Pumpa na CO2 bombičky - zkušenosti

16 nepřečtených
  • rodriguez

    jaké máte zkušenost s kterým modelem? Který je podle vás nejlepší (poměr cena/funkce) ?

    0 0
    • Daf  

      Pouzivam tu od Velly a jsem spokojenej. Zatim jsem vzdy v pohode kolo nafoukal. Pouzivam ji jen na zavody ponevadz bombicky nejsou moc levne. Plast o sirce 1.95" to nafoukne bombicka 16g docela na tvrdo. Sirsi plaste jako treba Python to nafoukne nameko, ale da se na tom v pohode dojet. Clovek musi ale byt opatrnejsi aby pak nekde necvaknul dusi.

      0 0
    • kovar  

      no pumpu na CO2 bombicky nevozim ani nebudu, ale sifon doma delam, jenze se dost casto stane, ze v „plne“ bombicce zadny stlaceny plyn neni. Pritom je ten plisek nepropichnuty. Takze neni treba jeste k CO2 pumpe vozit i nahradni obyc. pumpu ?;-)

      0 0
      • kovar  

        nebo se taky stava ze je tam CO2 malo

        0 0
      • adco  

        Vážením sa dá zisti? celkom presne, koľko tam je plynu, prázne a poloprázdne vyradi?.

        0 0
    •  

      Ahoj, používám SKS. Bombičky jsou sice drahé, ale foukal jsem s jednou i dvě gumy. Na pumpě je dávkovač, který Ti zbylý vzduch udrží dost dlouho k dalšímu použítí. Tenktát se jednolo o Maxxisy Larsen, 1.90. Co se týče pump na sifon. bombičky, je v nich stále málo tlaku, i když jsou plné, oproti Zéfalu, SKS, ap. – je to taková „česká“ verze něčeho, co vzniklo jinde.

      0 0
      • jonti  

        no, Larsen 1,9 ma o dost mensi objem ako bezne 1,9 plaste, ja by som povedal ze je blizsie takemu standerdnemu 1,7

        0 0
    • zwwak  

      Větší 16g bika nafouká v pohodě i silnici. Akorát mám vždycky strach, aby neušla mimo a já byl nahranej ( mám jen nástavec s trnem, ne s uzávěrem ). Nikdy se mi to zatím ale nestalo. Ty menší bomby nafouknou bika jen na dojetí po silnici, na silnici nemaj.

      0 0
    • RMX  

      Mám nově CO2 pumpičku. U ruční mini pumpy jsem si vždy při defektu připravil duši a lehce ji přifouknul. Je to vhodné dělat i u CO2? Tam se bojím abych nevypotřeboval třeba půlku bombičky omylem. Jinak je lepší pro plášť 2,20–29" vzít raději 25g bombičky?

      0 0
      • capo  

        Záleží na tom zda máš CO2 nástavec který umožňuje dávkování.

        Ano, na takový plášť resp nafoulnuti na standardní tlak jedna 16g nestačí. Často je ale výhodnější mít sebou 2×16g místo 1×25g.

        0 0
      • Velomiwookie  

        Galusku anfouknes trochu pusou

        0 0
    • RMX  

      Je lepší tedy vzít bombičky 2×16g než 25g (29", 2,20) ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.