• blue.sun

    Myslím, že název vypovídá vše… Rozhodl jsem se po dvou letech ježdění pořídit si SPD, žádám vás tedy o radu… Co vzít, co ne, kde jaká je chyba…

    0 0
    • Pekáček  

      Nekupuj si Ritchey Comp V3. Ložiska pořád dostávají vůli, při pokusu dotáhnout kontramatku po seřízení jsem ukroutil osu (použil jsem malinký klíče!), leze do nich bordel. Doporučuju ti Shimano PD M520, maj dobrej poměr cena/výkon a já do nich půjdu hned jak se mi ty Ritcheye po…u úplně.

      0 0
      • Žanek  

        Já jsem měl víc štěstí, strhl jsem závit na kontramatce, osa přežila :o)). Jenom nechápu, proč závit na ose nemá standartní stoupání. Sehnat na to matky byl docela problém. Tyhle pedály opravdu nebrat!;

        0 0
    • biker007  

      za 1500 by sly sehnat i Shimana 540ky. mam je neco pres mesic a 100%ni spokojenost.

      0 0
      • Pekáček  

        Ale když si koupí 520tky tak mu zbyde dobrý pětikilo v kapse na cokoliv jinýho na biku. Myslím si, že 520tky maj lepší poměr cena/výkon.Třeba takhle: 520 cca 1000kč tj. kufry cca 400kč + pedály 600kč 540 cca 1500kč tj. kufry cca 400kč + pedály 1100kč Cenovej rozdíl mi připadá větší než rozdíl v provedení.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          a co 505ky? SPD to je a jeste zbyde na tretry (skoro:).

          0 0
          • blue.sun  

            Nejsou už moc levný?? Nenajezdím moc, ale nějaký ten kilometr přeci jen jo. A potřebuju, aby to sneslo turistickou tretru…

            0 0
          • Pekáček  

            Mě se teda 505 a 515 moc nezamlouvají, ten hliník na stranách co se dotýká podrážky se brzo vyšoupe a vzniklej vakl je alespoň mě dost nepříjemnej. U novejch 520 a 540 sedí podrážka alespoň trochu na železe a pedály tak rychle nestárnou. Krom toho přez ně líp prochází bahno.

            0 0
            • vicmac  

              to Pekáček: dovolím si nesouhlasit. Mám 2 roky 505 a jsou naprosto v pohodě. Pro turistickou tretru, jak je zde požadováno stačí naprosto v pohodě. Jezdím s nimi dost v jakémkoliv počasí a nemohu říci, že by se nějak zvláš? špinili. vakl nemám žádný a jezdím spíše sportovně (+maratóny) než turisticky. Boty Specialized. Biku zdar

              0 0
              • Volf  

                Myslím si, že tak to je. Já mám na kole VP a je na nich 10 000 km bez vaklu a žena má sice jen od letoška 515 a asi 1 200 km a taky bez problému.

                0 0
    • Staenly  

      Mam ted nedlouho 540 – uplna spokojenost, ale abys je sehnal za 1500, tak bys asi musel mit hodne trpelivosti…Do­porucuju 520, stejnej uchytnej system jako 959 a 540, jenom maj o neco horsi osu, ale to se da myslim prezit, za tu cenu…

      0 0
      • Saty  

        Mimuly tyden sem si koupil Shimano 520 v obchode byly za 820Kc (ja dostal slevu na 700) i z kuframa a jsou perfektni, a to protoze sem v Ostrave konecne sehnal tretry cislo 48 . Jsem z toho nadseny jizda s SPD je uplne jine kafe!!!

        0 0
        • preacher  

          Dej mi info, na ten krám. To je dbrá cena. Taky mám zálusk na 520, ale na netu se cena pohybuje kolem 1000.

          0 0
          • Saty  

            Kontakty na firmu jsou na adrese www.servis.koberice.com/www/firma.php. to okres Opava. Mam takovy pocit ze tam ted stoji nejakych 820 Kc, ale zkuste si tam zavolat.

            0 0
            • preacher  

              A byly to opravdu 520??? Teď jsem tam volal a 520 má za 1150 kč a 515 za 810 Kč!!!

              0 0
              • Saty  

                Podivam se …

                0 0
              • Saty  

                Jsou to 520 :-) celkem me to potesilo …

                0 0
                • preacher  

                  Tak to se asi přehmát a prodal Ti 520 za cenu 515. On evidentně nevěděl o čem je řeč a vůbec nevěděl jaký pedály drží v ruce když jsem mu volal, musel jsem mu poslat mail s obrázkama těch pedálů a potom vítězoslavně zjistil co má vůbec v prodejně.Gratulji to se nestává často, nakupovat u amatérskejch amatérů:-)))

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.