zkušenost se sporttesterem Sigma

34 nepřečtených
  • BB

    podle doporučení jsem si pod stromeček nadělil Sigmasport PC 1600. Funkce dobré, ale hned jsem narazil na problém. Tlačítko MENU, které je velmi důležité, je tak citlivé, že každé zmáčknutí znamená dvoukliknutí. Tak se strašně těžko dostávám na některé volby. Chce to strašnou trpělivost. A? si kupuji cokoliv, vždycky se nechám nachytat a neyzkouším to důkladně na krámě, takže zase peripetie s reklamací. Nedokázal jsem si představit, že by nějaká firma dokázala zprasit tak banální záležitost jako je citlivost tlačítek, takže pozor na Sigmu.

    0 0
    • error  

      aha tak to je docela dobry ja jsem si chtěl pořídit PC14 tak si ji na kramě pořadně prozkoušim to by mě taky nenapadlo i když je to pomalu základ

      0 0
    • BB  

      tak mi ho bez problémů vyměnili za jiný kus a ten funguje v poho.

      0 0
    • vozejk  

      To já mam se sigmou docela dobrý zkušenosti.Mam PC 14 a nedávno mi spadla ze čtvrtýho patra na dlaždičky,než sem si stačil dojít na záchod tak mi jí dole někdo vyčóroval.Pak ji ale večer přines jeden chlap a kupodivu se s ní nic nestalo…

      0 0
      • TinkTink  

        No tos mel stesti – to mne jednou pri valeni se v jedne posteli na kolejich sletela z nakych dvou metru naprosto dokonale – uplne celou plochou skla…a to sklo kruplo…tak sem to neresil a Sigma od te doby jezdi stale stejne – furt funguje i kdyz pres cely display jde prasklina (ani dest se tam napr.na Selovi nedostal…atd…)

        0 0
        • vozejk  

          Stesti to bylo fakt velky…To sklicko mi taky trochu prasklo ale jenom nahore vpravo v rohu,takze to neni skoro videt.

          0 0
    • Excel  

      No…tak jsem si pořídil PC1600 a to tlačítko mi blbne taky!! Dvojklikuje nebo i trojklikuje…du to reklamovat. Ale říkám si, co je to za výrobce…jsem akorát nasr…!!!!!!!!!

      0 0
      • websky.cz  

        chtel jsem si ho koupit, tak aspon vim na co dat pozor, diky vsem postizenym za odzkouseni a rady :)

        0 0
      • ihik  

        No mě taky blblo. Poté, co jsem byl nucen vyměnit baterku, to přestalo. Je to hodně divný. Takže funguje obvyklý postup VYSTOUPIT-NASTOUPIT.

        0 0
      • pitelboy  

        ja mam PC 14 a tlacitka dou strasne z tezka. Nekdy mackam jak divej a sigma vubec nereaguje

        0 0
    • filipes  

      Me chodi jak hodinky ;-) Akorat ty cudliky mackam docela casto nechtene – treba poutkem od bezecky hulky – pak si treba vyresetuju trip. Nicmene me nenapada jak cudliky resit, aby se daly mackat v rukavicich a nemackaly se nechtene.

      0 0
    • o_three  

      nejak nemuzu pochopit, jaktoze Sigma PC1600 s 16ti funkcemi stojí mene nez PC14 se 14 funkcemi. Ma nekdo nejake logicke vysvetleni?

      0 0
      • Thorn  

        Že Sigma jede tak trochu do sraček – používám Sigmy snad od 1992–3 a čím novší, tím horší…

        0 0
        • MODRAK  

          Tohle je pravda. Treba stara Sigma BC1200 funguje paradne, (mam uz druhou, prvni jsem ztratil), ale ty novejsi BC1400 nebo 1600 bo jaxe to menuje jsou pekny sracky. Tlacitka nefungujou u zadny. Starou PC14 mam taky a naprosta spokojenost, tlacitka spolehlivy, akorat se obcas zmacknou o kraj rukavice nebo co. Kdyz se vozi na rodlech, je to OK.

          0 0
    • MirkoCarver  

      Já koupil PC14 a hrudní pás byl plný vody přímo od výrobce. Baterie byla rezatá, kontakty skoro urejzlé, ale pás fungoval, sice špatně, ale přeci. Zjistil jsem to až po dvou jízdách, protože často přestával měřit, tak jsem chtěl zkontrolovat baterii. Reklamaci vyřešili za pět dní a vše bylo OK. Jinak tlačítka jsou v pohodě.

      0 0
    • xo  

      no mne zacalo blbnut meranie..slapem stupak na ktorom by som mal mat nad 180 a furt ukazuje 130.sem tam skoci na 180,,ale na to da tiez neda spolahnut..mozno to bude baterkou musim skocit zamenit..s tla­citkami nemam problemy

      0 0
      • Bobo  

        Tohle dělává, když se nedotýkají dobře snímače. Zkus posunout hrudní pás o kousek dolů (nebo nahoru), popř. ještě olíznout na tom hrbatým zoubkovaným.

        0 0
    • Pekáček  

      Já měl problém s měřením při uložení na řidítkách, prostě otřesy dokázaly zarušit přenos tak, že buď neměřila a nebo ukazovala bludy. Po výměně je to lepší, ale stejně jí lze vybudit cvrnkáním prstem (zkuste to, jestli vám nezačne blikat srdíčko na displeji), měl jsem za to, že je tam rádiověj přenos :o) Dělají to tři ze čtyř kousků co jsem zkoušel.

      0 0
      • Pavlos  

        Kua fakt:(

        0 0
      • MARIN  

        tak ja chytil zrovna ten 4 kousek at klepu jak klepu nereaguje :)

        0 0
        • Bobo  

          Taky bych to neviděl tak tragicky. Mám PC1600 a bez nejmenších problémů.

          0 0
          • dynamo37  

            Ja mam PC1600 a taky bez problemu. Tlacitka se mackaji dobre, nejake problemy pri oteresech jsem nezaregistroval, mozna je to tim ze jezdim na silnicce.

            0 0
        • Thorn  

          Podla mna to nie je chyba… ja to viem „rozklepat“, ale napr. pri jazde to meria OK, pri tom klepani to musia byt pomerne sile udery na sklo, aby to zacalo nieco ukazovat, pri realnej jazde je to tlmene a nanajvys vypadne/pribudne sem-tam jeden uder…

          0 0
          • Pekáček  

            Závisí na konkrétním kousku, ten první šel zarušit snáze a na řidítkách měl problémy, i ten druhej jde zarušit, ale hůř, při jízdě je OK. Nehledě na to, když se zaruší a ukáže nulu, nemáš prům. tep na celej okruh co sis stopl.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.