• Standa

    Prosím poraďte někdo e-shop,kde koupím kufry na mtb pedály time atac.Díky

    0 0
    • Excel  

      www.kolokram.cz/index.php?… tady je maj v nabídce ultrsport je sice oficiální, ale taky dost drahej

      0 0
    • mr.antik  

      Zkusim tady dotaz…

      jak docílit, aby Time pedály vypínaly při menší síle? Myslel jsem, že se trošku ojedou, ale síla je pořád dost veliká… pilník?

      0 0
      • mr.antik  

        Mám teda pedály, kde pružina nejde štelovat… pomohl by nákup vyššího modelu, MX6 například?

        0 0
        • mr.antik  

          zkusim to ještě hodit nahoru – opravdu nemáte někdo zkušenost s pedály Time, kde je možnost štelovat předeptnutí pružiny vs. základními modely, které štelování nemají?

          0 0
          • saddik  

            Mám ATAC XS, ty jsou štelovací, mám je na minimu a nikdy jsem s tím neměl potřebu hejbat. U Timů je to spíš o tom, v jaké poloze vypnou, než jaká je k tomu třeba síla. Vzhledem k tomu, že nohu do vypínacího úhlu omylem nedostanu, tak mi stačí malá síla a stejně spolehlivě drží. Nepřekáží Ti tam spíš kus podrážky nebo tak něco?

            0 0
            • mr.antik  

              no když je síla veliká, tak pomůže silikonový olej a očistit :-)

              0 0
              • Debustrol  

                Mám Time DH, zkoušel jsem si na Ještědu tvoje MX:) Pokud vím tak síla se regulovat nedá jenom úhel vypnutí polohou kufru.

                0 0
          • Excel  

            Já mám zkušenost s XS kde jsem ponechal nejnižší nastavení a bylo srovnatelný s neseřizovatelnýma staršíma ATACAMA, slaběji to nastavit nešlo, nový už jsem vzal X6ky, takže za mě štělování jen pokud chceš přitvrdit.

            0 0
            • mr.antik  

              Dík to jsem potřeboval vědět. Přitvrdit rozhodně není třeba, to mi přijde i po sezóně ok.

              Teď je ještě otázka, jaký model vlastně koupit, protože se lyší vždy o 10g na hmotnosti a nejspíš nic jiného nepřináší :-)

              MX2 – 35 Eur

              MX4 – 50 Eur

              MX6 – 65 Eur

              0 0
              • Excel  

                Já potřebuju koupit ještě jedny (bez ohrádky) a vzhledem k ceně a ceně náhradních kufrů který odcházej docela rychle začínám uvažovat o přezbrojení na shimano.

                Mám zkušenosti jen s ATACAMA a tam ta základní řada (ALIUM) chytala na pružinách rychle vakl.

                0 0
                • RomanH  

                  O tech Shimanech si to rikam pri kazde koupi kufru, nicmene nakonec vzdycky vymeknu. Za nejlevnejsi Atac mas zhruba troje Shimana.

                  0 0
                • mr.antik  

                  Shimana jsou cenou jinde, to je jasné, ale na Time mám takový lepší volnější pocit, takže je chci i na druhé kolo a klidně bych si je dal i na silničku

                  0 0
                  • tonik666  

                    Z jakého důvodu nejezdíš platformy? Na tvoje ježdění by přicházely v úvahu, aspoň co jsem viděl.

                    0 0
                    • mr.antik  

                      No párkrát bych je asi využil, ale myslim že je obecně lepší se naučit na jednom typu pedálů a pořádně.

                      Často se u mě jedná o nějaké balancování a pak sjezd do bordelu. Prostě víc využívám výhod nášlapů než by mě omezovaly platformy :-)

                      0 0
              • Smazaný účet  

                lyší?

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.