• michal xtr

chtěl bych si koupit 140mm XTR kotouč dozadu a chci se zeptat kde bych sehnal takovou tu redukci pro XT hydrauliky. Hledal jsem na kupkolu,ale mají tam jen pro 180 a 200mm.dík

• Vilém  

Pouzijes redukci pro predni trmen urcenou pro 160mm kotouc.

• michal xtr  

takže tu co tam mám?

• Blade  

Řek bych, že teď tam máš zadní redukci pro 160mm.

• michal xtr  

tak ten chlap od kterýho je kupuju má i redukci na 140mm , tak to od něho vezmu a bude po starostech. Díky za rady

• juli  

Presne tak, jinak receno: sestava pro predni 160mm je pro zadni 140mm, predni 180 – zadni 160 a tak dale…na tri krale.

• michal xtr  

určitě ? no ale stejně si pak budu buset koupit ještě jednu, když tu přední dám dozadu,ale díky no

• kubad  

pokud mas vidlici s PM uchycenim tak adapter do predu nepotrebujes

• michal xtr  

PM je co ?

mám rebu SL disc

• kubad  

tak to mas smulu potrebujes 2× predni adapter na 160mm kotouc pro vidlici IS a brzdu PM

• michal xtr  

takže na ten 140 mm můžu použít tu co mám ted v předu a ještě teda dokoupit jeden 160 dopředu že ? A nebo vzít tu redukci na 140 od něho

• kubad  

kde ten adapter vemes je tvoje vec :-) jaky potrebujes tu uz padlo

• Mr.Dan  

Je možný, že na rámu S-W SJ HT 26 2012 je vzadu návarka PM140 namísto obvyklejch PM160? Dyť 140mm kotouče už třeba u Shimana nejsou ani běžně v prodeji! Sice bych klidně bral p/z 160/140, na druhou stranu bude vzhledem k řečenému možná jednodušší 160/160, v tom případě je třeba redukce PM/PM 140->160, nebo ne? Vpředu na vidli je naštěstí standart PM160.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.