SUNTOUR AXON LO vs. ROCKSHOX PILOT XC

28 nepřečtených
  • Mac

    Kdo poradí která z těhle vidlí je lepší za stejné prašule???

    0 0
    • vó?a  

      můj názor je že Pilot, má pěknej chod, je poměrně lehkej a rozhodně líp těsní než Suntour. Navíc je doladitelnej vzduchem. Kdybys měl zájem tak kamarád má doma jednoho Pilota XC navíc, jetý je tak rok ale vypadá jak novej, červená, navíc je předělaná na vzduch a 100 zdvih, normálně se to totiž dá dofoukat jen málo ale takhle to jde až na 200PSI, kdybys měl zájem napiš mi na mail, za 3500 by ti jí přenechal.má fakt super chod!

      0 0
      • Mac  

        Dík za nabídečku ale já jí budu kupovat s novým kolem a pro jednu se musím rozhodnout, sám preferuji taky toho pilota ale nemám žádnou zkušenot, já jen ze všech možních diskuzí mi vychází jako lepší :-)

        0 0
        • miťo  

          Hlasuji pro Pilota. Mam Axona a VUBEC netlumi v odskoku(!). Preferuj Pilota s regulaci tlumeni dole na noze.

          0 0
          • Gatier  

            A pri tom je to:,,Posledni fungujici model Suntour´´

            0 0
            • Mac  

              No doufám že jste mi poradili dobře, slišel jsem to i od jinejch zdrojů a navíc že suntour trpí na netěsnost!! Takže v podnělí objednávám kolo se Pilotem :-)

              0 0
            • Pekáček  

              Hele, Gatiere, jestli nevidíš na monitor tak je to dost smutný, zajdi si k očařovi. Protože tohle http://www.bike-forum.cz/…19203535.jpg není Axon, ale 100% fungující XC Pro E 2002. Nebo nevíš jak vypadá Axon. Ale to je tvůj problém.

              0 0
            • miťo  

              Gatiere, jsi uplne mimo, ale UPLNE! Neplet si Suntour Axon(vzduch olej,lockout) a Suntour XC-Pro-E(pruzina olej,plynule seriditelne tlumeni od super zehlicky po „skorolockout“-asi 15mm houpani pri jizde ze sedla)

              0 0
              • Gatier  

                Ono sa Santuury radia este aj na podskupiny. Tak to sa ospravedlnujem. Ja som myslel SR- ksunt a ono SR Axon- ksunt. A to som si to schvalne pred tym pozrel, nez som sem pisal bludy.

                0 0
                • Pekáček  

                  SR je většinou kšunt, XC Pro E je už tři roky starý model. Řada 2003 se nepodařila a 2004 taky ne. Jak je to s modelama 2005 nevím, ale systém co je v XC Pro E 02 se teď vrací v SR Duro E. S bráchou jsme se dohodli, že tě teda nezboucháme do kuličky, protože ses omluvil :o))))))

                  0 0
                  • Gatier  

                    Sa striedate pri pocitaci? Moc nevyskakuj, lebo akurat pozeram vysledky Veloserie a zatial som Ta tam nenasiel. Je pravda ze pozeram len prvu stovku…:) A bracho akurat na prvom okolo 30.m.

                    0 0
                    • Pekáček  

                      Brácha 9., já 36. Jinak máme každej svůj PC a oba používáme GPRS. Bydlíme cca 50 metrů od sebe, v sousedních panelácích. Další otázky? Souvisí to nějak z vidlicema? :o)

                      0 0
                      • Gatier  

                        Aj k tym sa dostaneme…

                        0 0
                        • Gatier  

                          Ale mohol by si mi vysvetlit tu dlzku kluk. Na to tvoje celk. umiestnenie v serii radsej rychlo zabudnem. Bud tu alebo v Bike a komponenty. Tu uz sa stejnak o vidlach skoncilo, nevsimol sisi?

                          0 0
                          • Pekáček  

                            Jo, všechny si odradil, che che ;o) Hele, jestli máš ICQ tak mi napiš, číslo mám v profilu. Přece se nebudem hádat tady :o)))

                            0 0
                            • Gatier  

                              Zial nemam :( Pytal som sa bracha (ja sa v tom moc nevyznam) a ten mi to bohvieako nevysvetlil. Takze bud mi to vysvetlis ty, al cez mail. Kludne zaloz novy thread aj pre ostatnych.

                              0 0
                              • Mac  

                                Chlapi jako dohadujete se tu pěkně ale žádná rada od váz nezasněja, tag jakou???

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  Pilota, to je snd ze debaty jasný ne :-)

                                  0 0
                                • Pekáček  

                                  Dávám hlas za PILOT XC.

                                  0 0
                                • Homer  

                                  Ani jednu. Pilota znam a je hroznej. Axon neznam. Ale je taky hroznej. Pokud ale na otazce trvas, myslim, ze pilot se bude lip prodavat. Anebo se rychlej zlomi. Kdo vi.

                                  0 0
    • TinkTink  

      Hmm…

      Vem Pilota, toho prodej a kup si nakou skutecnou vidli.

      Pokud by jsi nechtel menit a nebudes tomu davat drsnej kour, tak vem Pilota…

      0 0
      • McBlacky  

        ikdyž… na drtičovi jsem potkal typa co měl idrive, pilota 100 a 203 kotouče no a nakládal tomu ve sjezdech dost ukrutně, asi třikrát mě zařízl z kopce a já mu to pak naložil uphill. Rozhodně nevypadal že by se kvůli pilotovi omezoval :-)

        0 0
        • TinkTink  

          No ono je to jak se mi posledni dobou zda strasne kus od kusu…proste Pilot klesl vykonem pod stary judyny a to je hodne spatny…ale porad lepsi nez Axon, ze kteryho hodne casto unika vzduch :o)))

          0 0
          • Pekáček  

            Nedělá se základní Axon s Cr-Mo vnitřníma nohama a na pružinách? Ale patrona je tam si stejná (stejně špatná).

            0 0
          • McBlacky  

            jo to byl problém axonů 2004, že z nich šel vzduch, ale to se může stát i jinejm vidlím (jogadorovům scareb). Třeba to na rok 2005 odladili, no jo je to SR takže spíš ne :)

            0 0
            • TinkTink  

              No…ale ani Manitou se to nestavalo v takovy mire jako Suntourum…dyt ja to videl uz u nekolika z nich…a to jsem videl jenom nekolik Axonu :)))))

              0 0
    • robero  

      urcite pilota… (mam pilot sl 2004 100mm) sice je to pomerne zvejkacka, co se tyce torzni tuhosti, ale na chod si zatim nestezuju… jeste uvidim po instalaci koutoucu! :-)

      0 0
    • vlk  

      s sxon nemám zkušenosti, ale piloty co jsem zkoušel moc zpětně netlumily-zpětně, a tím nastavovátkem zespodu, se to moc zlepšit nedá v porovnání s vyššími třídami, duke, reba je to nebe a dudy.Xc pilot je fakt hrůza ,ten sl je o chlup lepší.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.