• gomolka

    Nazdar bikeři, tak tedy navím jak Vás, ale mě to počasí už vážně sere :o( Pořídil jsem si nový kolo, nový botky na SPD, nechal jsem si udělat dres … a ta blbá příroda je proti, abych se vyřádil … co teď? To mám jen furt chodit na ten spinning ??? Acho jo :o((( … jen jsem si chtěl postěžovat, ale beztak mi to nepomohlo ?!

    0 0
    • blue  

      nechceš trochu rozvést to „nechal jsem si udělat dres“?

      0 0
      • gomolka  

        … připravil jsem si grafiku na svým kompu, poslal do firmy, která má sublimační tiskárnu a šije dresy, vybral střih, velikost a materiál … a teď jen vyrazit … až se vyčasí

        0 0
        • blue  

          kolik si za jeden kus dal? a co to je za firmu?

          0 0
          • gomolka  

            … dres pro mtb … jeden kus = cca 850,–. Včetně tisku, u¹ití a matro¹e. ¨Firmu Ti dám vědět v pondělí, mám to v práci na stole a teď uľ jsem doma … se válím u kompu:o)

            0 0
          • Lucka  

            Ja momentalne resim neco podobneho…Nechavam si sit hadry od c-texu (Kalas)…Jelikoz jsou to kusovky, tak je cena navysena o 30% takovy dresik vyjde na 930Kc, kratasy na 850,–…ale hodne zalezi na tom, kolik barev se pouzije a tak…

            0 0
            • rodriguez  

              ta cena je při odběru jen 1ks? většina firem totiž váže výrobu min. na 3 dresy..

              0 0
            • rodriguez  

              ta cena je při odběru jen 1ks? většina firem totiž váže výrobu min. na 3 dresy..

              0 0
              • Lucka  

                Ja budu mit vice mene kompletni vybavicku, vetsinu ve dvouch nebo v jednom kuse…a presne tak, je to treba jen na jeden kus. Ale nevim od kolika kusu pocitaj cenu bez navyseni.

                0 0
    • rich  

      bud v klidu – zajtra uz ma byt relativne teplejsie a bez zrazok

      0 0
    • BB  

      odpoledne jsem si vyjel, snezilo, ale bylo to perfektni. Vubec si na pocasi nestezuji, pokud nechcije, tak jezdim.

      0 0
      • Roman  

        A to jsi nezapadl do bahna? Já teda taky vyrazil na 1 hodinový sprintík, ale jen po asfaltu a jestli tady bude zítra zase taková kosa, tak si vemu kuklu, zimní rukavky a návleky i na tu 1 hodinu…

        0 0
        • blue  

          taky sem byl v sobotu, sice studenej vzduch, ale bahno skoro zadny nebylo

          hlavni je, ze neprsi :-)

          0 0
      • MartinXC  

        Ti závidím, ja se někde nazdechal a jsem skoro mrtvý – a zrovan v pátek :-( Do neděle to nerozchodím ani nevypálím.

        0 0
    • jihra  

      Seš měkkej. Když vyrazím v nečase, tak je akorát třeba se patřičně obléct. Ale pak to stojí za to, v lese je pusto a klídek, žádní otravní chodci, i zvířátko uvidíš. No a kolo umyješ a hadry vypereš.

      0 0
    • gomolka  

      … že by jaro … asi dnes vyrazím kolem Brna :o) Na prigl a kolem … a tak :o)))

      UŽ JE NÁDHERNĚ !!!

      0 0
      • Lucka  

        Ja myslim, ze vyrazim taky, ale na hodinu ekonomie:(((

        0 0
        • Ceslo  

          Jen na hodinku? Ja tvrdnu do 18 v praci a to kazdy den. Docela van studentum zavidim, ze mate vic casu na trenink.

          0 0
          • Lucka  

            No jeste mam neco a taky tu musim drepet, ale celkove je to ted docela pohoda, cas na trenovani v celku mam…ale kdyz zacnu do toho jeste pracovat, tak pak bych se mohla taky pulit…

            0 0
          • fousac  

            porid si lepsi praci… :))) ja mam ve tri padla a hura na turu… teda dneska bylo uplny jaro, takovou prehlidku authoru na cyklostezce u berounky sem jeste vzivote nevidel… no a konecne prvni jarni svih, pekne 35kilacku a sem pekne tuhej…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.