• PePu

    Nevite, jak jsou ulozene pedaly Time ATAC Alium S (kluzna pouzdra/valive lozisko/jejich kombinace)? Na webu vyrobce o modelech 2004 ani zminka, cesky dovozce (Velco) na maily nereaguje, z webu ruznych shopu mam smisene pocity (nekde tvrdi to, jinde ono). Take premyslim, zda si priplatit za model ATAC (lonsky – na velco.cz je totiz ve vyprodeji za 3tis.)

    0 0
    • Daf  

      Bohuzel asi neporadim. Ty starsi mely Alium mely kombinaci kluzneho a prumysloveho loziska. Ty nove vypadaji spis ze jsou obe strany na prumyslech. I s tim kluznym pouzdrem funguji ty pedaly dobre. Mala vule se tam udela ale pak uz se nezvetsuje.

      0 0
      • PePu  

        Aspon, ze tak. Kdyby byla obe loziska kluzna, tak bych se hodne rozmyslel. S kombinaci mam zkusenost s Authory A02 (nebo tak nejak) a ty celkem ujdou, co se lozisek tyce.

        0 0
        • Daf  

          Ja jsem na nich bez problemu najezdil 30000km. Pak uz se dost uvolnily ty perka a noha pri zaberu jakoby popojizdela dopredu. Ted mam zase shimana a jsem take spokojenej. Pokud ma nekdo problemy s koleny tak jsou time skvela volba i za tu cenu.

          0 0
    • Hermi  

      Urcite kup lonsky Atac, cena pokud se dobre divam je 1990.. ulozeni – jedna strana prumyslove lozisko, druha strana kluzne.

      0 0
      • PePu  

        S tou cenou mas pravdu, 2990 je za ATAC Carbon. Proc je lepsi lonsky ATAC (krome ceny). Kdyz porovnam ATAC 2003 a Alium S 2004, maji oba temer stejnou hmotnost a prijde mi, ze hlinikove telo vydrzi vic nez plast. Dalsi varianta je lonsky ATAC Carbon, ale zda se mi 1000Kc navic za hmotnostni ubytek 4g docela hodne. Jinak z Velca se mi uz ozvali a Alium S ma opravdu kombinovane ulozeni a jestli to dobre chapu („U všech modelů nové řady je stejné provední.“), tak jsou takto ulozeny vsechny Atacy.

        0 0
    • PePu  

      Sorry, ze porad otravuju, ale jaky je rozdil mezi Time ATAC a ATAC Carbon? Lisi se jeste v necem jinem, nez v materialu tela?

      0 0
      • Daf  

        Rozdil je opravdu jenom v tom materialu tela.

        0 0
      • adco  

        Ja mám model ATAC Carbon 2002, tam bol rozdiel naozaj len v materiáli tela, ale čo som pozeral na net-e, modely 2004 sa líšia aj osou. ATAC XS Carbon mám hliníkovú os, kým ATAC XS oceľovú. (rozdiel asi 20g). A hlavne čím sa líšia od modelov z predchádzajúcich rokov, že majú možnos? regulácie napatia pružiny.

        0 0
        • PePu  

          Jasne, zapomel jsem uvest, ze se jedna o lonske modely. A mam pocit, ze nastaveni predpeti pruzin maji nejvyssi modely XS Carbon a XS Carbon Titan, ale nevim, nikde totiz nejsou poradne a ucelene informace.

          0 0
        • Daf  

          Hlinikovou osu ???

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.