• hanz

    něšlo by prosímtě ten mail v useru udělat aktivní, abych to nemusel kopírovat a pak mazat a přepisovat ten zavináč a tečku? sice to člověk často nepotřebuje, ale když to tady tak pilně piluješ k obrazu našemu...... dík hanz

    0 0
    • HoralFanda  

      no jestli chceš mít mail zahlcený spamem, tak ti to admin udělá u tvé adresy a za měsíc uvidíme :o))

      0 0
      • hanz  

        hmm…mam na spoustě místech svuj mail a aktivní a spam teda nic…to neznamená že to nejde (asi teda, já se v tom moc nevyznám) ale nemusí to bejt hned aktivní, stačilo by to bez těch zavináč a tečka…prostě to pak přes bunku překopírovat…ale jeli to opravdu jak říkáš tak bych bez toho dokázal žít…ale aby to tak bylo.

        0 0
        • blue  

          nezalezi na tom, jestli je adresa jako aktivni odkaz, podstatny je, ze tam prave ten zavinac a tecka nejsou, takze roboti, co sbiraj maily, maj smulu

          0 0
          • hanz  

            já ale žádnýho robota v tý bedně vedle monitoru nemám :-)))))

            OK tedy, beru, radši budu přepisovat než pak urputně probírat poštu, děkuji za osvětlení.......

            0 0
      • jonti  

        ale ze by to bolo spravene ako a href=„mailto:meno (zavinac) server(tecka)do­mena“ by myslim malo rovnaky efekt proti robotom a robilo by sa s tym lepsie

        0 0
    • admin  

      ja osobne se takz nepriklanim dat tu aktivni mail. Preci jenom tim na vas muzou dostat kontakt spameri takze radeji bych to nechal tak jak to je.

      0 0
      • Orbis  

        přesně zažil jsem to když mi každej den chodilo takovejhc 25 zavirovanejch mailů:-(

        0 0
        • TinkTink  

          No vidis…ja jsem ve fazi, kdy mi jich chodi 50…a porad to nic neni, takze pohoda.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.