• Co si myslite o tehle vidlici? Marzocchi MX Comp 105mm. http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… Jake jsou jeji vlastnosti atd.? Budu vdecny za vsechny prispevky. Dik

    0 0
    • VOiD  

      Už se tady ta vidle několikrát probírala. Dej vyhledávat příspěvky „Vidlice“ nebo „Vidle“ a najdeš to. Pokud si vzpomínám co jsem zde o ní četl, tak že je velice bitelná, taky je kvůli tomu trochu těžší a je nenáročná na údržbu a spolehlivá. Připomínky byly akorát na citlivost žehlit malé nerovnosti. Pokud to vadí tak v tom případě se doporučuje MX Comp Coil, která je však dražší.Sám jsem na té vidli nejel, pouze tlumočím co jsem zde četl. Osobně se mi tenhle bomber zamlouvá, ale uvažuju spíš na Coil verzi.

      0 0
    •  

      celkem v pohodě, fakt je že netlumí nenší nerovnosti(přechod z elastomeru), potřebuje tak 200 km na záběh, pak se rozchodí a zjmení chod, sranda je poslouchat šplouchání oleje :), jinak údržba akorát to stírání prachu, jinak pohoda, akorát ve mě pořád budí nedůvěru to odlehčení v korunce

      0 0
      • TinkTink  

        Taky by jsi nejradsi vzal vrtacku a jeste ty diry zvetsil? aspon ze mam zastani :)

        0 0
        •  

          no po lefty by přišla od m revoluční nothing, kolo by se drželo rukama :)

          0 0
          • TinkTink  

            :o)))…nebo vymenit korunku za provazek :o))

            0 0
            • lubos  

              A co odpilit jednu nohu. Takhle ma stejne obe nohy stejne. Pak nejak posilit upinani a korunku a hned je pulkilo dolu :o)

              0 0
    • RUMcajs  

      mám 65Kg, authora traction a dneska po šutrech od průměru 5cm po vystupující břidličnaté špičáky 53,5km/h. V pohodě to stíhá všechno brát. Kup ji.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.