• mastihuba

    Fčera se mi stala zajímavá věc. Denní počitadlo mi přestalo přičítat kylometry, ale na celkovém to fungovalo ok. Má k tomu někdo co dodat??

    0 0
    • Vilém  

      A rychlost Ti to merilo?Me to dela neplechu,kdyz zmokne nebo je slaba baterka.Pokud je na kontaktech od snimace voda,prestane merit rychlost.Pokud je slaba baterka,blbne nadmorska vyska.S timto jsem se jeste nesetkal.

      0 0
    • grafik  

      me se stalo neco podobneho, kdyz jsem byl s vlkem a darjanem na vyjizdce – odhadem z celkovych cca 30 km, co jsme najeli, se mi zapocitalo jen 8 ! Rychlost a cas pritom sledoval. Zjistil jsem to ale az doma. Mam catey, ale nejaky starsi typ – koupeny v roce 02.

      0 0
    • djano  

      Nemas vypnute AT ?

      0 0
      • mastihuba  

        :) by se mě načitaly celkový km?

        0 0
        • Lister  

          Mně se při vypnutým AT načítají do celkového stále, ale do denní jen když zapnu stopky.

          0 0
          • mastihuba  

            to musím zkusit. AT ani nevypínám, ale mohlo se to stát nějak omylem a nevšim sem si že je vyplý. Měl už jsem v sobě nějaký to pivko.

            0 0
            • Lister  

              Já ho taky nevypínám, ale jak jsem psal tak, letos po resetu kompu jsem vyjel a v půlce vyjíždky jsem si všiml, že mám na denní vzdálenosti nula ale celková se normálně napočítávala. Asi bych si toho nevšiml, ale původní stav byl 0 tak to došlo i mně :-).

              0 0
              • mastihuba  

                dyž nad tim zpětně přemýšlím tak se to muselo vypnout v té hospodě, protože cestu tam to spočitalo a cestu zpět už ne. Si s tim furt někdo hraje :)))

                0 0
      • Lister  

        byls rychlejší :-)

        0 0
      • Daf  

        To je fakt. Bez autostopek se ty km myslim nenacitaj do denni vzdalenosti. Leda by manualne mackal stopky.

        0 0
    • Lister  

      Tipuju na vypnuté automatické zapínání časomíry. Pokud se nezapne čas tak to počítá do celkového, ale udáje o stávájící jízdě (maximální, průměrná rychlost atd) nejsou. Stalo se mi to samé když jsem po silvestru resetoval.

      0 0
    • terry  

      ja mam iny dotaz k AT 100.

      Je to pravda, ze sa neda vynulovat odometer? Lebo fakt mi to nejde, aj ked vytiahnem baterku na par hodin…

      0 0
      • Daf  

        Vsechno se da vynulovat. Staci ci precist navod. Kdyz vyndas baterku vynuluje se ti jenom cas. Kdyz zmacknes s/s, mode a set dohromady vynulujes celkove najete kilometry a nastoupane metry. Blby je ze se tam nedaj nastavit celkove ujete kilometry jak je dnes bezne.

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.