• Azagthoth

    Mozno blba otazka, ale potrebujem vediet ci su nejake zasady pri bajku na streche auta, ci treba nieco odmontovat ale tak nejak, prvy krat ho niekam berem.Dik za info

    0 0
    • Dumbo  

      z bika netreba odmontovat nic… len ho poriadne utiahni nech nespadne :)

      0 0
    • Vrci  

      A pokud budeš chtít položit to auto na střechu tak sundej:kolo, zahrádku, anténu a trochu stáhni okýnka nebo otevři dveře :-)

      0 0
    • rasto  

      kdybych mel na kole detskou sedacku, sundal bych ji. jinak neco ostatni je zbytecne sundavat. a nic neobaluju igelitama – je to zbytecne. a: na zaklade osobni zkusenosti (kolo mi ulitlo) doporucuju prichytit gumicukem k nosici. jinak, asi tusis, nemuzes autem jezdit moc rychle ;-)

      0 0
      • kolombo  

        Já důsledně uvazuju kola klipsnovejma řemínkama k nosiči. Nedovedu si představit, co by se muselo stát, aby mi kolo uletělo. A pokud jedu hodně daleko, tak vemu kus lana a přikurtuju kola k hagusům, pak se to ani nehne.

        0 0
    • Azagthoth  

      No vlastne je to asi 600km, z toho podstatna cast po dialniciach.Dost blbe, co.Ale myslim ze napr. take Thule drzi aj vo vecsich rychlostiach.

      0 0
      • Koala  

        Z vlastní zkušenosti: Thule vydrží na dálnici 170, ale nedoporučuju následování – kdyby se něco přeci jen stalo, tak to asi nevysvětlíš. Já tenkrát fakt hodně pospíchal (na start :-). Jo a samozřejmě záleží kromě nosiče taky na zahrádce, důvěřuju originálním výrobkům, supermarkety bych radši v tomhle případě vynechal.

        0 0
        • ojoj  

          Thule 510 vydrží 220 :-)) 2 kola na strese

          0 0
          • Kotěnočkin  

            Ještě tu o kůzlátkách sím…

            0 0
            • ojoj  

              je videt ze nemas absolutne šajn o co de

              0 0
              • Kotěnočkin  

                No věř mi, že šajn mám…Jednak opravdu prakticky, ale i teoreticky (mám státnici z fyziky na ZČU). Ale to je v poho, možná tím někoho ohromíš:-)

                0 0
                • ojoj  

                  jakej vliv ma na tu rychlost státnice z fyziky na ZČU ?

                  0 0
                  • Kotěnočkin  

                    Jak? No absolventi mohou jezdit jen 130 km/h…A také dovedou odhadnout velikost a působení vznikajících sil. Ale necháme toho, nic ve zlém. Až zase takhle pojedeš, jen hoď hlášku, a? se náhodou nikde nepotkáme. Mně jeden zážitek stačil:-) A možná by tě vzali jako zkušebního jezdce k Thule nebo Neumannovi.

                    0 0
                    • ojoj  

                      :-)) ja myslel ze ses presvedcenej ze to nejde, byla to nouzovka proste to pomalejs neslo dneska uz to vozim ve vetsim aute ktery ma maximalku hodne pod 200 :-)) ty kola byly v nosicich +prikurtovany gumicuky+spec.pasy

                      0 0
        • miťo  

          No to pak ale roste spotreba… Co kdyz budes potrebovat najednou prudce brzdit?

          0 0
    • muff  

      Dávám igelit na sedlo,pokud prší /Gobi/ – jinak Thule naprosto v pohodě.Na německý dálnici jsem zkusil se 3 kolama na střeše 2 kila a nic neuletělo.

      0 0
    • Kotěnočkin  

      Zásada číslo 1 je pořádný nosič(zahrádka)!!! Italian never more…Mrkni, je to dálnice A6 směr Nurnberg, 8:00 ráno, Opel Astra a rychlost 110 km/h.Viz http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…. Nosič byl koupená den před a odborně namontován. Prostě stál jako většina italských věcí za h…o…

      0 0
      • RomanH  

        Prostě stál jako většina italských věcí za h…o…

        To neni narazka na Marzocchi, ze ne !? :o)

        0 0
        • Kotěnočkin  

          Nikdy jsem M.......i neměl a mít nebudu. Z Itálie jedině pastu, chianti a tiramisu:-))) Měl jsem před tím již špatné zkušenosti, ale říkal jsem si, že na pitomé zahrádce, navíc nové, nemohou nic zprasit. Mýlil jsem se…Dobře mi tak. Kdyby jste to viděli, to nebyla ocel, ale bláto.

          0 0
          • madcat  

            tiramisu je italský jídlo asi tak jako sou atény italský hlavní město :-)

            0 0
            • Kotěnočkin  

              Zeptej se nějakého kuchaře…Nejlépe v Itálii.

              0 0
            • Kotěnočkin  

              Tiramisu – je vychlazený, čerstvý italský dezert, který když jednou ochutnáte, zanechá ve vás nesmazatelný dojem. Je známý také jako „Tuscan Trifle,“ neboli „Toskánská maličkost“. Moučník byl původně vytvořen v Sieně v severozápadní italské provincii Toskánsko při příležitosti návštěvy velkovévody Cosimo de'Medici III. Na jeho počest byla tato lahodná sladkost nazvána „zuppa del duca“. Moučník vévodovi tak zachutnal, že si jeho recept odvezl sebou do Florencie, kde vládl. V 19. století se dezert stal velmi populární mezi početnými anglickými intelektuály a umělci pobývajícími ve Florencii…

              0 0
          • HoralFanda  

            ..... a ještě pohorky :-)

            0 0
          • Kotěnočkin  

            Asi mi bůh trestá…Aby toho nebylo málo, včera nám odešel plynový kotel(italský – ale já ho nekupoval:-) A všichni plynaři jsou někde v p.....i.

            0 0
    • Jogador  

      Teď oto nejde, ale pokud jedeš ze závodů, tak sundat startovný číslo, lidi ho tam nechaj a pak se diví, že neni:)

      0 0
      • Vašur  

        A pokud to auto na střeše budeš řídit, tak bacha, a? nepřejedeš kominíka!

        0 0
    • Daf  

      Ja si vetsinou jeste do neceho zabalim riditka. Nerad saham rozplacle musky na riditkach :)

      0 0
    • onegear  

      Dej pozor pri vjizdeni do garaze !!!

      0 0
    • RomanH  

      Nechci zakladat dalsi thread, tak se pridam :

      Jaka je kvalita nosice THULE Free Ride 575 ? Udrzi kolo spolehlive a je s nim snadna manipulace, nebo se vyplati priplaplatit si za Thule ProRide 591 ? Pripadne porovnanim s nejakym lepsim Neumanem. Diky.

      0 0
      • cernys  

        THule je snad to nejlepší co se dá sehnat. Z nosiče od Neumanna mi kolo 2× spadlo, Thule drží jak přibitý. Máš-li Thule, tak můžeš zapomenout na cuky a podobný vychytávky.

        0 0
        • Azagthoth  

          Tak.teraz som sa dozvedel ze to bude Thule,takze sa nemusim nicoho bat?Asi to nebude take jednoduche.ci hej?

          0 0
      • muff  

        U nás – a pokud vím ani na evropském trhu – nic lepšího než 591 neexistuje.Mám s tím najeto slušných pár tisíc km – nikdy žádný problém.Viz můj příspěvek výše.Kup to.

        0 0
        • Azagthoth  

          Ha,teraz som sa dozvedel ze je to model ProRide 591,to bude asi ten tvoj.Len sa bojim ci bude pasovat,mam RB Bandit FR a v strede spodnej trubky sa na nu nadvezuje kolmo daslia.Uvidime :-)

          0 0
      • Yann  

        Kvuli geometrii kola (Schwinn Delta88LTD) jsem nakonec skoncil u Barracuda 592 od Mont Blanc. http://www.montblanc.se

        0 0
        • RomanH  

          Nasel jsem nejake testy :

          http://www.autoexpress.co.uk/?…

          Asi koupim tu 591, i kdyz ta 575 je na netu za velmi zajimavou cenu. Uvidime, zatim jsem daval prednost slozeni kol do auta, ale uz me pomale prestava bavit, kdyz tam davam ty kola dve, kocarek a jeste dite se sedackou. Pripadam si jako ve hre SOKOBAN. Na delsi streku ten cas na skladani klidne obetuji, ale kdyz jezdim jen na vikend na chalupu (cca 40km), je to hodne o moralu. Pristi auto bude tranzit :o)

          0 0
    • Mata.Lan  

      Přední i zadní kola přichy? gumičkama (nebo čímkoli jinym) každy kolo zvláš?, sundej z něj akorát plandavy věci (st. čísla, fórovy brašny,…) a hlavně si dej pozor u nízkych podjezdů, u garáže apod.

      Jeli sme z bobrcupu a můj řidič z ničeho nic uprostřed rozhovoru zastavil. Když sem vystoupil z auta, zjistil sem, že stojime dva metry před myší dírou (podjezd v ol), která byla asi 10cm pod úrovní řídítek myho kola :)

      0 0
    • mosquito  

      mame felcku 1.3 s orig hagusama a obcas musime zkontrolovat predni srouby uchyceni… je tam sice igelit kolem sroubku ale asi malo, jezdime co da auto tj s kolama max 140 kdyz fouka vitr zpravnym smerem :))

      0 0
    • Eila  

      no sedlo omotat nejakym igelitem a na riditka mam koupeny takovy obal, protoze byly po delsi jizde hrozne spinave a blbe se to cistilo.

      0 0
    • sedlis  

      Mno, mozna uz to tu bylo… Ale ja videl jak ve Francii vjel borec na parkoviste se 4 kolama na strese a nevsimnul si ocelove konstrukce cca 2m vysoke, ktera je skoro na kazdym parkovisti, aby jim tam nejzdili a nenocovali s karavanama. No- bylo tam pekny more, tak se mohli aspon koupat.. :-)

      0 0
      • Meesha  

        Takhle vjel k nam do vjezdu na chalupe znamej se Xarrou Piccaso… Bylo to o rohy! :-))

        0 0
    • Smazaný účet  

      Jenom nedoporučuju jezdit za vlahých teplých podvečerů. Ty mušky se naserou všude, do jakýkoli štěrbiny. A hlavně jak uschnou, to pak jedině ostříkat. :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.