• Bidlo

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně špalků. Sháním nějaké pro véčka co slušně brzdí a hlavně nebrousí tak brutálně ráfky, jako ty no-name co původně mám. Zatím jsem uvažoval o Barandine MTB-955VC. Nevíte někdo kolik tak stojí jeden pár, jak brzdí a hlavně kde je v Praze sehnat? Případně mi prosím doporučte nějaké jiné. Díky moc.

• enjoy  

zkus modre nebo trojbarevne BBB,maj docela lidovou cenu.

• biker007  

doporucuju cervene Koolstopy. nebrousi rafek, vydrz vysoka (predni 13.000km, zadni 8.000km). cena cca 350kc za par gumicek(vymenych) je vzhledem k vydrzi akceptovatelna. za mokra slabsi ucinnost, ale tomu se u V-cek nevyhnes(snad na keramice, ale tu sem v zivote nejezdil).

• ravo  

Baradine špalky stojí okolo 130/pár. Dováží je www.cykloprofi.cz na jejich stránkách nenajdeš ceny – musíš jim napsat, ceny pošlou. Posílají taky na dobírku nebo ti poradí, kde je sehnat.

• Bidlo  

Díky, za info ohledně ceny. Do cykloprofi jsem asi pred hodkou psal maila, protože jsem právě nikde nenašel tu cenu :-). Tak jsem zvědav co mi pošlou. Btw jsou ty špalky dobrý?

• ravo  

To nevím, ale když to tvrdí Padlista, tak snad ano:-)

• fousac  

to sou ty jak padlistovi vydrzeli 6 let???

• Pá-dlista1  

Klid. Ted je mam treti sezonu :) Ale ted uz jen na druhym kole, takze toho „moc“ nenabrzdi. Ale vykon bez konkurence a cena potesi.

• Kolík  

Sehnal jsem ty výměnné špalky Baradine (MTB-955 VCR) za 95,– v Radlický na konečný tramvaje č.14.

• slavekRM  

Možná bys mohl zkusit Fibraxy, je to asi to nejlepší co jsem měl(shimano, avid, tektro, BBB, CS a samotřejmě takové ty no name). Životnost nemohu posoudit, ještě jsem je nedojel. Cena je sice vyšší – 250/pár, ale vlastnosti jsou fakt supr.

• kovar  

trojbarevne Barradine 947 – samotne gumicky nejak kolem 100Kc, Koolstop radeji ne, jsou predrazene a jeste k tomu ne moc dobre brzdi.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse