• Gumicuk

    Ahoj mam problem s bike-forem, uz jsem to psal do jineho prispevku ale tam se to nepotkalo s odezvou… Pred chvili jsem se na nej vubec nemohl dostat, max na uvodni stranku a po zalogovani nabehl malej kousek stranky a pak uz nic. Jindy mi jde jaks taks ale hodne se mi stava ze proste prestane na cokoli reagovat a to hlavne pri pouzivani Firefoxu, u MS IE to neni tak caste, ale taky se to stava. Firefox pozivam ze si to pamatuje hesla. U IE nevim jak na to, ale to je jedno, jde mi o to vyse napsane. Dik

    0 0
    • admin  

      tak to se me nestava ale je pravda ze server zacina byt dost vytizenej.

      vse ale resime chystame vesti optimalizace.

      0 0
    • blue  

      vyraznejsi zpomaleni nacitani stranek taky pozoruju

      0 0
      • Petr_67  

        Souhlasím, dnes to jede obzvlášt pomalu. Ale i jindy se mi zdá, že stránky se načítají neůměrně dlouho a to mám rychlé připojení.

        0 0
        • Luka  

          Pripojeni ja mam neumerne pomaly a nacitani bike-fora docela ujde → nacitani nebude umerne neumernosti pripojeni :D ehm… jentak ze me to beha v pohode.

          0 0
      • wroum  

        ja taky

        0 0
        • icewind  

          ja mam pripojeni v poho, jenom cache nejak nechce nacitavat..

          0 0
          • icewind  

            predpokladam, ze to bude redacnim systemem, jak zpracovava to mnozstvi dat…

            0 0
    • widlicka  

      Mam pripojenie 1Mbit pingy do 13ms ale BF ide ako suchy sopel z nosa…

      0 0
    • duk  

      To že přestává reagovat se mi u Firefoxu stává taky a jenom na BF musím otevřít nové okno a zapnout ho znovu.

      0 0
      • PePu  

        Tohle potvrzuju, vse ostatni jede, jen pro b-f se musi firefox zavrit a znova spustit.

        0 0
      •  

        mě to ve FF běha uplne normalne, ale posledni dobou se to taky nejako spomaluje,jakoby pauzy pri kliknuti na cokoli, nacte se menu a ty reklamy a vsechno a po chvilce i ten zbytek, pripojeni mam docela rychly

        0 0
        • Lister  

          Ty máš FF a koukáš na reklamy ????

          https://addons.update.mozilla.org/…moreinfo.php?…

          0 0
          • Lister  

            Tohle by mělo být lepší :-)

            http://addons.update.mozilla.org/…moreinfo.php?…

            0 0
            •  

              hehe, dik, se mi to nechtelo nikde hledat ale kdyz uz si to sem dal, tak to test

              0 0
            •  

              fakt dik, nevim ze sem si to nenainstaloval driv, uplne supre vylepseni :)

              0 0
              • Lister  

                Jinak abys neudělal tu samou chybu jako já tak jako pravidla co blokovat nevypisuj celé adresy, ale používej hvězdičky třeba reklama, banner popřípadě přímo ban, bbmedia.cz atd.

                Mě to ze začátku nedošlo, ale já jsem počítačový analfabet a pokud to tak už děláš od začátku tak se omluvám za hrubé podcenění :-)

                0 0
                •  

                  to delam tak ze kliknu na tu reklamu kterou nechci pravim a dole si vyberu to zablokovani

                  0 0
                  • Lister  

                    No ale to pak musíš kliknout na každou reklamu. Já si vždy projdu clou adresua vyberu si z toho ten řetezec znaků, který určuje, že to bude reklama. a před to dám * a za to * a pak už to blokuje vše, kde to v tom názvu tenhle řetezen nalezne. Tedy přeloženo do lidštiny. Pokud si zadám filtr reklama, tak to bude blokovat všechny obrázky, který budou mít ve své adrese napsáno reklama.

                    0 0
                    •  

                      no tak me zas tak reklamy nevadej, jenom ty ktery me vubec nezajimaj, tady treba na Bajkspoh.cz ,treba Tinkova reklama mi neva, tak tu sem si tu nechal

                      0 0
    • nachti  

      A co Opera? Používá ji někdo kromě mě? S bike-forem problem nemám, zato třeba na Bikestore nefunguje v Opeře popis u zboží.

      0 0
      • Seveřan  

        Ještě jedna maličkost. Když si otevřu okno přes shift, aby nápis na hlavní stránce z nabídky příspěvků změnil barevné označení, jako když ho otevřu přímo na stránce – kvůli lepší orientaci.

        0 0
      • sun7dots  

        Jo jo, ja ji pouzivam. A spokojenost. BF mi facha dobre a nejakym zahadnym zpusobem mi jede i popis zbozi na bikestoru – akorat uz je rovnou otevreny.

        0 0
      • grafik  

        pouzivam taky operu a vse se zobrazuje tak jak ma az na jednu malickost a to seznam prispevku: pri nacitani stranky jsou vsechny temata krasne pod sebou a po nahrati stranky se vzdy vyska radku zvetsi o takovych 80% (datum a cas se odradkuje). Ale to je mucha …

        0 0
    • admin  

      B-F by melo byt zase o neco rychlejsi stale mate problemy s pomalosti fora?

      0 0
      • dalimil  

        je to rychlejší,díky…

        0 0
      • fousac  

        jj… slape lip..

        0 0
      • Lister  

        No je to docela dost zásadní rozdíl. Už včera večer jsem si všimnul že to běží jak blesk. Skvělá práce, fakt je to poznat.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To ted udelam v praci vic prace :)

          0 0
          • Lister  

            Nebo stihneš napsat víc příspěvků, pokud to ještě jde :-). Vidím, že taky zrovna makáš jak šroubek.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Se pletes. Ja makam neustale a ted jeste vic nez kdy jindy. Vzdyt si vydelavam pridavanim prispevku :)

              0 0
              • Lister  

                Já zapomněl, že jseš vlastně placenej usměrňovač tohodle fora. Teď mě tak napadá, že by nemuselo být špatné, kdyby se v profilu jůsra zobrazoval počet příspěvků, které zaslal. Kolik by tam u tebe bylo 50tis ???, ale zase bych tě nered podcenil :-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  To byl velmi spatna, nepekny, zla vec. To uz se tu probiralo a vedlo by to k nesmyslnemu soutezi … a navic bych casem mohl byt dostizen :)

                  0 0
      • blue  

        jo, je to dobry… ted uz pri tom nestiham pracovat :-)

        0 0
      • zirecek  

        Uz to zase sviha normalne, .o). Predtim to bylo dost pomale.

        0 0
      • Vrci  

        jo lepší.

        Zopakuju jeden dotaz, který tu už jednou zazněl: šlo by ve fotkách (kola) přidat filtr, aby bylo možné zobrazit pouze silnice nebo XC a pod.

        díky

        0 0
        • admin  

          slo :)

          0 0
          • Vrci  

            Děkuji pěkně :-))

            0 0
          •  

            a proc to predtim nešlo, by me docela zajimalo, myslim ze sem to popsal srozumitelne ne :)

            0 0
            • admin  

              udelat by to slo vzdycky ale dokopat se k tomu to bude chvilku trvat :)

              0 0
      •  

        Jo jinak to jde uplně suprově :)

        0 0
      • LukasX  

        No teda klobouk dolu, tomu se rika optimalizace. Slape to jako hodinky, uz se muzu plne soustredit na B-F a nemusim prepinat mezi nim a praci ;o)

        0 0
    • davidak  

      Nainstaloval jsem si Kerio firewall a v Opeře mi přestalo šlapat BF, v IE jde, když je zapnutej. V tom firewallu jdou nastavit výjimky, ale pořád to stejně nejde. Nemáte někdo zkušenost či radu?

      0 0
    • fireman01  

      keriem to není mám ho taky + opera 8cz a vše fičí v pohodě navíc kerio je super firewall chyti a oznámí vše co se snaží dostat do nebo z compu

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Teď mi to 10 minut nemakalo !!!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.