• Meedja

    Muze mi nekdo poradit, jak vyzkouset pred koupi nejake sedlo, kdyz neznam nikoho, kdo by moje vyhlidnute sedlo mel? V krame me na to sednout nenechaji, ze pry se to otlaci. :) Neni tu nekdo z Brna, kdo ma Selle Italia SLR Ti nebo Pells RX Ti, pripadne Gobi a nechal by moji ctenou zadni cast tela otestovat, jak se na tom sedi? :)

    0 0
    • Daník  

      To bych taky rád:), ale myslím, že to pořádně poznáš tak po 50km…a to už nebude nutné vracet, ne? :)))

      0 0
    • mosquito  

      nejlepsi je si fakt posedet, ale potreba je tak 25–50km nez si schopen objektivne rict ze ti vyhovuje, takze sezeni v obchode je zbytecny … muze byt fajn prvnich 5km a pak uz to bude hruza nebo naopak

      0 0
      • Meedja  

        To jo, ale aspon kdyz nebude sedet na prvni „posez“, tak bude vybirani zase o neco jednodussi. :)

        0 0
      • Meedja  

        Idealni by bylo, kdyby mi ho mohl nekdo pujcit na jeden vecer a ja bych ho prubnul na trenazeru. :(

        0 0
        • vlty  

          No já mám RSC Ti, tak jstli se chceš nějak domluvit, tak napiš na mail.

          0 0
          • Meedja  

            Tak jsem ti poslal maila. :) Doufam, ze volny jeste premava. Dikes

            0 0
    • MartinXC  

      SLRko se mi doma jedno válí, není na můj zadek. Měl jsem ho na silničce cca 150km. Ozvi se na mail, můžu zapůjčit i výhodně odprodat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.