• davidak

    Viděli jste už LX 2005– vůbec se mi nelíbí design, vypadá jak střibrný deore.. Co vy na to? obrázky i ve velkejch rozlišeních na http://www.singletrackworld.com/article.php?…

    0 0
    • scret  

      Me se treba docela libi.Asi je to vec nazoru.Libi se mi jak je ostre rezany.Jenom me ser.. ze dualy se posunuly zase o skok niz.Ty kujvy sikmovoky tomu asi fakt dost verej. Aachjo, zlatej rapidfire.

      0 0
    • danno  

      Podle me celkem ujde, prebira celkem dost z XT04, imho design lepsi nez Deore, ale zalezi na kazdem co se mu libi.. sem zvedavy na kotouce.Jinak nejake info na:

      www.paul-lange.cz se mi zda ze tam je i cenik www.shimano.cz

      0 0
      • jimmy63  

        co maj znamenat t Véčka bez paralelogramu??

        0 0
        • davidak  

          rikal mi technik, ze se zase vracej ke starejm dobrejm vckum, paraleogramy se jim asi moc neosvedcily, takze smula..anebo stesti..

          0 0
          • jimmy63  

            neosvedcily??dyt to brzdi 100× lip nez obyc!!!!

            0 0
            • TinkTink  

              Vic ne…to neni mozny…pouze se lip nastavujou (mam je taky…)

              0 0
              • Mamut  

                Mozne to mozno nie je, ale je to tak. Fyziku bokom, fakt su podstatne silnejsie. Vobec neriesim spalky, na najlacnejsich jeto stale silnejsie ako ram 7.0 s Fibraxami.

                0 0
                • Thorn  

                  „Fyziku bokom“ :-))))

                  0 0
                • lubos  

                  stejne packy ?

                  0 0
                • TinkTink  

                  tyyyy jo…fyzika stranou

                  Tak to NIKDY…fyzika na vzdy! :)…Sram 7.0 jsou mekky brzdy…to vim…to nesrovnavej…dej naky tektra.

                  0 0
                • la-da  

                  Ani nemusis davat fyziku bokom – na paralelogramu muze byt rozlozeni sil jiny nez na obyc veckach takze i trochu jinej prevodovej pomer.

                  0 0
          • biker007  

            a stejne tak za par let zavrhnou i slavne bikove dualy:) tipuju to na rok 2008–2009:))

            0 0
    • jecnak  

      Uz od kvetna tady: http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      0 0
    • MF  

      Mne sa celkom pacia tie kluky. CO si o nich myslite? Co sa radenia tyka, tak pred tyzdnom som presiel z GripShiftu na packy a stale si neviem zvyknut. Pravidelne saltnem inak ako by som chcel, ale to sa casom podda. Inak nieco o tejto sade uz pisali pred casom vo Velo a boli tam aj obrazky a bolo jasne ze LX bude v duale.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.