• Azagthoth

    Hi, mam taky problem (vid nadpis). Co mam robit, mohol by som trosku zbrusit platnicky?thx

    0 0
    • Kreten  

      a jaku mas brzdu? hydra alebo mech. co takto skusit pohybyt s prasatom alebo take daco?

      0 0
    • Bleda tvar  

      jezis ty mas problemy…

      0 0
    • Azagthoth  

      2kreten:mam hydru-Hope M4, ale kotuc je z Hope M6Ti, moze to byt aj tym, ze nie je original kotuc? 2bleda tvar:ono sa to nesucha tak ze sem tam ako zvyknu HFX-9, ale stale a ked otocim kolesom tak sa zastavi ooooooooovela sokrej ako ked tam neni prasa. Som to skusal aj vypodlozkovat, ale nemam tolko podloziek…aj tak si myslim ze to nepomoze, takze daju sa tie platnicky nejáko zbrusit?thx

      0 0
      • Kreten  

        teda tym kotucom by to nemalo byt. podlozky chod kupit do zeleziarstva a pohraj sa so vsetkymi sroubami co drzia adapter a prasa. dosticky by som nikdy nebrusil. to je lacnejsie si to dat spravit do servisu

        0 0
      • hanz  

        hmm..tak si zvykni protože plovoucí kotouče budou škrtat furt. tam je totiž ten problem, plovoucí kotouč nevystředíš.

        0 0
        • Azagthoth  

          jj, som uz niekde pocul, ale tam nieje ten problem, kotuc je rovny, uplne novy…tak vyskusam sa srat s podlozkami a nejako to spravit.

          0 0
        • Azagthoth  

          hej, lenze mne sa neskrka, ale sucha o prasa a brzdi to koleso, dost.Chapes, to nie je ziadne cinkanie :-(

          0 0
          • hanz  

            a kde se to dře o to prase?…není náhodou ten kotouč jakoby větší a dře to v prostředku prasete?

            0 0
            • Azagthoth  

              nene, v tom neni problem, mam adapter na 205mm a je tam este aj rezerva, je to jasne vidno ze sa tre o platnicky :-( Sice som na nom este nejazdil odkedy mam tu brzdu ale ked otocim kolesom tak sa dost tasko otaca…

              0 0
              • hanz  

                hele konečně se rozhodni jestli ti to suchá o třmen nebo jestli ti to drhne o platničky…jednou píšeš to a podruhý to???? Jak ti někdo má poradit když se nedokážeš vymáčknout pořádně co ti to dělá krom toho že se ti netočí kolo jak na silničce.

                0 0
                • Azagthoth  

                  sorry, ale nejako sa nepametam ze som niekde napisal ze o trmen, sucha sa mi o platnicky…este ma (teda nie priamo mna) napadlo, ze tam moze nbyt vela kvapaliny, tak trosku odpustime a uvidime co to spravi

                  0 0
                  • Máza  

                    :-) Tady si to psal: hej, lenze mne sa neskrka, ale sucha o prasa a brzdi to koleso, dost.Chapes, to nie je ziadne cinkanie :-(

                    0 0
                  • hanz  

                    krom toho teda žes to psal o něco výš o tom praseti, tak mi chceš říct že ne že ti to škrtá o desky a ani o prase…ty máš teda podle toho co píšeš malou mezeru mezi deskama???…jestli je to tak tak je opravdu ta brzda přeplněná. bože, tos to nemohl napsat rovnou že máš malou škvíru na kotouč?

                    ještě mi napadlo jestli ten plovoucí kotouč k M6-kám nebude širší než klasika, to bys mohl taky mít neřešitelnej problem.

                    0 0
    • mlyny  

      Já jsem ten tvůj nadpis vůbec nepochopila. Asi mám jazykovou bariéru. Teď jsem si to přečetla celý, tak už aspoň vím, o co jde, ale pomoct ti stejně neumím. :-(

      0 0
      • Azagthoth  

        pozor:nie suka, ale sucha :-)

        0 0
        • well  

          Moc to nechápu, ale jestli je problém v šířce kotouče, tak ho vyndej a nech přebrousit na magnetce.

          0 0
          • hanz  

            jukni jak vypadaj plovoucí kotouče k M6…to břebroušení není až tak moc real. Navíc se asi ukázalo že má moc kapaliny v systemu.

            0 0
            • well  

              Jsem nějak línej to hledat, ale jestli to je jen ta kapalina …

              0 0
              • Azagthoth  

                nefim, nexcem moc rypat do takeho kotuca…ale v najhorsom pripade.Nemalo by to nejaky vplyv nma brzdenie?

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.