Sedla - kde vyzkouset pred koupi

9 nepřečtených
  • Honzin

    Nevite nekdo, kde (jestli vubec nekde) vas nechaji vyzkouset sedlo nez si ho koupite? Vyzkousenim myslim zapujceni alespon na jeden den, ne ze se na nem projedu po krame a jeste na cizim kole. Mam totiz celkem atyp zadek a nerad bych si koupil sedlo za 1500,– a pak zjistil ze to pro me neni to prave. Dik

    0 0
    • Gart  

      Nepřeju ti to, ale stejně tak asi skončíš. A 1500 ještě není tak moc.

      0 0
      • Honzin  

        no to neni, ale stejne si nejak nemuzu dovolit vyhodit 1500,– co ctrnact dni

        0 0
        • Gart  

          Jo, ale nemusíš snad to sedlo vyhodit, můžeš ho prodat.

          0 0
          • Honzin  

            no to je jasny, ale tezko ho budu prodavat se ziskem a taky to zabere nejakou dobu, proste tomu bych se rad vyhnul.

            0 0
    • RomanH  

      Ja jsem si sedlo kupoval v Rakousku. Porad jsem se nemohl rozhodnout mezi Flitem a Max Flitem Trans AM, tak se mi prodavac sam nabidl, ze mi to nasadadi na kolo, ktere tam meli upnute do trenazeru. Neprojel jsem se sice na nem X-hodin venku, ale pro zakladni predstavu mi to stacilo. Myslim si, ze podobne by jsi pochodil i unas.

      0 0
      • Honzin  

        ja mam ale na vetsine sedel problemy s prokrvovanim nekterych specificky muzskych partii a to se na tom trenazeru obavam se nepozna

        0 0
        • RomanH  

          Co na to rici ? Bud se zkus ve svem oblibenem kramku domluvit, nebo se poptej u pratel – ja taky kamosovi pujcil na tyden sedlo. Jinak na ty partie by Ti mohlo pomoci to sedlo s dirou (ale zase Ti musi dobre sednout).

          0 0
    • BB  

      v programcycle ve Finsky ulici jeste loni meli urcity pocet sedel na testovani. Mel jsem pujcene 2. Zavolej si tam, zda to jeste delaji a jestli maji ty, o ktere mas zajem..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.