• mikin

    Mel bych zajem o tuto prehazovacku, ale ted jsem se tu docetl ze jsou na nic, tak nevim. Ma nekdo zkusenosti. Diky Mikin

    0 0
    • Daf  

      Rek bych ze pro vetsinu lidi bude uplne v pohode. Co se zivotnosti tyce tak na XTR nema. Ze by ale spatne fungovala to bych se urcite nebal.

      0 0
    • vlk  

      jo dočet-od lidí, co ji nejezdili.Nebo dokonce od těch co nejezdili žádnou inverzní.Taky jsem koukal,slušně se nám zlevnily 1050 /ks

      0 0
    • mikin  

      no nejsem zadnej extra zavodnik rocne tak 2–2kkm

      0 0
      • xstefi  

        Bych se toho nebal a koupil bych, ta te prezije…von kazdej napise, ze to je na hovno, ale skutecnost je jinde. Navic mash na ni 2 roky zaruky, preci :)

        0 0
        • Vilém  

          ..zaruky ktera se nevztahuje na opotrebeni vznikle provozem:(

          0 0
          • vlk  

            jeden malý dotaz, když jsi tak proti, jezdil jsi lx 2005?Nebo jezdil jsi vůbec nějakou inverzní přehazku?Jen mě to tak zajímá.

            0 0
            • Vilém  

              LX prehazku jsem nejezdil,inverzni ano a vubec nechapu proc takovou kokotinu uvedli na trh.To ze jsem psal ze bych radsi volil XT03 je dano pomerem cena/vykon.Rozdil v cene cca 400,– urcite vyrovna lepsi kvalitu XT saltru.

              0 0
              • vlk  

                no já měl za 1540 xt 04 inverzní, za 1480 se dá sehnat xt klasika a 1050 se dá sehnat LX.Já mám inverzní přehazku XT s klasickými páčkami-8sp a jsem naopak nadšen.Styl -xc, all mountain a blbnutí po lese.

                0 0
    • Vilém  

      koupil bych radsi XT03 klasickou,da se sehnat kolem 1500,–

      0 0
    • TomK  

      Zatím na LX05 necelé dva tisíce a nemohu si stěžovat. Inverzní přehazka je z mého pohledu (to „z mého pohledu“ zdůrazňuji, abych se nedostal do křížku s některým z odpůrců) nejlepší zlepšovák Japonců za několik posledních let.

      0 0
      • widlicka  

        ja som tiez toho nazoru …sice prechod z alivia ale zatial neni poroblem…

        0 0
    • MaPa  

      Jezdím jí už 3tkm a je zcela v pohodě. Pružina by asi mohla být silnější, zatím jsem ale problémy s řazením nezaznamenal – jedny lanka, jedny bowdeny. Škoda taky, že nemá ty gumový antiprachovky co měla loňská LX. „Vtipný“ na tý přehazce je gumová objímka, která zabraňuje mlácení do rámu. Japonský soudruzi zase jednou přišli na to jak vyřešit problém :-. Celkem ale spokojenost a nelituju. Inverzi a? si pořeší každý sám.

      0 0
      • Pivomil  

        ta inverze je co ?

        0 0
        • venca1  

          to je, když jsou mraky nízko= na horách teplo a v nížinách zima

          0 0
      • TinkTink  

        Jo jo, ale tadle guma je stary dobry znamy – a moc to nepomuze…daleko lepsi je na miste, kde to narazi na ram, namotat grip…tlustej gumovej :)…je to daleko lepsi :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.