• ADI

    Zdravím,

    Nevím,jak to působí na vás,ale to sluníčko a venkovní teploty mi docela škubají rukama a nohama.Příjdu domu z práce a nezdržím se tam ani minutu, popadnu bika a razím na nějaký streetek Naprostá parádička na psychiku, vím že v nejbližších dnech mě nedokáže nic vyvést z míry.

    0 0
    • Cejlon  

      Naprosto s tebou souhlasím.Ten zimní splín už mě sral a jezdím,co to dá:-))

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak pozor na ty auta. Jestli teda nemate v ulicich zakaz vjezdu a pohazeny palety :)

      0 0
      • ADI  

        Je to tak, mám za domem staré JZD a tam jsou ty palety a skruže a kmeny stomů, funguje nám to tam už přes rok.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nejak ty vidim rozpor. Auta se te netykaji… jezdis streetek… a jezdis ho na paletach za barakem… ;)

          0 0
          • ADI  

            Máš pravdu,ten streetek to byl špatně volený výraz,nějak jsem nad tím nepřemýšlel.Spíš to znamenalo něco jako vypadnout ven,prostě na streetek.Já mám 12" rám a ještě k tomu singlespeed.s tím se nikam na cestu nedostanu:)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No to te jeste neochrani pred auty. To si takhle clovek ceka na ostruvku na tramvaj.....

              0 0
              • fousac  

                to vubec neni vtipny… navic mam neodbytny pocit, ze tam nahore se boji o kejhak, odmitaj pripustit, ze mnoho krizovatek je v dezolatnim stavu (karlak, tylak, albertov, otakarka, atd. …), ze to sproste hodi na masinfiru.. :((

                0 0
                • blue  

                  no ja nevim, kde pracujes, ja jezdim tramvaji denne a dneska me prekvapilo, jak se najednou ostry zatacky daji projizdet v klidu a pomalu… vubec bych se nedivil, kdyby ten tramvajak mel na tom hlavni vinu, protoze tema druhejma vagonama zatacky vazne vymetaj docela slusne

                  0 0
                  • fousac  

                    netvrdim, ze to tak je.. je to jen muj osobni pocit.. no kdyz se u andela srazily dve tramvaje celne (obe ve smeru plzenska-lidicka) a to jely krokem… hm.. na otakarce sem tam taky nejaka z koleji vybehne… ale nejsou tam smrtaky, tak to holt neni ve zpravach..

                    0 0
                    • blue  

                      navic mam pocit, ze to neni zas tak davno, co zrovna na karlaku probehla rekonstrukce

                      0 0
                    • ADI  

                      Na Slovensku v Košicích vede tramvajová dráha z mírného kopce a pak se stáčí doprava.Jednou to řidič trochu více rozjel a tramvaj v té zatáčce vyskočila z kolejí a padla na bok-15 mrtvých.dojeb

                      0 0
                • cabbage  

                  to opravdu neni vtipny, tuhle zastavku vyuzivam takrka denne, akorat vetsinou cekam az za tim pristreskem..­.........

                  0 0
              • ADI  

                Máš řidičák?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Zatim ano. Dekuji za optani, ale vcera vypadaly svestky jako, ze mi ho zabavej. Tak jsem vyloudil usmev a pokracoval v honu na cyklisty (toto byl vtip).

                  0 0
                  • ADI  

                    Já jsem řidičák ztratil před rokem a ještě jsem nebyl schopny si ho nechat znovu zhotovit,holt flegmoš největší:)

                    0 0
    • Daf  

      Ne ze bych ted jezdil nejak vyrazne vic nez driv, ale rozhodne me to v teple vic bavi. I kdyz ten vitr co ted fouka ten bych teda za chladnejsi pocasi vymenil :)

      0 0
    • tradic  

      Hlavne se tesim az budu moct v pohode nacvaknout pedaly. Tudiz az sleze snih. Uz me to fakt s**e vysekavat porad ten led z kufru.

      0 0
    • Andrzej  

      no, to bylo furt kecu at je teplo, a ja sem v dusledku jara jel dneska z prace domu proti proudu, sice jenom poslednich 200m k baraku, ale vyzul sem si na to boty a brutalne me tlacily pedaly, nastesti to voda s kusovym ledem chladila :)

      0 0
    • Lister  

      Abych tady nepsal jen samý off topic, tak se přidám k původnímu tématu. Tak já zatím nejezdím. Kolem silnic leží metrové bariery tajícího sněhu a na silnici potoky vody. Jezdit by se dalo, ale nebylo by to ono. Musel bych pořád po silnici a riskovat, že mě každou chvíli nějaké auto slije vodou z kaluže od hlavy až k patě. Mimo silnici se jezdit nedá tam je tající břečka. Tak já si ještě tak 14 dní asi nezajezdím. Tak to na mě působí tak, že jsem nadržený na kolo, ale vyjed se stejně nedá, i když teplo už je, to je fakt.

      0 0
    • wraftler  

      na mna to vplyva tak ze jazdim jak odtrhnuty z retaze, je stvrtok rano a ja mam najazdeneho nakych 11 hodin od pondelka rana… setko ma boli, nezdvyhnem ruku nad hlavu a nepokrcim nohu:)

      0 0
      • ADI  

        heh:) tak to máš stejné problémy jako já,přes celou zimu jsem nic nedělal a po týdnu ježdění je tělo docela unavené, svaly bolí, klouby taky.A stéjně si to dneska dám znova:)

        0 0
        • wraftler  

          presne 3al rulz… aj keby som sa mal rosypat na prach tak pojdem jazdit:) ani stado ozratych dochodcov braniacix mestsky park a lavicky v nom mi v tom nezabrani:))

          0 0
    • pitelboy  

      mě todle dementní počasí uplně ničí ! Je to fakt humus největší. Všude bordel, štěrk, srařky, špinavej sníh, voda … prostě humus. Se ani nedá v tý hnusný břečce chodit. Todle je fakt vo nervy, takovídle skurvený podmínky venku. fuj. Pak nemaj lidi trpět depresema, když je venku takle dementně !

      0 0
      • Pekáček  

        Mě tendle dementní Pitelboj uplně ničí ! Je to fakt humus největší. Samej vulgární výraz, hnus, hrubka … prostě humus. Se ani to nedá číst. Todle je fakt vo nervy, takovýdle skurvený příspěvky. fuj. Pak nemaj lidi trpět depresema, když je někdy na fóru takle dementně !

        …neber to osobně, já prostě musel :o)))

        0 0
        • cabbage  

          :-D

          0 0
        • pitelboy  

          je to tvuj názor, já ti ho brát nebudu… Já zas nezvládám tydle topicky. To už je několikátý topic na skoro stejný téme…

          0 0
      • vlk  

        tak popis docela odpovídá akorát místo špinavého sněhu jsou u nás už spíše jen místy ledové plotny.Ale deprese z toho nemám.Mám blatníky a na ten led hřeby a dobrý vzorek.Naopak toto počasí přímo miluji-není vedro a přiotom svítí sluníčko a navíc to ježdění v bahně-no prostě supr.Škoda jen, že jsem zrovna teď nemocný a nemohu jezdit, to mě fat štve :o((

        0 0
    • goofy  

      No tak ja sem ted psychicky uplne v prd*li… Sem se chtel dneska projet na kole, a zjistil sem, ze mi zacal chcat olej z vidle, ktery se samozrejme dostal i na kotouc (pochopitelne sem se malem vysekal). takze vim, ze po prijezdu v patek domu budu muset vycistit kotouc a desky a samozrejme opravit vidli. proste super…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jen pro poradek, co to bylo za vidlici? Tipuju na Manitou :) A obavam se, ze desky bude nejlepe vyhodit a koupit nove :(

        0 0
        • goofy  

          tak byla to Marzocchi Z1, ale vypada to, ze mi na ni asi nekdo kapnul olejem nebo necim, jak stalo kolo v garazi… jo desky uz pomalu vybiram. asi Goldfreny, co ty na to? (HFX 9)

          0 0
          • blue  

            tak to byla rana pod pas… radsi sis mel vymyslet opravdu nejakou manitou, aby mel padlista klid :-)

            0 0
          • Pá-dlista1  

            blue ma pravdu. To jsi mi nemel delat :) Urcite to bylo jak rikas. Nekdo ti na to musel zaskodnicky olej kapnout :) Spis bych bral KoolStopy nebo Fastopy.

            0 0
            • goofy  

              no ja myslim, ze asi jo, pac sem to dneska rano nevydrzel, a eshte byl rychle projet nez sem jel do Brna, a uz byla leva noha cista a ani se tam neobjevovaly krouzky. ok, zkusim ty KoolStopy

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Tyhle mam overeny, ze brzdej (vic nez original) ty Goldfreny jsem nezkousel, ale jestli nejsou vyrazne levnejsi…

                0 0
                • goofy  

                  no ty KoolStopy stoji cca 450 kc a Goldfreny v Cykloprofi 315 kc. zkusim ty KoolStopy…

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Tak vem z cykloprofi Fastopy za 342,– a spoj prijemne s uzitecnym :)

                    0 0
                    • goofy  

                      jo taky nad tim uvazuju, ale cetl sem tady na foru, ze moc nevydrzi… a nekdy ve Velu sem cetl, ze KoolStopy maji dlouhou zivotnost, toz ted mudruj… zkusim obletet obchody v brne, jestli neco nesezenu…

                      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0
  • Cejlon

    Ty vole.

    0 0
  • ADI

    Snad to nebyla nějaká blízká osoba?

    0 0
  • Darkson

    máš štěstí, že jsem ještě nebyl na obědě:)

    0 0
    • goofy  

      mne to fcera poslal kamosh zrovna, kdyz sem vecerel. chutovka… :o)

      0 0
  • Lister

    To Admin: TAK TOHLE RYCHLE SMAZAT.

    Je to fakt nechutný a hlavně děsně neuctivý. Že ti to poslalo nějaký nekrofilní hovado ještě neznamená, že to musíš šířit dál. Představ si že bys tu holku znal. Asi by ti to pak nepřišlo tak zábavný to dál šířit. I když jsem toho na vlastní oči viděl dost tak tohle je fakt hnusný. Tohle je hyenismus první kategorie :-(((((

    0 0
    • Darkson  

      J0á v tom žádný hyenismus nevidím. Tohle je prostě realita. Tentokrát to bylo dílo neš?astné náhody, ale ve většině případů dnešního světa jsou podobné obrázky produktem úmyslného lidského jednání. Chtěl bys dělat, jako že nic takového neexistuje? Censurovat? Možná že podobné fotky jsou nejlepším způsobem, i když poněkud drsným (na hrubý pytel hrubá záplata), jak donutit lidi k větší opatrnosti a větší vzájemné ohleduplnosti např. na silnicích.

      0 0
      • Lister  

        Žádná cenzura, jen zdravý rozum a ohleduplnost k jiným. Pokud ti přijde normální, že si někdo něco takového vyfotí tak mě tedy ne. Pokud by to byla tvoje blízká tak by ses na to díval rozhodně jinak. Nemyslím si, že by to někomu pomohlo k tomu, aby se choval na silnici líp. Spíš si z toho každý dělá srandu a posílá to dál aby všem ukázal jaká je to sranda.

        Jinak máš dost zkreslené představy o realitě, když si myslíš, že tohle ti ji přiblíží. Tu fotku klidně zkoukneš, ale pokud to neuvidiš na vlastní oči tak to nepochopíš. Smrt je smutná a rozhodně to není nic co by se mělo takhle vystavovat. Možná jsem trochu postižený, ale jsem vázaný určitým morálním kodexem, který jsem povinen, a taky z vlastní vůle chci, dodržovat.

        0 0
        • Darkson  

          já předpokládám, že tyhle fotky jsou pracovní a jestli si to někdo fotil jen tak, tak je to totální magor. kdyby to byla např. moje dcera nebo holka, příjemný by mi to opravdu nebylo. ale vem si, že se najdou lidé, kteří si po shlédnutí těchto fotek rozmyslí třeba vyskakovat z tramvaje za jízdy nebo mimo zastávku. a důsledek tohoto jejich jednání bude ten, že ty na vlastní něco podobného neuvidíš. můj morální kodex mi nedovoluje tvářit se, že smrt neexistuje. od nepaměti je přirozenou součástí lidského života a nezbývá, než se s ní smířit.

          0 0
          • Lister  

            Kdyby ty fotky byly pracovní tak je to samozřejmě taky špatně, protože pak se samozřejmě neměli nikdy dostat ven a pak je cenzura naprosto na místě. Minimálně potrestání toho, kdo za to může. Nechci nijak moc moralizovat, ale tohle by se fakt stávat nemělo. Ta fotky pomůže k veřejnému uvědomění asi tolik jako ty nápisy na cigaretových krabičkách. Hlavně na podobně starý děcka nebude mít žádný vliv a budou skákat dál, možná ještě víc, protože budou mít pocit, že dělají něco nebezpečného a tím pádem něco děsné cooool. Věř mi dělám s nima každý den v práci. Zdravé uvažování jim absolutně nic neříká. Smrt patří k životu, netvrdil jsem, že ne. Doufám, že už ale podobné věci na živo neuvidím, protože jsem z toho míval děsný deprese.

            0 0
            • goofy  

              klidne to smazte. necekal sem, ze to tu bude nekoho tak urazet… nemyslel jsem to jako srandu, ale jako drsny fakt…

              0 0
            • Cejlon  

              No,já jsem nikdy nic podobného neviděl.Je to otřesné.Není co dát do rakve:-((

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.