• vašek11

    Tak jsem v sobotu zkoušel na společné vyjíždce tenhle sportestr s tím že bych si ho pořídil.ALE překvapilo mě že akustický tón při přechodu z jedné zóny do druhé nebylo vůbec slyšet. Slyšel jsem sportestry kamarádů ale ten svůj ne (pokud jsem ho neměl 10cm od ucha). Tak mi to pro trénik nepřipadá moc vhodný spíš jako paráda. Zajímali by mě vaše zkušenosti.

    0 0
    • Daf  

      Mel jsi ho na riditkach, nebo na ruce? Jinak ten ton je prudici vec a ja ho na svem Polaru vypinam :)

      0 0
    • Lukino  

      ja pouzivam PC 15 a muzu rict, ze pipani bylo dost slysitelne jak na kole, tak pri behu!!Mozna by to chtelo zkusit jiny kus PC 15!!

      0 0
    • Frankie  

      Mam Pc15 a zvuk jsem si vypnul i proto, ze mi nebylo prijemny, jak hlasite to pipalo, takze chyba bude asi na tvem prijimaci :)

      Bude to nejaky sotek na dannem kuse…

      FV

      0 0
    • default  

      PC15 jsem ze zacatku taky slysel blbe, ale pak jsem si na ty jeho zvuky zvykl a ted nemam problem. Je fakt, ze je to slyset slabe.

      0 0
    • Paja  

      PC15 mam taky, zvukova signalizace bylo ale to prvni co jsem na tom vypnul, bo me to neustaly pipani znervoznovalo:o) pro me by to pipani bylo dostatecne nahlas

      0 0
    • Petr_67  

      Sigmu nekupuj, mám PC 14 a je to totální šmejd. Z celé vyjížďky mi měří tak 30%, jak je náchylný na rušení a to jsou v něm nové baterky. Při běhu většinou neukazuje dokonce ani v lese, asi ho rušej stromy :-/ Šmejd..

      0 0
      • Bobo  

        Za necelý tři? roky, co jsem si pořídil PC1600, jsem s ní neměl žádný problémy. Ani na kole, ani při běhání, ani na běžkách v –15st.C. Nebude ta chyba někde jinde :-) ?

        0 0
        • Petr_67  

          Ale kde? Zkusím ho reklamovat :-/

          0 0
          • Bobo  

            Zkusil jsi namatlat sonogelem, popř. posunout hrudní pás níž/výš?

            0 0
            • Petr_67  

              Jo, sono gelu tam dávám snad čtvrt kila a stejně je to houby platné. Potahování pásu taky. Prostě vždy měří tak max.30% z tréninku, jinak ukazuje 0 nebo nějakou nesmyslnou hodnotu. Už jdu hledat ten záručák.

              0 0
              • JSt  

                co kdyz to sou pravdive hodnoty >:)

                0 0
                • Petr_67  

                  T

                  0 0
                  • Petr_67  

                    Těch 30% jsem myslel jako, že to ukazuje ze 100 minut jízdy 30 minut :-) Aby jsme si rozuměli. Nemá to souvislost s hodnotou TF, po tu inkriminovanou ukazuje buď 0 nebo nějakou nesmyslnou hodnotu. On prostě jen nefunguje-je rušenej :-/

                    0 0
                    • Petr_67  

                      Tak napotřetí: inkriminovanou dobu. Sorry, vypil jsem trochu vína :-)

                      0 0
                    • Pekáček  

                      Mě Sigma reaguje na otřesy stejně jakoby to byly signály z pásu. Ta první co jsem reklamoval byla choulostivá tolik, že ve sjezdech neukazovala nic nebo bludy. Dej si jí na ruku. Druhá Sigma se mi po zimě neprobudila, výměna baterií nepomohla. Dostal jsem výměnou třetí a na jaře poreferuju jestli se probudí. Nic moc výrobek.

                      0 0
      • Floydie  

        je videt, ze o Sigme uz delsi dobu nic pekneho nerikas, nicmene prijem funguje skvele, mas problem zrejme v necem jinem.

        0 0
    • quassar  

      Mam tenhle sporttester asi tyden a uz pozoruju prvni problemy, pokud ho mam na ruce prestane obcas prijimat signal, sundam ho z ruky a zas to jede, na kole jsem ho jeste nezkousel takze nevim, ale ja ho chci pouzivat i na beh, bezky atd. Nevite co s tim?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.