• Cllaude

    Ahoj, na letosni sezonu planuju nakup vidle a naskytla se mi moznost koupit o neco levneji manitou. Neco malo jsem tady nasel ale jsou to kusy informace ze tu a tam nekomu kleknul black, ci ze black je naprosto super. Takze se rozhoduji mezi Blackem (je lehci, remote lockout , IT) a Minute („fortelnejsi“ tezsi, SPV, IT). Od vidle ocekavam mimo finkce take jeji vydrz, zejmena ve smyslu absence vaklu (to tady probehlo parkarat u blacku) a taky slusnej servis. S SPV nemam vubec zkusenost a ani nikdo z kamosu takze se budu tesit na vase nazory. Jinak jezdim spis XC/dlouhy trate nez nejaky enduro. A kdyby mel nekdo naejakej tip na vidli jiny znacky kolem 12000 tak sem s nim. Diky C.

    0 0
    • vlk  

      rock shox reba, pike, možná i nějaká foxka by v té cenové relaci byla.

      0 0
    • jonti  

      mas relativne nove magury :) len ze si ti divim. Ale k veci, myslim ze na tvoje jazdenie ti uplne staci black, minute by bola zbytocne velka a tazka vidla, black vydrzi dost tiez.

      0 0
      • Cllaude  

        copak , nejsi priznivec magur? :) C

        0 0
      • Cllaude  

        copak , nejsi priznivec magur? :) C

        0 0
      • Cllaude  

        copak , nejsi priznivec rafkovych magur? :) C

        0 0
      • Cllaude  

        chtel jsem to napsat jen jednou – takze ted se volba zuzila na black vs. duke Sl -co s tim ?

        0 0
        • wroum  

          osobne si myslim ze ty vidle si sou rovnoceny a je jen na tvojich sympatiich, kterou vemes. ja bych asi bral duka (blacka uz mam :-)

          0 0
          • Cllaude  

            no ja si to myslim taky – black je lehci a ma IT a LO , ale zase se tady parkrat spekulovalo o vaklech atd…i kdyz rafkovy brzdy nejsou tak kriticky… asi si koupim litr kminky a necham si zdat nejakej sen :) C

            0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.