• fousac

    kdyby mel nekdo zejtra (streda 23/02) chut na nejaky lehci vylet, muzu se vyskytovat rekneme v 13:15h na zbraslavi a/nebo prilehlem okoli.. (p.s. dneska pripadlo asi 15cm snehu.. )

    0 0
    • tomaasz  

      no možná bych jel, ale nemám na kole sněhový pluh ani frézu. Kam hodláš jet?

      0 0
      • fousac  

        to ja netusim..

        ale vyjet treba na cukrak a dal by melo jit… :)nechci (pokud mozno) zadnej asfalt..

        0 0
        • Jorje  

          Ahoj, já chci zejtra taky vyjet někam do přírody, ale ne na dlouho nejpozději do 16:00 musim bejt doma na Zbraslavi, Jak to vidíš? Klidně bych mohl vyrazit i dřív po poledni kdykoliv.

          0 0
          • fousac  

            nejdriv se z prace urvu tak ve dvanact.. ale lepsi je to pro me v jednu, to koncim ofiko.. ;)

            ject nejlip cukrak.. a pak to lajsnou treba po druhy strane (vonoklasy) z5..

            0 0
            • Jorje  

              Ok, to by mělo bejt v poho, to bych moh bejt v poho, kdybychom se moc zdrželi a nestíhal bych to tak bych to mohl vzít rychlou zkratkou. Tak ok. Jedu. Sraz na Zbr. náměstí ve 13:15?

              0 0
              • fousac  

                ok… 13:15 namesti.. ;) vezmeme to rovnou pres havlin.. :D

                0 0
                • McBlacky  

                  jj jedu taky tak na mě počkejte, nevim jak to pojede, dám si rezervu, ale i tak se to může protáhnout a po silnici v těhle sračkách jet nehodlám… přes Havlín :)

                  0 0
            • chobot  

              tak a dost!! :-) me rekni kde ty pracovat a ja ti rict jaky ty byt…ve dvanact z hokny?co prosim te delas?vazne by me to zajimalo

              0 0
              • fousac  

                v 4:30 do hokny.. :/

                0 0
                • blue  

                  ty byt blazen :-)

                  0 0
                  • fousac  

                    ale blazen, kterej muze v poledne napr. bikovat.. :)) brdy „za barakem“… ;)))

                    ja si nestezuju…

                    0 0
                • chobot  

                  to jsem si myslel,taky mame v hokne jednoho takovyho inzenyra,ze pane Zděněk..jenze ten nechce o kole ani slyset.jak sam rika:nechame to na jaro…

                  0 0
                  • fousac  

                    ale to zas jako ne ze bych byl tak horlivej.. ;)) proste na me vysla mimoradna sichta.. jinak i kdybych delal standardne od sedmi, tak taky klidne v poledne vypadnu.. ;))

                    0 0
                    • chobot  

                      a v cem tedy spociva tvoje napln prace?kua ja jsem ale zvedavej…

                      0 0
                      • fousac  

                        to je tajny.. ;))

                        tak teda jo.. (sice uz v historii to je, ale budiz) elktromechanik, elektroinstalater, a vubec takovej udrzbar-prace vseho druhu.. a momentalne zaskakujici obsluha parniho vymeniku.. ;)

                        0 0
                    • chobot  

                      my ti tady vsichni hrozne fandime.rikame:jo ten Fosac to je ale chlap,do 2 u Pigiho od 5 v hokne,pak hopne na bajka.hele spis ty vubec nekdy?

                      0 0
                      • fousac  

                        z fousacova denicku:

                        patek: 6:20 budicek, 7:00 v haku, 15:00 padla, neco lehce na kole, 19:00 presun na B-F sraz sobota: 3:00 navrat domu, 11:00 odjezd na bika (55km), 18:00 prijezd k pigimu nedele: 2:00 navrat domu, 12:00 odjezd na bika (60km), 18:00 prijezd k pigimu, 0:00 odjezd do prace pondeli: 16:00 odjezd na bika (20km), 18:00 prijezd k pigimu, 20:00 prijezd domu, 21:00 postel utery: 4:25 budicek, odchod do haku, 17:00 odchod z haku, prace doma u pc, 20:00 lehka zastavka na tradicnim uternim dychanku v jedne mistni restauraci, 22:30 odchod domu, spanek streda: 4:25 budicek, 13:00 odjezd z prace na bika…

                        a dal se uvidi… ;))) (p.s. vidis, i spanek tam je… :)

                        0 0
                        • chobot  

                          tak tomu se říká normální hácéčko.. ;-)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            bud v klidu to je robot, a pokud já vím tak funguje na pivo a domazává houbou :)

                            0 0
                            • chobot  

                              to se může stát jenom v Praze nebo v televizi ;-)

                              0 0
                              • Darkson  

                                Fousáč není ani virtuální ani z Prahy, ale ze Zbraslavi:-).V každym případě-po takovýmhle týdnu bych si musel vzít týden dovolené…

                                0 0
                        • Meesha  

                          Nechapu… :-)))

                          0 0
                        • mastihuba  

                          Tak takhle nějak bych si to představoval. :)

                          0 0
    • fousac  

      pocasi venku vypada neodolatelne, tak vyrazim… vidim to dneska na silnicku, ale i bike muze byt… mel-li by nekdo dalsi chut, tak v cca 15:30 bud zbraslav nebo lepe radotin..

      0 0
      • cabbage  

        dals to sem pozde, v tuhle dobu sem se uz davno klouzal na tocny:-/

        0 0
        • McBlacky  

          a já v práci :/

          0 0
        • Meesha  

          Jak to vypada na Tocny? Sem nemocnej, ale kdyz bude v patek takovyhle pocasi, tak asi chripku odlozim…

          0 0
          • cabbage  

            myslim ze to „klouzal sem se na tocny“ bylo dost vystizny, nektery mista jsou skoro suchy(ale blbe se hledaj a sou maly, tak 10–20m), vetsinou je to takova smes mokryho snehu a blata, je skoro lepsi jet vedle cesty nez po ceste kde je uslapanej snih a bahno. ale byl sem jenom v casti mezi serpentynama a skockama, na svahu za maturitou, smerem na Zbraslav by to mohlo byt trochu lepsi.

            0 0
            • Meesha  

              ble, tak to nic moc. Snad se s tim do vikendu neco stane, ale moc si toho neslibuju. :-(

              0 0
              • cabbage  

                ber to takhle- ja narazim na rozbahnenou pesinu i v nejvetsim suchu, takze neco kde by se dalo jezdit se urcite najde, o to se postara nejaky brdsky domorodec:-))

                0 0
    • McBlacky  

      čtvrtek (dneska) 17.45 Palackého náměstí, lehce Točná, Závist, možná i Cukrák když to pojede :) 18.10 u přejezdu v Komořanech.

      0 0
      • rich  

        skusim tam byt ale zima je preukrutna :-))

        0 0
        • chobot  

          cože, zima?? mě tady před kotelnou rozkvetly pampelišky.. :o)

          0 0
      • blue  

        zrovna sem prijel do prace dneska na kole :-)

        0 0
      • McBlacky  

        no tak na tohle se těším! dobrá sestava…

        0 0
      • Darkson  

        tak co, byli jste? já se vpodvečer pohyboval taky mezi Točnou a Závistí. Škoda, že jsme se nepotkali. Já byl dneska nějak na štíru s technikou(mojí, ne kola), furt jsem slejzal:(

        0 0
        • blue  

          byli… naprosto luxusni minisvih :-)

          0 0
        • McBlacky  

          pohoda na max, kvalita na úkor kvantity :)

          0 0
          • rich  

            tak ja som bol nadmieru spokojny aj „smutny“. vyjizdka skutocne skvela, optimalne tempo. bol som prekvapeny kolko toho este nepoznam a mnozstvo veci som isiel prvykrat. smutny som z toho, ze napriek vlastnemu dojmu jazdenia na hrane (ak idem sam) to tak zdaleka nie je a vcera som dostal slusnu lekciu. 2× som si to ustlal, problemy pri vyjazdoch..no hroza..uplna lama :-) a to mi mal pomoct bike s najvyssimi zdvihmi.. musim s Vami chodit castejsie.„ladil“ som formu a technika je f perdeli. kazdopadne podakovanie blackymu a blueovi :-)

            0 0
            • McBlacky  

              Blue je fakt krutej pokud přijde na sjezd, nemusíš být smutný že nejezdíš jako on, protože tak jezdí málokdo :)

              0 0
              • rich  

                nie, o blueovi ziadna :-) najma ked som videl ako mu vcera vyhodilo zadne kolo pri zjazde a kus isiel po prednom, tak som si povedal, ze ak toto ustoji dam si ho vytetovat na rameno…mno a dnes som uz obejdanny v tatoo saloon :-)) len ma srdi, ze musim uznat, ako som stratil techniku vplyvom nahanania kondicky a taktiez fullom, ktory fakt vela odpusti. vyhovaral by som sa na mnozstvo objektivnych skutocnosti, ale bola to mizeria.

                0 0
                • McBlacky  

                  taky jsem si včera pojezdil po předním, hlavně v tom prvním sjezdu od Altánku k silnici, nutno říc, že bych byl radši kdybych měl na zemi obě kola :)

                  0 0
                • blue  

                  vubec si nevybavuju, ze bych nekde jel po predim :-)

                  a nezoufej, staci jezdit a jezdit a jezdit, technika za chvilku prijde

                  0 0
                  • rich  

                    nie som zufaly :-) praveze ked mi bolo jedno kolko vydrzim s kondickou a „lietal“ som na meride bez odpruzenia, som na tom bol podstatne lepsie. snad zostali v hlave nejake zazite vzorce, len musim oprasit :-)

                    0 0
                  • rich  

                    to ja si to vybavujem celkom presne :-) isiel som kusom za tebou a ked som to videl vybral som si „stopu“ vlavo. mal si tam pod listim vacsiu jamu ako sa zdala :-) blacky v tom zjazde som si opat lahol na pravu stranu..trcala mi hadicka od camelu a zachytila sa o sedlo, som sa nemohol vystriet (objektivne priciny…inak som isiel prilis natesno za pistom (?) a nestihol som ubrzdit :-) btw blue kto to vlastne bol? ak som to spravne pochopil mal bike iny ako svoj a daval to tiez velmi slusne.

                    0 0
                    • blue  

                      to je muj kamarad z jiny party bikeru, od nedavna cerstvy redaktor vela, tu meridu ma jako sluzebaka

                      0 0
              • blue  

                zas neprehanej, kdybych mel priznat, na kolika mistech se bojim nebo mam plny ruce prace, abych to ustal… :-)))

                0 0
          • fousac  

            no kua to sem asi o neco prisel.. :/// priste kaslu na rande a jdu jezdit…

            0 0
            • rich  

              na bike sa dostanes kedykolvek, ale rande vynechat by mohlo znamenat, ze bolo posledne :-)

              0 0
    • fousac  

      pocasi luxusni, skoda nekam nevyrazit… kdyby se chtel nekdo pridruzit, tak se hlaste… (pondeli 02/05)

      smerem na jih od prahy, muzu startovat ze zbraslavi v cca 15:30…

      0 0
    • McBlacky  

      po delší době obnovuji :) čtvrtek 5.5.05 15.50 Palačák, 16.30 náměstí Zbraslav. Vzhledem ke stavu terénu po dešti to vidím na silnici, nějak Karštejn nebo tak. Teda na silnici, ale na biku. Co třeba Fousáč? nebo někdo jinej?

      0 0
    • cabbage  

      dneska(tj 5.5.) vyrazim ma pohodovou vyjizdku, pod barandakem budu tak v ±14:00.pojedu stylem jako Blacky a koncim tak v 16:00 v programu........

      0 0
      • McBlacky  

        hele a nechceš jet radši s náma?

        0 0
        • cabbage  

          no, jak sis (ne)vsim tak vy zacinate 10minut po tom co ja koncim.......a uplne nekde jinde:-)

          0 0
          • McBlacky  

            dobrý už to beru… já přehlíd ten programcycle, předpokládám že jim tam vezeš kolo na servis, takže těžko na tebe budou čekat do osmi… tak snad v sobotu ne?

            0 0
    • fousac  

      DNESKA (utery 24/5) v 18:00 u lávky v Radotíně!!!

      vyjet si nahoru na Hřebeny (Cukrak) a dal se uvidi… zatim ja a SavaH.. prijedte taky…

      P.S. Tempo pohodove, jako vzdycky… ;)))

      0 0
    • McBlacky  

      nevyjel by někdo dneska odpoledne tak na 3 hodinky? (neděle 12/6). Bohužel musím dodělat nějakou práci, ale na chvíli mi to nedá a nechce se mi samotnýmu. předběžně 14,30 Palackého náměstí. 14,45 pod Barandovským mostem na straně u Smíchova. Trasa Prokopák, Radotínský, Třebotov, Vonoklasy, Černošice, pivko u pigiho a pak bych se ještě podíval bud na Točnou nebo na Závist.

      0 0
    • karf  

      Nejel by někdo v NE 19.6. něco „dámskýho“? Jsem z Kladna tak sraz kolem Okoře? Zkouším nový SPD :-(

      0 0
      • McBlacky  

        já pojedu s přítelkou, předběžně Šárka-Roztoky-Okoř-Kralupy-Řež-Praha. Dámský to bude :) Můžem si dát sraz a pivko na Okoři a pak jet kousek spolu

        0 0
    • jecnak  

      Dnes 16.6. z P9 Horních Pocernic – sraz v 18:00 u benzinky Benzina na Nachodske ulici. Bude to ciste silnice cca 80–100km – nekam na sever Benatky, Milovice (kostkovy peklo :-) atd. Tempo pohodove.

      0 0
      • goood  

        Ja bych docela i jel, ale kdyz to na me bude dlouhy, tak se odnekud vratim :-) Kdyztak chvilicku pockej, neodhadnu presne za jak dlouho tam z Haju dojedu.

        0 0
        • jecnak  

          kdyztak telefon na me, je 606 657 370

          0 0
        • jecnak  

          Na tak to bylo moc pekny, uplna prehlidka zvere. Ted uz zbyvaj z vetsich kusu jen jeleni, divocaci a vlci.

          0 0
          • goood  

            :-) Cestou domu jsem potkal jeste jezka. A duse drzi, rano byla v pohode :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.