140+ uživatelů a forum neběží

11 nepřečtených
  • weekend warrior

    je to jen můj pocit , nebo je něco pravdy na tom, že když je tu přihlášenejch víc jak 140+ reg. uživatelů + asi tou dobou i desítky nepřihlášenejch tak to forum neběží, resp. běží jak ponocnej?

    0 0
    • Tomahomo  

      Technická – stovky neregistrovaných. Ten údaj máš hned pod registrovanými. Čili teď je tu ± 800 lidí.

      0 0
      • weekend warrior  

        ajo, to už může být na běžnej server fakt dost, a bůhví jak je to s optimalizací db no… no nic, pravým důvodem bylo založit new vlákno a testnout jak rychle to jde, a člo to rychle

        0 0
        • weekend warrior  

          ovšem přidaání příspěvku žádná rychlovka nebyla, natož ho zeditovat, to už nějak kvůli timeoutu neprošlo…:)

          0 0
        • weekend warrior  

          ovšem přidání příspěvku žádná rychlovka nebyla, natož ho zeditovat, to už nějak kvůli timeoutu neprošlo…:)

          0 0
    • Kubas.1  

      je to tak, v těchhle nejvíce navštěvovaných hodinách se sem občas skoro nedá dostat…

      0 0
      • saddik  

        Já nevim, ale když není databáze dole úplně (tuším zrovna někdy minulý týden), tak nepozoruji žádné výkyvy.

        0 0
        • Kubas.1  

          je to nejspíš fakt nárazový, teď mi to zase jede v pohodě…

          0 0
    • Zdenda CUBE  

      Pravda je, že večer po 20.00 hod se sem dostávám na X krát, vůbec to nechce naběhnout, a když už jo, tak je to jak zpomalený film.

      0 0
    • BigKarel2  

      Poslední dobou to tu fakt často blbne…

      0 0
    • Kubas.1  

      už je to tu zase…nějakých 1200 lidí, a fórum se místo zlomku 1 vteřiny načítá tak 7–10, každý nový vláko/fotka/rakce na příspěvek taky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.