• RapMan

    Cau, mate nekdo zkusenosti s pedalama Odyssey Twisted click SPD, http://www.akcebike.cz/index.php?… ?

    Hledam SPD pedaly, na kterych by slo v pohode jezdit i v normalni bote a obcas si lehoucce skocit, zajima me taky, jestli ta ohradka jde lehce sundat. Ty plastovy bazmeky jak se dodavaji k SPD Shimanu se mi nepozdavaji… Uvitam jakykoliv nazor.

    0 0
    • Meesha  

      Hele, ja chci prodat Wellgo. Napis mi tvuj mejl a poslu ti dalsi info a fotky…

      0 0
    • TinkTink  

      Vozil jsem je dva roky…od blbnuti na snehu, pres bahno…po xc a marathony…

      Noo…jako – vydrzely fakt hodne…muzu jenom doporucit – kdybych mel kupovat novy, tak budou v top five…takze nevylucuju, ze je budu vozit zas…(ale nevidim duvod, proc bych priste nemel koupit naky ohradkovy SPD napr.Shimano do petikila v bazaru…pokud budou ok…tak proc ne…)

      0 0
      • RapMan  

        OK, super, a co ta ohradka, jak jde sundat, jde to lehce nebo se musi ty pedaly odmontovat a pak to jde teprv sundat?

        0 0
        • TinkTink  

          Ja si nejsem jisty tim, ze sundat tu ohradku je dobry napad – minimalne by se ti tim mely odhalit loziska, coz neni dobry napad – to si radsi kup jiny pedaly…

          0 0
          • RapMan  

            OK, no tyhle mi prijdou v pohode… a v normalni bote jde teda v nich taky jezdit ok? jsou jeste nejaky podobny od jiny znacky za rozumnou cenu?

            0 0
            • TinkTink  

              JJ..v pohode jsou…

              Ty normalni boty – bezpecne rozhodne ne…nezapres se…ten zamek SPD zavazi – ta ohradka je tam spis ani nevim kvuli cemu vztazena k normalnim botum – ani s tim neudelas bunny hop (aspon ne tak, ze se poradne zapres do pedalu – pro me je to nechutne nebezpecny :) )

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.