• Mofo

    Vím, že už tu bylo hodně diskuzí na toto téma, ale fakt se nemůžu rozhodnout, který kotouč koupit. Vybíral sem jenom mezi Shimanem 525, popř. 555 a Hayesem HFX9. No a teď sem objevil Juicy Five a Hayes HFX9 Carbon za docela sympatické ceny, takže zase nevím, pro co se rozhodnout. Všechno se to vleze do čtyř litrů. Co říkáte na uvedené brzdy???

    0 0
    • Mofo  

      prosím, prosím, poraďte někdo…

      0 0
    • Jogador  

      Jsi ještě zapoměl na julie, do kterých nechot, a na LX05, který mám, a proto je chválím:) Nekdy berzdí, někdy ne, zaleží na bahně,když jsem jednou jel s Ječnákem, tak mi doní vniklo bahno, a nebrzdilo,dnes na sněhu zabírala zase moc.

      0 0
    • zirecek  

      Včka rulezz. :-)))

      0 0
    • enjoy  

      ja bych z nich bral avidy.brzdit to musi a nejsou aspon tak hnusny jako shimana a tak okoukany jako hayesy. no,tak jsem ti pomohl a muzu jit dal:-)

      0 0
    • RUMcajs  

      Brzdy jsou od toho, aby se s nima brzdilo. Jestli chceš koupit kotoučovku (jednu) tak asi nemáš na obě. Doporučuji levnou a velmi dobrou Shimano 525 a za ušetřené peníze si koupit i druhou kotoučovku. Moje hodnocení 525 najdeš v recenzi. P.S. Naprostá spokojenost a bezúdržbovost.

      0 0
      • pali  

        partaci co ich jazdia su s nimi spokojny teda s sh 525,ja osobne jazdim hfx9 ale to neznamena, ze vsetko ine je zle.

        0 0
    • Spawncz  

      Tak ja mam Hayes HFX9 Carbon a musim uznat ze lepsi paku jsem jeste v ruce nemel. Ta karbonova paka je totiz trosku sirsi nez normalni a tim padem pri dlouhych sjezdech nereze do prstu. Jednoznacne doporucuji HFX9 Carbon (navic ma nadhernej kotouc).

      0 0
      • preacher  

        …a brzdí?

        0 0
      • Twisp  

        pripojuju se … me se s ni brzdi taky velmi dobre mam ji vzadu, ale treba ta avidka bude lepsi :) Furt vaham jestli dam dopredu tu carbonku a sladim brzdy nebo tam soupnu avida(5 mozna 7) tezky rozhodovani......

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja bych do Avidu jit nemohl, pac mi ta paka nesedi stejne jako treba lonskej Gustav.

          0 0
          • Twisp  

            jo chtelo by to kdyby me negdo nechal sahnout :) jinak sen narazil na ebay.de na HFX-9 karbonku 05 model ma hezci krivky tela a taky tu rozpulenou objimku ..coz mel avid 7 04 ted uz to myslim nema. http://cgi.ebay.de/…BayISAPI.dll?…

            0 0
            • Spawncz  

              Clovek takovy malickosti (rezani paky do prstu) oceni pri maratonech kdy uz je kazda uleva od nejake namahy(bolesti) vitana a ten karbon na te pace urcite pridava pohodli pri brzeni a toto pohodli je neocenitelny pri dlouhejch a narocnejch sjezdech.

              0 0
        • Spawncz  

          Nevim ale myslim ze by to vypadalo dost blbe mit jednu paku hayex carbon a druhou avidku.

          Ale je to jen veci vkusu

          0 0
      • Vilém  

        Jen pro informaci, karbonovy paky pro Hayes i Shimano ma v katalogu Cykloprofi.

        0 0
        •  

          kddyz uz sme u toho ma nekdo zkusenosti s kotouci od a2z nebo alligatoru? cena je příznivá, jak je to s kvalitou zpracování?

          0 0
          • mar_tin1  

            ja jezdim kotouce winzip ZR-160, vypadaji stejne jako alligator RO-01, mozna i jsou stejny. zpracovani se mi zda v pohode, zadne nezacistene hrany, nebo tak…

            0 0
          • Vilém  

            Mam od nich 180mm kotouc,asi A2Z, ten nejlevnejsi.Trosku rezne,ale jinak za ty penize spokojenost.

            0 0
          • wroum  

            kamos ma uz asi 2 (mozna 3) roky 205 kotouc od alligatoru. pouziti na DH a FR a uplne v pohode.

            0 0
          • 100kg  

            Jsem spokojeným uživatelem a2z TY160. Originál Hayes jsem totálně probrzdil na dvoje desky po 2000 km. A2Z mám už 4000 bez zjevného poškození. Je fakt, že na to má vliv i vnější prostředí. Deštivý víkend v pískovcových terénech udělá svoje s každým kotoučem.

            0 0
          • Jogador  

            Mám od A2Z Teppan 185, a zatim drží,nerezne a brzdí,jen se chvěje,víc než jiní, má jen tři vzpěry,narozdíl od normálních 6,tak víc ve sjezdech škrtá.

            0 0
            •  

              všem moc děkuji, takže 1000 za originál avid dávat nebudu a vyberu podle designu

              0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.