• fil

    přetrhla se mi gumička, která drží na vidli senzor od cyklocomp. Sigma 1200. Nejprve jsem ji nahradil zavařeninovou (akutní řešení) a pak i slušněvypadající náhradou s příslušnými parametry (zakoupeno za bůra v gumashopu-Ječná ul.)…ta se mi teď přetrhla taky a to hned po 70km a nulový hrubárně :O( Nevíte kde by se dal koupit „originální díl“ nebo adekvátní náhrada co vydrží?!? Ď

    0 0
    • Smazaný účet  

      nevim jak presne to ma sigma delany, ale cateye sem celej ten snimac pretahl spolecne s nohou vidle ;)))) asi 2cm sirokym pasem stare duse, drzi to jak helvetska vira, neznicitelny :-)))

      0 0
    • vifon  

      Najlepšie je kúpi? „O“ krúžok, tuším s priemerom 2 až 2,5/50 mm. Tento v pohode natiahneš cez vidlu, mne takto slúži už asi pol roka.

      0 0
    • sipka  

      Pochybuju, že půjde koupit jenom ta gumička. Budeš muset koupit celou kabeláž. Pokud budeš chtít originál

      0 0
    • Vrci  

      odříznul jsem ty háčky za který se chytá ta guma. tím vznikla širší mezera do který jsem klasickej silonovej zupatej pásek.

      0 0
      • fil  

        ad Vrci Vím, že se to takhle dělá, ale snad u jinejch cyklocompů…?!? Sigma 12ti stovka je k tomuto „apgrejdu“ nezpůsobilá – si myslim!

        0 0
        • Vrci  

          Mám 1200. Vysuneš senzor (toho se ani nedokneš) → na těch sáňkách co zbydou je z každý strany jeden háček (chytá se za něj ta guma a z jedný strany je uprostřed bílá čárka)

          1 varianta: použiješ 2 tenký pásky, který budou kolem vidle, každej v jednom zářezu 2. varianta: oba ty háčky uřízneš – místo dvou malých otvorů máš jeden velkej – použiješ širokou pásku

          do prichycených sáněk nasuneš senzor

          0 0
          • fil  

            UFF, tak to jsem netušil! Hned jak mi prdne ta druhá náhradní, tak se do toho pustím, dík.

            0 0
          • fil  

            He,… a nemáš nějakou starší dvanáctistovku. Na Sigmě co mám já (koupeno před 8 měsíci) je senzor z jednoho kusu a nic se vysouvat fakt nedá. Pro jistotu: mám tohle – http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

            0 0
            • martt  

              asi ms smolu. Ja poznam tiez len tie vysuvacie snimace. Ale aj ten Tvoj snimac sa urcite da omotat lepiacou paskou. Nie je to moc esteticke ale funguje to.

              0 0
              • fil  

                je to v poho. Za A: využuju některou jinou radu (omotávka, nasunutý jiný kus duše) a za B:hlavně tahle kabeláž byla stejně už 2× přervaná díky hloupejm pádům, takže si koupím novou a po ptákách ;O)

                0 0
            • Pebe  

              Ty máš s kabelem, on má bezdrátovou verzi.

              0 0
    • prodi  

      Nejlepší je celou tu Sigmu vyhodit a koupit něco jiného.

      0 0
      • martt  

        podla mojich skusenosti je sigma to najspolahlivejsie co sa da kupit v segmente lacny ch tachometrov.

        0 0
      • fil  

        budu to zkoušet postupně a tvoji variantu nechám až jako poslední :O)

        0 0
    • xstefi  

      Ja jsem pres celej ten senzor dal takovej ten stahovaci pasek, nafunkci to nema vliv a drzi to jak pritluceny.

      0 0
    • RapMan  

      Ja k nahradni kabelazi dostal gumicku navic… ne vlastne nedostal, zbyla mi z predesly sigma kabelaze… no jestli mas cestu do pribrami, tak ti ji klido muzu dat :) btw. co mate proti sigme?

      0 0
    • BH  

      sigma dodava gumicku jako ND, zeptej se v obchode s kolama!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.