• Alibaba

Vážení, teď Vás asi pobavím, ale i tak se musím přeptat. Jsem čerstvým uživatelem Axelu Comp a v manuálu čtu – při snímání: …zašroubujte pístnici vratného tlumiče..... a při zpětném nasazování: …zašroubujte imbus na levé noze…pístnici v pravé a utáhněte.

A teď – jak mohu zašroubovat něco co jsem již před chvílí zašrouboval ? ;-) Objasníte mi někdo s praxí ??

• revish  

pistnice vratneho tlumice je v prave noze a ma opacny zavit. nez ma imbus mna leve noze. Takze pri snimani zasroubujes pistnici dovnitr a na leve noze vysroubujes imbus ven

• náčelník  

Opačný závit nemá, oba jsou pravé. Imbus se vyšroubovává (doleva), pístnice zašroubovává (doprava). Jinak máš pravdu.

• revish  

jo a pri nasazovani musis pistnici co nejvic vysunout a pokud mzno hned napoprve se trefit do zavitu a sroubovat. jinak Ti pistnice zajede a budes muset vyndavat vnejsi nohy a cely postup opakovat

• Alibaba  

Stafra, teď jsem z toho jelen. Tak když má pravý závit, tak ji před sejmutím zašroubuju dovnitř a při nasazování snad vyšroubuju zase do původní polohy. Asi jde jen o slovíčka. Omlouvám se za dlouhé vedení, ale dvakrát po sobě něco zašroubovat se mi nějak ekluje ;-)

• revish  

to prvni sroubovani je pri rozborce a jde o pravou nohu s tlumici patronou a to druhe sroubovani je pri kompletaci a jde o levou nohu s pruzinou.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse