• Caues. Nemate nekdo zkusenosti s timto sporttesterem? Je to model pro rok 2005 a me by zajimalo, jak je na tom se snimanim (jestli neukazuje chyby, vychylky), jestli nesklouzava pas a vubec, vase postrehy. Moc by mi pomohl vypis vsech funkci, nemuzu to nikde sehnat:( DIKY!!

    0 0
    • Air  

      maji to myslim na bikestore.cz, ale zkusenosti by me taky zajimaly, protoze se mi hodne libi a dal by se vcelku dobre nosit i v civilu, resp. jako sportovni hodinky.

      0 0
      •  

        ee, na bikestore to nemaji. Ja to videl na dvou online shopech, ale tam byly informace typu: 7funkci tepu, 12 funkci casu…, coz je bohuzel dost nedostacujici.

        0 0
    • rasto  

      vcera jsem se na nej dival (na http://www.sigmasport.de). je hezky. je tam manual (pdf, 3,5 mb) – ten se mi nepovedlo stahnout. nebal bych se kvality/ funkcnosti. sigma dela dobre stroje. (mam PC-16. hrudni pas v poho. tepak bezchybny. obcas, kdyz projedu pod elektrickym vedenim, tak mi tepak nic nezaznamena (=mam analogovy prenos)). zaver: fit watch vypada ze je dobry pro zenske do aerobiku/ behani, ne pro bikera ktery dupe na kole. radeji si vyber vylozene bikovy tepak ;-)

      0 0
        • rasto  

          jj, to je ono. takze FitWatch: ma to zaznam nekolika treninku (vc. datumu a hodiny vykonu). zkouma Ti to i kondicku. po te, co ujdes (pesky) 1,6 km (1 mili), tak Ti to rekne, zda jses lepsi nez minule :-) ma asi 10 sportovnich programu (plavani, beh…), bez kola :-( =urceno pro vypocet spotreby kalorii. k tepum: pocita Ti prumer, max., spotr. kalorie – v merenem case. zaver2: na kolo bych urcite zkusil koupit jiny model ;-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jaky hydrodynamicky odpor ma ten pas? Kolik vazi?

            0 0
            • McBlacky  

              hele nechtěj mi tvrdit, že by s tím někdo plaval bez kombinézy :-)

              0 0
          • Air  

            no jo, ale je fakt hezkej :-) vypadal by docela dobre i v civilu

            0 0
            • rasto  

              hezkej je. pockejte si na modely 2006, tak budou vypadat i ostatni :-))

              0 0
              • Air  

                jak to vis? ja prave cekam, jestli budou takove hezke kulate vsechny… a jestli jo, tak jdu do PC1600. Nosil bych to i jako hodinky v civilu… Fit watch je fakt peknej pulsak..

                0 0
                • rasto  

                  nevim, tusim ;-) zda se, ze se v sigme vylepsuji v dizajnu :-) konecne uprimne, v tom fitu jsou snad vsechny funkce, ktere mam v 2 roky starem PC14 (taky sigma). takze bys nemel byt ochuzen. co se tyce spalovani kalorii, ja to nikdy nepouzil (ani pouzivat nehodlam). takze mne osobne by nevadilo, ze tam neni cyklo mod.

                  0 0
                  • Air  

                    ja potrebuju neco malo shodit, takze me by se to i hodilo na hlidani vahy :) taky ze me bude kancelarska krysa, takze se to na postave projevi..

                    0 0
          • davidak  

            Ty kalorie se pocitak podle koeficientu, kterej si tam muzes nastavit manualne, koeficienty se daj zjistit na http://www.sigmasport.com/…ktoren_e.pdf je tam asi milon dasich sportu.

            0 0
    • zmikes  

      Akorát jsem ji objednal na Bikestore.cz, tak jsem zvědav. Ale za ty peníze vypadá dost slušně.

      0 0
    • Vision  

      je vcelku v pohodě na to co se jich prodává ani nebylo moc reklamací, nejčastěji odešel pás.

      0 0
      • davidak  

        už je mám na ruce, zatim se zdaj v pohodě, ale jen jako hodinky:), to se daj nosit i v „civilu“:)

        0 0
        • tm  

          Jako digitalky jo, jen nesmis chtit aby te budily a po setmeni si radsi nos baterku, abys na ne videl.

          0 0
          • davidak  

            Přesně tak. V popisu je, že maj „alarm“, ale to je jen signalizace nedostupnýho signálu. Budik mam nastesti stejne na mobilu. Za tu cenu ale na ruce vypadaj lip nez lecjaky Casia. A Ostatni funkce fungujou bez problemu, menu je po par minutach taky intuitivní.

            0 0
            • zmikes  

              Jj, také jsem spokojen. Jen citlivost tlačítek je nějak moc velká. Někdy při jednom zmáčknutí přeskočí menu i o dvě položky. Jinak fain.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.