Čas nečinnosti-znovupřihlášení

14 nepřečtených
  • vlk

    Mám problém:

    Bike-forum si vždy otevřu, a pak třeba dělám na PC něco jiného a po nějakém žase kliknu na na stránce bike-fora na obnovit abych viděl nové příspěvky, tak se mi obnoví ale již pod uživatelem user a ne podemnou.

    Vím, že je nastaven určitý časový interval nečinnosti, kdy jsem odhlášen.Problém je v tom, že když ho překročím a dám obnovit tak se mi seznam obnoví pod uživatelem user. Což mě pak někdy mate, protože tam již nejsou zvýrazněny příspěvky, co jsem četl a někdy se zapomenu a znovu je otevírám a prostě si toho nevšimnu.

    V dřívější podobě bike-fora když jsem dal obnovení po uplynutí toho časového intervalu, tak mě to hodilo do přihlašovací obrazovky. Toto řešení bylo mnohem příjemnější.

    0 0
    • Manas  

      Souhlasim.

      0 0
    • kajulka2  

      Mně to přihlásí i napoprvé ráno jako hosta, musím se odhlásit a znovu nalogovat, dřív to chtělo zrovna jméno a heslo, to bylo podle mě lepší

      0 0
    • admin  

      interval je nastaven na 180 minut, to me prijde pomerne dost.

      0 0
      • vlk  

        Tak to jsem netušil, že mám mezi čtení bike-fora tak dlouhé pracovní přestávky. No čtu ho v práci, a to si člověk ani neuvědomuje jak ten čas letí :o(

        V tom případě se omlouvám 180 min bohatě stačí.

        0 0
      • Manas  

        Me to spis shori na necem v system, Citrix a Openview mi sestrelej browser a pak pri restartu me to hodi zpatky na B-F ale prave jako hosta. To predtim se mi libilo vic. Ale jestli to ma duvod tak me tri kliknuti nezabijou :-)

        0 0
      • Sirenna  

        Ja jsem se zase rano prihlasila a procitala jsem si prispevky a odpovidala a najednou z niceho nic jsem byla jako host, aniz bych stranky opustila :( Musela jsem se znovu nalogovat. Odpoledne, kdyz jsem se vratila z vyjizdky, tak jsem se prihlasila a chtela odpovidat a neslo mi tam vubec nic odpovedet, i kdyz jsem byla nalogovana :(

        0 0
        • admin  

          hmm tak to nevim odlogovat semuzes tak ze si zobrazis uvodni stranku nebo vyprsi session (za 180minut aspon myslim)

          pokud ses zalogovana a nemuzes odpovidat pak jedine muze byt thread zamknutej jinak fakt nevim :)

          0 0
        • blue  

          tohle se mi obcas stava taky, bezduvodnej prechod do rezimu HOST

          0 0
          • admin  

            mozna taky pozor zda nepouzivate napr bike-forum.cz a pres nejaky link se nedostanete na www.bike-forum.cz a tam jste jako Host

            0 0
            • blue  

              jo, to se stava, ale obcas se mi to stane i pri cteni diskuze a navratu na obsah

              0 0
              • admin  

                tak to cece nevim to se me jeste nestalo

                0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce