• Darkson

    Kdyby měl někdo chu? se přidat, plánuju zítra ve čtvrtek odpoledne (na mý poměry) technický poježdění v okolí Točný a Šancí. Kdyžtak budu v 17:30 pod Barranďákem na cyklostezce. Jen doufám, že nebude moc bahno. Darkson

    0 0
    • McBlacky  

      no úterý nebylo nic moc přijel jsem docela špinavej :) zkusím stíhat, kdyžtak si dáme spicha na letišti, napsal bych sms kdybych jel

      0 0
    • blue  

      ted sem se z tocny vratil – bahno je zcela v norme :-)

      kdyz nebude rano prset, tak jedu rano na kole, kdyz nebude v praci nejakej last minute job, tak bych se stavil

      0 0
      • enjoy  

        tak to se mozna potkame:-).ale asi pojedu sam,abych snad nekoho bez helmy neopruzoval:-).ale ne:-),spis radsi proto,abych snad nezdrzoval.

        0 0
        • Darkson  

          žádný výmluvy. jsem si říkal, že jsem od Tebe četl cca. 15248 příspěvků na BF a na kole jsem Tě ještě neviděl:)

          0 0
          • enjoy  

            na kole jezdim stejne dobre jako kecam:-))).jel bych rad,ale vypada to ze kdyz vy budete vyrazet tak ja uz budu davno doma:-).pojedu jindy,ale kdyz vidim tvoje AC tak bojim bojim:-)

            0 0
    • Manas  

      Nepojede dneska nekdo okolo 17:45 – 18:15 okolo Kobylis – Dablicak, Cimicak, ci pripadne spodem podle Vltavy ? Asi se pojedu projet a nechce se mi samotnymu. Vyletni tempo, max. 20 – 30km

      0 0
      • Martin  

        Což zítra? 13.6. Chystáme se tam někam se Sávou. Sraz cca 17.30.

        0 0
    • McBlacky  

      tak jedu, pokud mi nepřistane do 15 minut na stole urgent job. viděl bych to na Lávky, Točná, Maturita, Ho chi min, lavina, hálkáč, sjezd okolo psa, údolí táty Kony, Okrouhlo, Jarov nebo Vrané a pak se uvidí :)

      0 0
    • blue  

      obavany last minute job je tu… kdyztak par minut pockejte pod mostem nebo k prejezdu jedte hodne pomalu

      0 0
    • blue  

      tak co, pochlubis se sam, nebo to mame prasknout? :-)

      a kdo dneska neprijel, hodne zavahal :-)

      0 0
    • blue  

      co to zitra zopakovat a proverit kvalitu svaru? :-)

      0 0
      • cabbage  

        jel bych, ale protoze jeste beru antib(l)iotika tak dam prednost pohodovejsi vyjizdce s otakuem.....

        0 0
      • Darkson  

        kvalita sváru byla prověřena v sobotu, zítra se jede k Frantovi Mrázkovi pro POŘÁDNOU výztuhu…

        0 0
    • McBlacky  

      STREDA 7/6 17,30 pod BARANDAKEM na bránický straně. přidá se někdo? Bud Točná, Závist, Jarov nebo Prokopák, Vidoule, Hvězda a Šárka, se dohodne na místě…

      0 0
      • fousac  

        budu cekat u pigiho… ;)

        0 0
      • McBlacky  

        takže jak tak vidím na to každej bodá, tak někam vyrazim sám tzn v 17,30 tam nebudu…

        0 0
        • blue  

          skoda, ze sem dneska nevzal bajka do prace, mozna bych ji klidne hodil za hlavu a jel :-(

          0 0
      • grizzlik  

        hergot zrovna sem prijel z vyletu… pridal bych se ale nejsou uz sily… skoda

        0 0
    • cabbage  

      čtvrtek, ± jako první verze Blackyho, možná o trochu dřív…

      0 0
      • rich  

        stiham najskor na 17h45, ale rad by som sa zucastnil niektoreho „svihu“ prazskej sekcie tento alebo buduci tyzden nakolko sa moje posobenie v prahe neodvratne chyli ku koncu :-(

        0 0
    • McBlacky  

      Zítra 11/7 v 9,30 sraz ve vesnici Točná na kruháku. Jedu protáhnout Corbeta po místní lokalitce. Vzhledem k tomu že jsem dneska dostal 6 vosích žihadel do lejtka tak to bude asi fakt dost na pohodu… kdyby někdo chtěl tak 9,00 předsraz v přejezdu v komořanech a vezmem to nahoru po zelený, žlutý nebo červený dle dohody

      0 0
      • Thidney  

        podmíněně jedu, potřebuju poštelovat skalničku, takže turistické tempo zajištěno .-))

        0 0
      • grizzlik  

        tjo v 9 rano.. no zkusim to.. Jenom kde je plz ten prejezd ?

        0 0
        • enjoy  

          typoval bych to na konec cyklostezky podel vltavy a skoro zacatek zeleny nahoru na tocnou.

          0 0
          • grizzlik  

            no to sem zvedav jestli to sam najdu.. podel vltavy nejezdim :\ na tocnou jezdim jinudy.. nechce nekdo dat srat driv pod barandakem ?

            0 0
            • enjoy  

              primo na tom miste mas takovej vrakac,po pravy ruce.nejakou chvili uz pojedes po uzky asfaltovy cyklostezce,kde se vejdou sotva 2 vedle sebe.jinde takova neni,to najdes.jo a po levy ruce budes mit koleje.

              0 0
            • SavaH  

              klido pod barandakem, v kolik? Taky nemam tuseni, kde je ten zminovanej podjezd

              0 0
      • ydaho  

        byl sem dneska a jdu stopro ve středu točná a přilehlý kopce – cca v 10.00 h…škoda, ale zejtra se neutrhnu…

        0 0
        • enjoy  

          dneska jsem byl na tocny taky a byl to des:-/.nesnasim mouchy a vsechnu tu litaci havet:-))

          0 0
          • ydaho  

            já si dal výjezd na točnou dole z modřan a musim říct, že tolik bílkovin, co sem cestou nahoru sežral, mi může závidět kdejakej kulturista :) jinak ale dneska paráda!!! Maturita padla!

            0 0
      • Thidney  

        hele Blacky nebudou to v rakousku považovat za dopink? …„ale pane komisaři, to je nedorozumění, dyk to bylo jen šest včeliček…“

        0 0
      • Meesha  

        kdyz se proberu, tak se s vama taky vyvencim

        0 0
      • cabbage  

        tenhle týden nesednu na bike*, navíc 9:30 a ještě tak daleko je opravdu brzo…

        *neplatí pro sobotu

        0 0
        • McBlacky  

          seš fakt mekejš…

          0 0
          • cabbage  

            to je možný, ale ani netušim na čem bych na tu Točnou jel…

            0 0
            • McBlacky  

              horský kolo? třeba hele máš minimálně dvě takže… a i zimák by stačil viz lempl a posázavská akce…

              0 0
              • cabbage  

                jak zimák, tak katastrofa jsou v silničnim setupu, ESka je vyještěná- takže ani tu nepočítám, rockmachine je u lempla ve sklepě a když chci vstávat tak v 8 a snídaně mi trvá ± 30minut…

                0 0
                • cabbage  

                  o tom, že na točný sem byl až podezřele často, ani nemluvim.....

                  0 0
                  • McBlacky  

                    takže jedeš to jsem chtěl slyšet :) myslím že bude táta kona a jiný lahůdky…

                    0 0
    • bajkr  

      když se donutim a vstanu tak budu pod mostem v 8,45 taky :o)

      0 0
    • McBlacky  

      pěkný až na vedro v závěru, doufám že to Grizlík ustál bez zlomeniny a taky se mu brzo zahojí krk kterým brousil plot :)

      0 0
      • mawerick  

        koukám že tady se člověk jednou zlomí a vy e hned zkoušíte opičit.)

        0 0
        • McBlacky  

          ovšem my byli střízlivý a bylo to v celkem těžkým terénu, což jsou úplně jiný podmínky než za jakých házíš rakve a lámeš své ztepilé tělo ty :)

          0 0
          • mawerick  

            :D za jakých házím rakve a láme mé ztepilé tělo Elwíra;o))) ale jinak máš samozřejmě pravdu;)

            0 0
            • Elwing  

              ještě že sem prodala svědomí, bych musela mít výčitky jak mi to tu furt předhazuješ že sem tě polámala :)

              0 0
            • McBlacky  

              podle mě jsi se vykosil sám a ted se to snažíš hodit na nebohou slečnu, která navíc se kvůli tobě odřela :)

              0 0
    • jecnak  

      Dneska v 17:30 na Palacak >> Stechovicka – mirne tempo – potrebuju si vytocit nohy…

      0 0
      • McBlacky  

        já jedu na bajka :) tempo zlehka protože šlapu jen tak napůl. Přes Cukrák na kazín a jedno u pigiho.

        taky bych to viděl na 17,30–17,40 na Palačáku, ještě musím do Bikeranche pro kladky.

        0 0
        • jecnak  

          Mam zimaka, takze teren nehrozi, navic v terenu si nohy nevytocim…

          0 0
        • McBlacky  

          hmm tak nevim s tou předpovědí co má bejt :/

          0 0
          • jecnak  

            Srabe, jenom mrholilo a to jeste az nekdy pred osmou.

            0 0
            • McBlacky  

              jo takže to že jsem prochcal na kost se mi ai zdálo co :/ jsem jel kudlu abych stíhal, za hodinu a půl jsem dal z Vinohrad, lávky, žlutou do Komo, ZB, Cukrák a Kazín a zasek se v 19,20 u pigiho jak začalo lejt. dal kusa a čekal že přestane, nepřestalo dal druhýho ale páč jsem neměl světlo tak jsem to zabalil po osmý domů no a představ si celou cestu pršelo :/ kurvárna dvakrát vyjedu po nemoci a dvakrát zmoknu :/

              0 0
              • ydaho  

                taky tak, navíc sme včera zmokli s bajkrem v Halounech, takže morál dneska na nule :(

                0 0
              • jecnak  

                To vis, na Stechovicky neprsi, holt „lokalni bourka“ ;-)

                0 0
                • ydaho  

                  lokální bouřka nad celou Prahou ? máš holt kliku :)

                  0 0
            • ydaho  

              kudy´s jel ? Já jezdil kolem Točný a byl sem durch :(

              0 0
    • jecnak  

      Stechovicka – sraz v 17:00 na Palacaku. Porucime vetru desti ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.