Dres + gatě..jak dlouho jezdíte

16 nepřečtených
  • rodriguez

    Jak dlouho jezdíte dres a gatě…nejen z hlediska životnosti, ale kdy si prostě řeknete, že už se vám nelíbí a chcete novej, protože v tom co máte už jste OUT 8-)

    0 0
    • TinkTink  

      Jeden svuj oblibeny dres mam uz 4 roky…dalsi dva necely rok…takze pohoda..na motorku to zas tak moc nezastarava… :)…no…a kratasy…ty mi nikdy nevydrzi celou sezonu, protoze nejsou z odolnych materialu :)

      0 0
    • MARIN  

      Mam jeden dres uz snad 8–9 let a stejne tak kratasy a porad v tom jezdim ale na sridacku s ostatnima. Takze o zivotnosti zatim nic nevim. Na nejaky libi nelibi si moc nehraju hlavne ze se v tom da jet a splnuje to svoji funkci.

      0 0
    • Honzis  

      Já mám i hodně staré dresy, odhadem tak 10let a design je furt IN, páč kdo má dres Pizzerie a různých podobných firem. Dres mi vydrží hodně dlouho, protože v něm nejezdím každou vyjížďku. Na střídání mám tak 5kousků, což je celkem dost, kalhoty mám 2× dlouhý a 3 krátký, ale jedny už jsou pěkně zhuntovaný. Jinak si myslím, že být absolutně IN není až zas tak důležitý.

      0 0
    • J.A.V.  

      Dres vydrží dlouho, nějaký in celkem neřeším. Jeden mám asi 4 roky a je furt jak novej. S gatěma je to horší, ty jsem jen loni za sezónu projezdil dvoje. Nejde teda ani tak o vnější vzhled, ten samozřejmě zůstal, ale kvalita vložky de při ježdení 6× týdně celkem rychle dolů.

      0 0
    • RapMan  

      A gate mate s laclem nebo bez?

      0 0
      • MARIN  

        Ja radeji s laclem

        0 0
      • kovar  

        ja radeji zasadne bez laclu. Zaslo az tak daleko, ze kdyz jsem v tombole vyhral gate s laclem, tak jsem ho ustrihl a nechal jsem si tam nasit gumu. Lacl no problem

        0 0
        • RapMan  

          hmmm, dobry, me ty s laclem prijdou takovy „divny“. oni vesmes prilehavy gate mi prijdou divny… ale asi se bez nich neobejdu… :))) nedelaji se nejaky cyklisticky, ne prilehavy, ale ne vylozene volny freerideovy?

          0 0
          • McBlacky  

            Dělají se normální kra?asy s výstelkou. V loni je koupil kámoš v intersparu(!) za 550kč a jsou ok.

            0 0
      • Paja  

        Vsechno s laclem, protoze nestahuji v pase,coz mi na kole vadi a taky kvuli bederni casti zad. Nevyhoda je jen obtiznejsi vysypavani pisku:)

        0 0
        • Lucka  

          Si stezujte kluci…co mame rikat mi holky…ja kdyz musim, tak musi jit dolu i dres, kdyz mam lacl a ten mam v 95%tech pripadu…

          0 0
          • Paja  

            Si nestezuju (chtel jsem vedle vyhod napsat i nevyhodu), ale zrovna tohle vam nezavidim:)

            0 0
    • skoca  

      Gatě mam čtvrtý rok a dres už asi pátý. K obojímu mám od loňska „závodní“ alternativu. Dres jsme si nechali ušít týmovej a kalhoty byly už průhledný:-), další obměnu(kalhot) plánuju tak za dva roky.

      0 0
    • vtx  

      Ja mam dres Uvex uz 6let a porad je IN,stridam to jeste s jednim, horsi je to s kalhotama, adidasovy se mi po ctyrech letech zacinaji sypat, nicmene byly dost kvalitni..

      0 0
    • MartinXC  

      Kalhoty Atex – 4 roky a jsou na rozpadnutí, hlavně vložka. Jako dres Atex – ten je po 4 letech OK, a Klimatex trika – vydrží tak 3 sezóny. Zimní hadry vidím tak na 3 sezóny (windstopper kalhoty a bunda)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.