• mikin

    Chci si poridit tydle hydry mate s nema nekdo zkusenosti.Diky

    0 0
    • JohnLee  

      Ja jsem s nima spokojenej,slusne brzdi i s originalnima deskama,ale tesim se az je vymenim za nejaky lepsi.

      0 0
    • hydrant  

      Nemám s čím srovnávat, mě fungujou dobře, brzděj, nepískaj, pohoda, takže si je klidně kup.

      0 0
    • vlk  

      mám přední.Plně spokojen-přesnější popis mých zkušeností si najdi v historii, již jsem to sem psal snad 100×

      0 0
    • wroum  

      tak tyhle brzdy jezdi Krab na sjezd. akorat tam ma 205 hayes kotouc. origo desky a brzdi to prej jak svine. i kdyz krab je tak rychlej, ze pochybuju, ze ty brzdy nejak vyrazne pouziva :-)

      0 0
    • mikin  

      Tak uz je mam na kole a ujeto asi 25km zatim jsem poradne neslel desticky, ale zda se ze to bude mazec -:))

      0 0
    • JJ  

      Pripojim se k tomuto threadu: Namontoval jsem LX paky + Hone trmen (sintrovane desky) a lehce jety kotouc z mechanik 475. Po 30 km jsou desky sjety skoro az na kov:( Cim to muze byt? Povrch kotouce byl pred nasazenim trochu vydreny blatem

      0 0
      • TinkTink  

        Todle by odpovidalo tomu, ze 475 ma kotouc, ktery se prakticky nechladi = prehriva se = desky jsi upekl…

        0 0
        • JJ  

          No, byl tam dlouhy sjezd s neustalym pribrzdovanim, ale necitil jsem ze by se neco palilo, desky vypadaji jako novy, akorat jsou sjety.

          0 0
          • TinkTink  

            Jo, tak presne takhle vypada naprosto nevhodne zajizdeni brzd a kdyz jeste pouzijes tento shitovy kotouc, tak je to fakt hodne spatny…proste jsi to znicil vlastni vinou – kombinace spatny kotouc + spatny styl zajizdeni… (ale treba to vyreklamujes…kdo vi…)

            0 0
      • mikin  

        no ja jsem taky pouzil starsi kotouc s tektry a v pohode, ale na poradny kopec se chystam az o vikendu tak pak dam vedet

        0 0
      • JJ  

        Tak to vypada, ze desky se proste kompletne vydrolily:( Zkusim je vyreklamovat, treba spatny kus. Ted jsem dal Faststop, tak snad vydrzi dele

        0 0
    • pepa_16  

      Taky se pridam. Jezdim je asi 3 dny a jsem nadmiru spokojenej i s originalnima destickama, ale mozna je to moji musi vahou, to asi zastavi vsechno :) Predtim jsem jezdil od jara bez predni brzdy tak to mozna trochu prehanim, ale jsou fakt dobry. Mam tam 160 kotouc od Magury a vypada to ze je to OK

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.