• Quake 9.0

    Dneska jsem se byl „lehce“ :-) projet a na prvních dvou hodinách jsem měl průměrnou tepovku 172. Asi jsem se moc bál :-)), ale hlavně mě dostalo fakt hustý bahno. Zajímalo by mě, zda měl někdo někdy víc a kolik. Ještě jsem tolik neměl.

    0 0
    • Pekáček  

      Na maratonech mívám průměr i 176. Maximálka přes 200 není problém. Všichni kolem mě tepou výrazně míň :oT

      0 0
      • hydrant  

        už Vám to sem píšu: s Vašima tepama už bych byl dávno mrtvej

        0 0
        • Mata.Lan  

          Max mám kolem 190, největší průměr sem měl na bobrovi (hodina jízdy bahnem) a to 165. na maratonech bývá kolem 150

          0 0
          • hydrant  

            tos mě uklidnil, mám podobnou maximálku ( i když bych uTebe čekal vyšíí, vzhledem k věku ). Kdybych měl jet několik hodin průměr 170, tak bych dojel tak akorát do Věčnejch loviš?

            0 0
            • Mata.Lan  

              No jo a to sem se teď dozvěděl, že to co sem vytáhnul na kole vůbec neni důležity. kamoš, co má max 190 to na kole vyhnal na 204. tzn. že já bych měl mít maximálku okolo 177 :)

              Bobrcup se jel až na podzim a nebylo zrovna teplo (tušim 8st.) a když mě pak nahnali do tří brodů po pas ve vodě, musel sem se nějak zahřát

              0 0
    • fousac  

      na Sport Time XC zavudku sem mel po 59 minutach jizdy prumer 178 tepu/min. … dneska po 185km silnicky sem mel 133 prumer tepovky… maximalku sem jeste letos (tzn. co mam tepak) nevidel u sebe pres 190 tepu…

      P.S. jsem turista, jezdim rekreacne.. ;o)

      P.P.S. bud v klidu…

      0 0
      • humbuk  

        ja mam maximalku 200 a prumerny prumer tak 145–155 [jezdim silnici]

        0 0
    • Siddha  

      to je celkem mazec. ja mel nejvic na asi 3hodinovym zavode MP pred dvema roky 172… ale to bylo nejvic a porad mam takovej vetsi „dynamickej rozsah“ tzn, kdyz jedu na pohodu, tepu jako vetsina lidi okolo, kdyz se rozjizdime vic a vic tak se muj „naskok“ zvetsuje. asi trenink…

      0 0
    • Meesha  

      loni sem jezdil

      50tky – prum.tep kolem 175 XC – 180 dlouhy maratony – 164 Maximalku zmerenou nemam, ale nejvic sem videl 198

      0 0
    • Krutor  

      A? jezdím, jak jezdím, v terénu se s průměrem pod 155 se nedostanu, no a maximálky lítaj nad 190 (max co mi změřil v terénu tepák bylo 204, na spinningu při runningu dokonce 207. I v klidu mám přes 80! V listopadu mě přepadně 40-ka. Připadám si s těmahle číslama jak ufon.

      0 0
      • hydrant  

        tyjo, kru?áku, bych myslel, že Ti je tak 20 roků s těma číslama. Vesmír útočí :o)

        0 0
      • guard  

        Ja som mal dnes priemer 168 a max 199. mam 37 rokov a tepak som pouzil prvy raz. dufam ze funguje dobre. musim ho vyskusat na manzelke:))

        0 0
    • miťo  

      No zrovna vcera na hodinovym XC jsem mel prum.191 a max.202. Jinak rekord mam 212 pri dojezdu silnicni casovky do mirnyho kopce, ale to uz je nejakych sedm let.

      0 0
      • Quake 9.0  

        To já se maximálně dostal na 194 tepů. Víc ani ?uk. Minimální mám 45 tepů, několikrát (v sezoně) se mi povedlo i 38 tepů, ale to už se bojíte, jestli přijde další tep, nebo ne :-).

        0 0
        • Bigfull  

          Prosím tě já jsem na tom obdobně v klidu 52tepů a kolik ti je?A takhle na maratonu máš čas jakej???

          0 0
          • Quake 9.0  

            Kolik mi je mám v popisu. Maratony nejezdím, protože se tam nemám jak dostat. Tak si jezdím jen tak pro sebe sám a sám.

            0 0
        • Krutor  

          Kua, to čumím!

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.