        • pos3k  

                          taky jsem zvedavej :-))

                          0 0
                          • gordi  

                            Neviem co skareb je na skoky… Moja MX comp po dvoch ledva ustatych dost velkych skokoch normalne zlepsiala chod hehe :-) Nie , nevytiekol olej .. nic jednoducho chodi odvtedy super.

                            0 0
                • Pá-dlista1  

                  Zatky strilely z RST, ale ty plastovy. Maximalne ti z ni utece vzduch, ale pochybuju. Driv nez ti utece vzduch ti dosedne kov na kov. Vzduch mas i v DJ a to jsou modely na skoky urcene, takze takovouhle souvislost bych v tom nehledal. Mimochodem, to vydrzi i ten Suntour:)

                  0 0
                  • gordi  

                    Inac je asi nedostatocne tuha … mi v nej koelso beha jak chce … ale dufam ze je to vypletom…

                    0 0
    • sis  

      Nemate k ni někdo náhodou CESKY manual? Koupil jsem ji pres net. Jsou tam 2 tluste knizky, ale sama cizina…Nerad bych neco zmrvil spatnym prekladem. Dik

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.