• krab007

    Bikeři, jakou úrazovku máte aktuálně sjednanou? Potřebuju pokrýt úraz, který by se mi mohl stát hlavně na kole (denní dojíždění do práce za každého počasí). Nejsem nikde organizován, na kole jezdím rekreačně i když často. Poprosím o zkušenosti s plněním nebo neplněním apod. Co mě zatím nejvíc zaujalo je NN Proaktiv a nebo Wustenrot ProSichr. Ideálně něco kde je vyšší krytí při smrti nebo zmrzačení úrazem.

    0 0
    • Breakpain  

      Jestli nemáš rodinu, tak neřeš smrťák … ty peníze už Ti k ničemu nebudou ;)

      0 0
      • Kouba_2005  

        Ale obmyšlené osobě udělá radost :)

        0 0
      • krab007  

        Mám manželku na mateřské a ročního prcka, jinak bych se na celé pojištění vybodnul.

        0 0
        • Rychlej turista  

          Pokud tě někdo skolí, plnění jde za ním a jeho pojistkou. Větší problém je, pokud skolíš někoho ty a nemáš pojistku. Většina lidí tohle vůbec neřeší a přitom pojistka proti blbosti, která tě uchrání před opravdu existenčními problémy, stojí pár korun.

          0 0
          • Delkim  

            dej sem konkrétní kalkulaci, co to kryje a kolik to stojí, ať to není jen takové to plácání do větru

            ono těch „pár korun“ může být taky něco jako odpověď na dotaz manželky kolik že stály ty nový zapletený kola :)))

            0 0
            • Rychlej turista  

              Platím 780 Kč ročně a je v tom tuším 5 000 000 Kč na zdraví, 1 500 000 Kč na plechách a 50 000 Kč v hotovosti, když třeba shoří.

              0 0
              • Delkim  

                to je něco jako odpovědnost za škody v běžném životě?

                0 0
              • Kouba_2005  

                Ale to už pár desítek let máš, ne? My co máme kvůli práci na cca. 3 000 000 jen na možné škody na majetku, tak nás to stojí asi 1600,– ročně. Dřív to fakt bylo za pár korun, dneska už to taková sranda není.

                0 0
              • GrumpySmurf  

                Letos sem zacal jezdit na kole, tak jsem ihned zacal premejslet co s odpovednosti. Prec jen auto, co kuli mne skonci ve skarpe by zbytecne mrzelo a nahoda je fakt blbec. Nejlevnejsi co sem nasel mela tusim ceska pojistovna a tam to bylo nakych 3,5m (2m zdravi, 1m plechy, 500k cash) za korunu na den.. Plneni by to mozna chtelo o neco vetsi.. :X

                Pak jsem si ale vzpomel, ze odpovednost bejva snad v kazdym pojisteni domacnosti, takze to nebylo potreba resit..

                0 0
                • zdenek  

                  Tak to se raději podívej na přesné podmínky. Abys pak třeba nezjistil, že škoda způsobená dopravním prostředkem je ve výlukách…

                  0 0
            • Petr L2  

              Přesně

              0 0
    • cx_cyclist  

      Ahoj, napiš mi e-mail na fanky.gab@seznam.cz a ráda Ti poradím. Celkem se v tom vyznám a mám s tím zkušenosti.

      0 0
      • krab007  

        maila jsem poslal, kdybys potřebovala ještě nějaké údaje tak dej vědět mailem, případně sz tady. díky

        0 0
    • Franta  

      http://www.alpenverein.cz/…-invalidity/

      Ale uplne nevim zda by se to dalo aplikovat na tvuj dotaz.

      0 0
      • Doomek  

        Jj alpenverein mám také, v horách povinost okolo k ničemu protože to kreje jen aktivity v horách ;-)

        0 0
    • kaktusjack  

      Zdravím, řeším teď úrazovku s tím, že jsem jsem měl v posledních letech natržené vazy v jednom a přetržené v druhém AC kloubu. V Aegonu mi dali výjimku na obě celá ramena – cituji: „Pojistná ochrana se nevztahuje na škodné události v oblasti pravého nebo levého nebo obou ramenních kloubů včetně měkkých tkání, tj. vazy, šlachy, nervy, chrupavky a podpůrné svalstvo.“ To se mi zdá dost široce definované vzhledem k tomu, že přímo s ramenním koubem jsem nikdy nic neměl a oba úrazy mám zhojené a bez následků. Ramenní kloub bych měl rád v plnění, na AC kloub bych výjimku chápal, když už byl požkozen. Neřešil jste někdo podobný problém? Nemáte někdo tip na pojišťovnu, která by se k tomu postavila méně restriktivně? Aegon vyšel nejlevněji, ale klidně bych si trochu připlatil, abych neměl tak širokou výjimku. Díky.

      0 0
      • Breakpain  

        Záleží i na tom, s kým to sepíšeš… Zkus se optat v Allianz, ale levná asi moc není.

        0 0
        • kaktusjack  

          Nějaké takové tipy přesně hledám, díky, máš s nima vlastní zkušenost? O něco vyšší cenu bych skousl.

          0 0
          • Breakpain  

            Jsem u nich, jenže já mám diabetes – takž já vůbec hledal někoho, kdo to udělá „bez remcání“ a mám krapet jiné podmínky, solím zato mnohonásobně víc než „vy“ zdraví ;)

            0 0
          • cx_cyclist  

            Ahoj, jestli potřebuješ poradit případně zjistit kolik by stálo pojištění a co by bylo ve výlukách, tak mi napiš e-mail na fanky.gab@seznam.cz

            0 0
    • mayat  

      Zdravím, mám 5 let zkušenosti s úrazovkami, poradím, která má lepší oceňovací tabulky, která je dražší levnější… Která hlavně plní bez problému, když se stane úraz. Pomohu s hlášením úrazu, abyste dostali maximální možné plnění. Vytvořím zadarmo několik nabídek od více pojišťoven, vysvětlím co která má atd…

      obchod@slevto.cz nebo 774 714 386

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.