• SirMike

Mam ram RB Monster HT a chci kupovat zadni kotoucovku Hayes HFX 9 HD s 203 mm kotoucem. Chci se zeptat,jestli to neni na takovej ram moc velky prumer, jestli se treba nebude pri brzdeni moc namahat a ohybat. Diky moc za odpovedi…

• Pá-dlista1  

Bez obav. Na jakej jinej ram bys to chtel davat?

• Azagthoth  

Ked uz sme pri tom,na Bandit DH tiez v poho?Len tak do buducnosti…

• wroum  

vim, je to uz dlouho ale spousta RB prasklo prave u navarky zadni brzdy diky velkymu kotouci. to moje nevyjimaje.

• chupas  

nechtelo se mi zakladat novej thread. tenhle tomu vyhovuje. mam na srdci ( a v penezence) vymenu orig 160mm kotouce za 203mm (viz www.koloshop.cz/index.php?… ). jak se ukazalo v paralelnim threadu uz vim cim je kotouc pridelanej :)) Potreboval bych poradit jakou zakoupit redukci na osazeni brzdy k tehle velikosti kotouce. ___realie___ vidlice: fox vanila brzdy: hayes sole b.desky: kool stop

soucasny kotouc: original hayes 160mm (mereno cca)

mam trochu problem s tema IS/postmount skupinama, rozmerama a pod. Redukci bych nejlepe primo na koloshop poridil. a jeste, bude to predni kotouc. mam to tedka na rock shox judy vidly. budu to montovat na tu vanilu. uff.dik za reakce

• chupas  

lidi. nenechte me v tom. jsem lama :-/

• Pavlos  

A nechces rovnou vymenit cele brzdy? Cca 3 dny jsem mel pucene kolo s temahle brzdama a i moje stare 525 s origos deskama byly lepsi:)

• chupas  

to vis ze bych rad nasadil brdy z jine cenove kategorie. ale nemam na to. ani ty prachy do toho nechci davat. pockam si na dalsi kolo, kde bude lepsi. vse co jsem potreboval mi to ubrzdilo, nestezuju si. nejezdim zadny extrem. kotouc menim spis jen „aby to vypadalo“. uz takhle zdvojnasobuju cenu kola :-/

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.