• yuvaa

    caute, na biku som zacal jazdit cca pred rokom a pol, ked som „vdaka“ 4 operaciam kolena skoncil s aktivnym volejbalom mam meridu speed s deore vybavou, ktora mi pomaly ale isto (hlavne radenie) prestava stacit oplati sa kupit celu LX 2005 (pripadne starsie a aky je v tom rozdiel) alebo nieco este nechat a nieco kupit radsej este vyssie? alebo skuste prosim poradit nieco ine, moc do toho este nevidim, do sram-u by som asi nesiel, uz som zvyknuty na packy, dik zdarek

    0 0
    • ihik  

      no nevím, pokud jezdíš to kolo rok a půl, tak to bys musel mít sakra průběh, abys to kolo odrovnal. deore je v pohodě, možná by spíš pomohlo řazení vyčistit a seřídit a bude jako nový…

      pokud si chceš jenom udělat radost, tak to řekni rovnou, my to pochopíme :-)

      0 0
    • Jogador  

      Chceš li něco víc, tam měniče deore stačí,pokud nechceš dualy, přesmyk Deore je zbytečný luxus, tak bych poradil,teda pokud potřebuješ nový kliky i střed, íkdyxž nevim,co snim děláš, já natom svym mám přes 5 a v poho se točí. Klidně vyměn i přehazku,ted jsou ve vyprodeji i XT za cenu LX05, myslim, že se vyplatí. Jinak navrhuji pročistit bovdeny. Brzdy, no, pokud nechceš přejít na kotouče, tak nový kliky jsou zbytečný, možná lepší špalky,dobrý jsou podlě mě BBB trojbarevný. No, možná koupit LX páky,maj štylování délky chodu,ale myslim, jen pro krátkoprstý:)

      0 0
      • McBlacky  

        jak pro krátkoprstý? ty páky jsou moc dobrý, proti deore se nedá srovnávat, jsou tužší, chytaj menší vakl a jsou hezčí :)

        0 0
      • yuvaa  

        aky stred mas ty? to som nejak nepochopil co tam dat

        0 0
        • Jogador  

          když nový kliky,tak zkus LX05, maj svoji osu, beztak tam ta tvá stará nepujde:)

          0 0
      • jecnak  

        </> Brzdy, no, pokud nechceš přejít na kotouče, tak nový kliky jsou zbytečný, možná… – co timhle chtel autor rici?

        Presmyk – celkem jedno jaky, ale downswing. Prehazku – mno to nejlepsi co v cene co si urcis sezenes – nezalezi na rocniku. Brzdy nech stavajici, jen vymen spalky za Coolstopy. Kliky – jestli ocenis vetsi tuhost, tak LX 05. Ze jsi odrovnal 2 stredy za 4000km je divny – necistis kolo wapkou, nebo nemas spatne (nesouose) vyfrezovany zavity v ramu? Vymenil bych razeni a a hlavne paky – te Deore jsou sileny – jak z motorky. Mno obligatni otazka – co mas za vidli – mozna by tohle stalo za vymenu nejvic – co tak znam Meridu, tak pocitam, ze nejaky Suntour nebo RST…

        0 0
        • McBlacky  

          or even worse Top Gun :)

          0 0
        • yuvaa  

          je tam RST, urcite ju ale este minimalne tento rok necham nijako zvlast mi nevadi, mozno preto, ze som nejazdil na nicom lepsom, ale myslim ze nie je uplne zla neviem ako sa presne vola

          0 0
          • jecnak  

            Blazena nevedomosti…

            Jen doplnim k predchozimu – brzdove spalky rovnou system rakev + gumicka. BTW proc kdyz budes menit razeni neprejit komplet na SRAM?

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Az si vyzkousi jinou vidlici bude mit vetsi problemy nez sadu Deore :)) Proc se tak protezujou cartridgeove spalky? Cenove nevim, ale ja sem si kupovaval cely spalky co brzdily levneji (90–130Kc) nez samotny gumky do botek. A mas to cely novy a spoustu hezkejch podlozek co ti zbyde :) Stejne jsem potreboval novy spalky tak 1× za 3 roky :) Cartridge me teda ani nenapadly, kvuli konstrukci (skakani/couvani vs. zavlacka), pripadna vule, rachtani…

              0 0
              • vlk  

                třeba pro lidi co necouvaj :o)) je to dobrý z toho důvodu že nemusíš znovu seřizovat brzdu při výměně botky aby padly dobře na ráfek -prostě vyměníš tu gumu a hotovo.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  To je pravda vyhoda, ale tak casto jak menim (spis jsem menil) spalky mi neprijde obtizne je seridit. Daleko castejc jsem menil ram, vidlici nebo rafky tzn. se stejne musi seridit. Asi to neni vhodne pro kazdeho. Proto mame moznost vyberu.

                  0 0
                • vili  

                  to bych tak uplne netvrdil,protoze se ti ojedou ty gumky a das tam novy co sou daleko tlustsi takze to stejnak musis prestelovat.ale aspon to dobre vypada :-)))

                  0 0
                  • vlk  

                    tak povolíš nabrzdové páce lanko.A pokud máš parelogramy-nevím jak se to píše tak si úplně v klidu.Kašlete na to.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.