• Gumicuk

    Tak nejak z nudy premejslim nad upgradem naslapnejch pedalu :-) (mimo jine) na kole mam Wellgo WAM-M919 a uvazoval bych nad nejakejma od shimana. Myslite ze to ma cenu? poznam nejakej vyraznejsi rozdil? Myslim ve funkcnosti a nastaveni, vahovej rozdil by tam mel bejt ty wellga jsou takove mensi cihly :-) ale na vaze mi az tak nesejde. Nemam zajem hnedka kupovat M959 ale nejake nizsi jako jsou M520 nebo M540 Dik

    0 0
    • enjoy  

      rozdil poznas a to docela znacnej.alespon ja pri prechodu z authoru 03 na M540 jsem opravdu nelitoval:-)

      0 0
    • MartinS  

      Doporučil bych Time Atac XE,XS. Přešel jsem z SH 515 a je to fakt rozdíl

      0 0
      • Luka  

        po tech silham taky :)

        0 0
      • vt  

        v cem jsou lepsi nez Sh. ?

        0 0
      • m.k.2  

        Jdou kufry Time přidělat na jakékoliv tretry, nebo mají jiný systém připevnění než Shimano?

        0 0
      • Gumicuk  

        Teda ty TIME ATAC XE a nebo spis XS se mi opravdu libej!! To ale uz nemuzu rict o cene 2495/3255 Kc je vazne docela dost. Myslite ze to stoji za to? Kdyz vezmu ze M540 stojej nejakejch 1440Kc.. Jo jeste k tem TIME jak myslite ze je na tom s odolnosti to kompozitove telo? Pedaly docela dostavaj zabrat- kameny, pady :-)

        0 0
        • MartinXC  

          S M540kama chybu neuděláš. Když je jednou za rok rozhodíš a namažeš, bude to jeden z nejtrvanlivějších kousků na biku :-)

          0 0
      • Alesh  

        Taky asi budu kupovat pedály Time ATAC XS nebo XE, ale z webu Ultrasportu jsem mezi nimi kromě 6 gramů a cca 800,– Kč nenašel žádný rozdíl. Mohl bys mi, prosím, napsat, v čem se tyto pedály ještě liší?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          XS maji nastaveni predpeti?

          0 0
          • jecnak  

            Presne tak.

            0 0
          • Alesh  

            Dikes, je to tak, potvrdili mi to i z Ultrasportu. Pry u tech XE je ta pruzina nastavena „optimalne“ pro dospelyho bikera. Faktem je, ze uz svych letitych Shiman jsem silu predpeti nastavil jen jednou a smitec. Nemate nekdo zkusenosti? Ma smysl pritlacit tech 800 nebo staci „tovarni“ nastaveni?

            0 0
    • tit  

      Suhlas s MartinomS. Len cena Time pedalov je trosku vyssia, ale nebudes lutovat.

      0 0
      • Seveřan  

        Nenastupuje se do nich z boku?

        0 0
        • tit  

          Jak z boku? Nastupovanie do Timov je bezproblemove­.Nemusis vobec spekulovat ako tam tu tretru zacvaknut. Teda ja som ziadny problem nepozoroval.

          0 0
    • vt  

      mam taky welga (tad zrejme, je to OEM Hardware na Rock Machine) a neni s nima zadny problem. Casto jezdim na Shimanech, kdyz neco steluju zbytku rodiny a nepoznam rozdil.

      0 0
    • dalli  

      Ja si koupil i s novym kole Wellga WPD998, nebyl jsem s nima spokojenej, tak jsem je nahradil Shimana 520. Pro me to byl vyraznej rozdil v komfortu k lepsimu. Doporucuju. BTW: Po „Time“ posilhavam taky:-)

      0 0
      • MartinS  

        Kufry na Timy by měli sedět na každou tretru, rozteč otvorů je stejná, ale zkušenost mám pouze u svých treter N.wave. Do pedálů se nastuje klasicky dopředu.U modelů 05 se dá nastavit síla vypnutí a otočením kufrů i uhel vypnutí.Drží spolehlivě, nastuje se do nich líp než do Sh, vypnutí se mi zdá taky rychlejší. Jak jsem řekl porovnávám je Sh 515 což výrazně jiná cenová kategorie.

        0 0
    • vili  

      na bikezone maj 520tky za 790,kup a nebudes litovat…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Na Velotrade za 780,–. Tech deseti korun bych litoval :)

        0 0
        • vili  

          ja vim,dneska sem si toho taky vsiml :-) ja jen ze sem je tam pred chvilou kupoval pritulce tak sem to hodil do placu

          0 0
          • Yeti  

            hmm dobre ta tvoja pritulka je asi dost pritulna ;-)

            0 0
    • icewind  

      kbybys mel zajem mam na prodej Crankbrothers naslapy byli 2 krat jete. Na cene se dohodnem.

      0 0
      • jack  

        já být tebou tak jdu do pointů s titanovou osou.skvělá váha-266g a perfektní funkčnost.na netu sice avizují cenu 4800kč,ale za 3000kč se dají sehnat.jezdím je a jsou fakt super.jinak kdyby jsi uvažoval o nižší ceně tak jdi do těch shimano 540.

        0 0
      • mediak  

        Mal by som o ne záujem,prípadne vymením za nové Shimano 959.psedlak@o­rangemail.sk

        0 0
    • kungpao  

      Mládenci čí sa vlastne líši 540 od 959 čo sa týka funkčnosti? Je finančný rozdiel naozaj pozna? aj na funkcii? Systém mi príde rovnaký, mierny rozdiel je vo váhe. Nechápem čo stojí také prachy. :-(

      0 0
      • kovar  

        oba tyto pedály mám na různých kolech a nepozoruju žádný rozdíl ve funkci.

        0 0
      • lubos  

        Tych 10g :)

        0 0
        • djano  

          No neviem – mam 747 uz ani neviem ako dlho (kupil som ich ako novinku), doteraz nemaju najmensiu volu. Pritom 505 a 515 mi vydrzia bez vole max. pol sezony, jedny sa mi rozpadli, skusil som aj Wellgo(po 1 sezone odpisane). Investicia sa vratila, aj ked 747 stali asi 4600,–Sk.

          0 0
      • Daf  

        M540 se delaj v Malaysii proto budou o tolik levnejsi. 959 maj asi trochu lepsi povrchovku, ale podle me se nevyplati.

        0 0
        • kungpao  

          Díky. Idem teda do tých 540-tok. Už ma nasrali Autorácke pedále – Velgo systém a taraz musím vymeni? 2 páry na oboch bikoch – (len 1 tretry). Zaujímavé je že na druhom biku mám rovnaké pedále Velgo len nemajú na sebe nálepku Autor ale Scott a fungujú o 1000 % lepšie. To viete, kvalitná značka :-)

          0 0
          • MartinXC  

            M959ky mají na sobě víc titanu (osa, upínací plech). Ale konstrukčně (tedy i funkčně) jsou stejné. A jezdí se v nich stejně jak v 959kách :-)

            0 0
            • MartinXC  

              … teda v M540kách. (po dnešním švihu jsem nějaký vypatlaný)

              0 0
      • Palo TT  

        Tak isto sa da pytat na 520 vs. 540. Rozdiel bude asi len material.

        0 0
    • Gumicuk  

      Tak uz jsem koupil, nasadi a projel ty 540 od shimana a musim rict ze je to parada! Hlavne vlejzani :-) do tech pedalu jde oproti tem Wellgo naproto paradne, vylejzani jde take lepe, proste parada… Dikes

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.