Smrt na silnici - bikerky pod náklaďákem :(((

114 nepřečtených
  • stréc od piva

    jen pro silné povahy,at vite jak to bude vypadat,az vas neco prejede :((((

    http://www.ogrish.com/…21_2004.html

    (ta stranka je sama o sobe opravdu hnusna)

    0 0
    • Daf  

      Tak tohle jsem teda videt nemusel. Ani jsem ty fotky neotviral :((

      0 0
    • Vilém  

      Smazte ten hnus.

      0 0
      • RUMcajs  

        Z fotek je jasný že se to stalo ve dne. Asi proto, že je řidič přehlédl. Pro mě je to jednoznačný důkaz o tom, že když člověka řidič přehlédne, špatně špatně skončí.

        Osobně to beru jako pádný důvod používat osvětlení a reflexní materiály.

        0 0
    • vlk  

      to jsi tu fakt dávat nemusel.Zrovna před Vánocema

      0 0
    • Lance  

      to ti prislo nebo sis to vyhledal sam?proc?

      0 0
    • Petr SE-D  

      řekl bych, že jsi trochu úchyl, sorry

      0 0
      • Matts.  

        Prečo by mal by? úchyl, je to akurát tvrdá realita. Náhodou je dobré vidie? ako to končí, aby si bikeri dávali na ceste fakt pozor.

        0 0
    •  

      VAROVANI!!!! neklikejte na to, je to fakt humus, a hlavně ne po nebo před jídlem

      0 0
      • wroum  

        kliknul sem na to behem pojidani meho oblibeneho kungpaa a nic to se mnou neudelalo. popravde nechapu proc by to melo byt tak priserny. kazdej jednou zkonci.

        0 0
        • Radek Broz  

          Asi jsem divnej, ale taky to se mnou nijak nehlo.

          0 0
          •  

            mno dobre tak priste napisu pro slabsi povahy :) ja sem to myslel pro dobro ostatnich, ale je dobry vedet jak budu vypdat kdyz si semnou pohraje duchodce v trabantu kerej nevidi na jedno oko a jezdi autem…

            0 0
          • Air  

            videl jsem uz dost hnusu… ale ta posledni fotka me fakt dostala… kdyz si predstavis jak to asi probehlo, no fuj… je to fakt sila.

            0 0
          • enjoy  

            vy jste oba pekny borecci.proc musej bejt vzdycky freerajderi apod. takovy machri?? jestli vas to nechalo uplne chladnymi tak s vama asi neni neco v poradku.

            0 0
            • McBlacky  

              někdo je proti realitě otrlejší než jiní… a dost to záleží i na osobní životní zkušenosti…
              oproti fotkám z medii přehlížených konfliktů na africkém kontinentě je to takový zahřívací kolo.

              0 0
              • Bobo  

                No že by mi to nic nedělalo, ani kdybych viděl vnitřnosti vymačkaný z lidí jak zubní pasta denně, to si teda nemyslím. Poučný jistě, btw. já už jsem poučen na celej život, když jsem v cca 12 letech viděl, jak odtýká krev s mozkomíšním mokem do kanálu. Myslím, že mi to bude stačit na celej život. Ale lidi jsou různý. Jo jo.

                0 0
            • Eila  

              ehm, me to taky nic nedela..

              0 0
    • jecnak  

      CO se vam nezda, ze se to tyka nejak vas? Dyt takovy sceny, kde lidem vylejzaj streva atd jsou bezne k videni v televizi ne? Vazne zajimavy, tam to nikomu nevadi, kazdymu se to libi…

      0 0
      • Eda-Velo  

        Tak trochu „Texasskej masakr motorovou pilou“, sakra po obědě nic moc. Nejhoršíje že se to může stát kdekoliv, komukoliv. Stejně jako cyklistu může vzít nákladák někoho na přechodu.....

        0 0
        • Lance  

          TMMP me zklamal nic moc, nebylo tam nic drsneho!

          0 0
          • Dumbo  

            tak toto je totalny narez…jedol som pritom len piskoty…ale vakt hnus… neviem ci som nato mal klikat…asi sa uz budem 100% vyhybat cestam… FuckOff silnicka :)

            0 0
      • gorgeous  

        Tam si to neberes jako realitu a je to udelany tak aby te to neznevhutilo. Vyjimkou je ovsem nekdy Stanley Kubrick(napriklad Clockwork orange-Mechanicky pomeranc).Tam je to na vyvolani techletech odpudivejch pocitu naprosto zalozeny.

        0 0
    • ravo  

      No vy naděláte, pro pár fotek. Ten dav čumilů rozhodně nevypadá, že by se mu dělalo zle a oni to měli na živo…

      0 0
    • BH  

      gratuluji skutecne vhodne tema na vanocni cas. zajimala by me pointa tohoto prispevku.

      0 0
      • kralovek  

        je statisticky dokazano, ze pokud televize odvysila podobne zabery, v nasledujicich dnech mirne klesne pocet nehod.

        0 0
        • BH  

          no pak by se to melo dat do nejake fora automobilistu a zejmena ridicu nakladaku ne?

          0 0
    • kralovek  

      Bohuzel se to muze stat kazdymu z nas. Kdo uz mate zkusenosti se srazenim autem? Ja jednu mam … bylo to pri giro-bike-festu (svijansky ujezd) 2002. Prejizdel jsem silnici a misto doleva jsem hledal kudy vede trat … a bac ho … trojne salto s peti vruty. kolo na kasi, ja nastesti jen zlomeny berec.

      0 0
    • gorgeous  

      Porad nemuzu zavrit usta,to je trosku drsny,ne!!? Ale jo,ted se hned bude jezdit lip, tak nejak uvolneneji!

      0 0
    • Twisp  

      tak ja radsi na to nekliknu, jo?

      0 0
    • martt  

      Nerad by som tak skoncil. Ja pre istotu nosim v zime taku reflexnu vestu aku pouzivaju policajti. Zda sa mi, ze soferi na nu celkom slusne reaguju a daju mi vacsi odstup.

      0 0
    •  

      Na ty posledni dvě vopravdu NEKLIKEJTE !!, to je fakt humus jen pro nejsilnejsí povahy, se mi z toho fakt dela blbe,

      0 0
      • cabbage  

        ty sou nejzajimavjejsi a taky nejpoucnejsi(na­kladak ma vzdy prednost) ale ta krvava „stopa“ taky stoji zato.

        0 0
        • Lada1  

          aspon lehce urci brzdou drahu :-)

          0 0
        • Mamutt  

          Stopa dobrá, mě nejvíc „dostala“ ta vyplivnutá (kolem náklaďáku vyžvýknutá?) zubní protéza na obr.6 dole pod slovem „valinhos“

          0 0
    • Darkson  

      jó, ogrish- to je klasika:-)

      0 0
    • miťo  

      Ja ty nahledy radeji neoteviral. V Brazilii je to na silnicich asi jeste horsi nez u nas. Co se tyce umirani v nasem provozu, je s tim nase spolecnost nejak smirena, jako by ta statistika nikoho netrapila. My Cesi jsme pekni prasata a od evropy se mame co ucit. Vsak si vzpomente na to, jak za volantem ci za riditky nadavate na toho c…a, co vam nedal prednost, nebo predjizdel a nevidel za horizont ci do zatacky. Kam vsichni tak bezohledne spechaji? Kazdy si rekne, no jo, to se mi stat nemuze. Jen do doby, nez vas to potka. K tematu kolize s autem: Jezdim opatrne. V dobe, kdy jsem delal jen silnici mi jeden ozraly sofer nedal prednost. Z mista nehody ujel, ale nastesti jsem mu tim narazem(jel proti me a odbocoval doleva)utrhl naraznik se znackou. Tak jsem se dockal nahrady skody, usle mzdy a tak. Z toho jsem si koupil prvni bike. V lese je to proste lepsi. PS: Zlomeny palec u mohy a praskla kolenni ceska. Dva mesice berle a orteza, jaro v haji. Dva roky pak v koleni barometr a desne to bolelo pri prochladnuti.

      0 0
      • miťo  

        Eee, myslel jsem palec u Nohy, ne u Mohy… …preklep.

        0 0
    • Jenca  

      docela nechutný teda jak je ten clovek rozmaznutej po silnici asi bych o to live moc nestál jako ti ostatní čumilové. ale tak jak sjem koukal an ty poslední fotky tak bych řekl že toho člověka to asi moc nebolelo. i když byt skřipnutej v zadní nápravě a být vláček po asfaltě bych teda nechtěl. asi to bylo rychlé (doufejme) ale dopadnout takhle muže každej to hold když jezdíte po těch našich silnicich s těma prasatama za volantem není tak nevylučitelné.

      mě se asi tak před mesícm málem podařilo vjet pod tramvaj :)

      0 0
      • Air  

        tohleto neni tak nechutne a jako cyklisti se z toho muzeme poucit stejnou merou http://www.ogrish.com/…22_2004.html

        0 0
        • ravo  

          To je pěkný. Koukám, že čínský kaskadéři svedou dost dobrý kousky. Nebo, že by to nebyl kaskadér?!?!?!

          0 0
          • Air  

            jestli to byl kaskader, tak to BYL kaskader (a uz neni).

            0 0
            • ravo  

              Má už måkve ústa v tráve spí Z výšky hviezd tma hustá spúš?a závesy

              Lúka tíško vzdychá ví?azom je pýcha Cenou sláva pochybná,

              Lásku žien navždy stráca spí tu sám Tá zvláštna práca pýta veľkú daň

              Lúka tíško vzdychá ví?azom je pýcha Cenou sláva pochybná

              Bol to kaskadér, kaskadér Skočil do čiernych dvier krátko žil, krátko žil Kto mu kvet do rúk vloží kaskadér, kaskadér nenašiel správny smer Bláznive výčiny riskoval vždy za iných sám:-)))

              0 0
    • Pá-dlista1  

      Nesmite vsechno hned videt tak cerne. http://www.ogrish.com/…13_2004.html

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Jestli tohle přiměje aspoň jednoho z těch bikerů, kteří nejezdí s blimbákem, k tomu, aby přilbu nosil, tak to svůj účel splnilo…

      http://www.ogrish.com/…21_2003.html

      0 0
      • enjoy  

        tohle me ma prinutit abych nosil helmu?tos nemyslel vazne ze ne:-) ale tim nechci zlehcovat to co jsem videl v ostatnich filmeccich.je mi z toho hodne blbe.

        0 0
        • ravo  

          Ten kamen_urazu je nejspiš Ona:-)

          0 0
        • Pá-dlista1  

          To je nekdo hrdina, kdyz se pak nebude muset divat na svuj rozesrackovanej mozek, co?

          0 0
          • enjoy  

            mozna nejsem takovej debil abych jako on zkousel neco na co ocividne nemam,jako on.tak asi takhle jsem to myslel,kdyz si to nepochopil.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              On si taky nahore myslel, ze na to ma. Jako ty.

              0 0
              • enjoy  

                prekrucujes,jako obvykle. poznam na co mam.treba do neceho podobnyho jsem kdysi nesel(zepredu toho o narocnosti moc nepoznam.ikdyz jak na to znova koukam,tak to asi nebylo az tak nejetelny),protoze jsem mel tuseni.. i kdyz bych to asi dal,tak jsem v tu chvili nechtel pripadne ostatnim pridelavat problemy.taky sem mel semi slicky a visiona se skarebem.spousta duvodu proc jsem do toho nesel. vim ze me diky helme budes rad srovnavat s takovymhle typkem kterej na tom sedel poprvy a jeste na takovy plecce bez odpruzeny vidle,ale kdyz uz si porad rad z nekoho delas srandu,tak at je to aspon poznat,ze si ze me utahujes.protoze srovnavat me s nim,tos nemyslel vazne,v zivote si me nevidel.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Nedelal jsem si srandu. Kdybych zertoval, tak napisu „vejde kytka do baru a barman na ni Proc tak zvadle?“ Jakej je rozdil v tom jestli sis myslel, ze to das ty nebo jestli si to myslel on?

                  0 0
                  • enjoy  

                    treba v tom,ze narozdil od nej bych si napriklad zjistil jak se otevira padak nez bych chtel skakat z letadla. doufam ze jsi to pochopil a bude ti to uz jasny.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      To mi neni jasny. Kdo tady skakal z letadla? A kdyz jsi pouzil takove prirovnani znela by otazka spis takhle: Vzal by sis ten padak?

                      0 0
                      • enjoy  

                        prirovnani.necha­pes.dobry,nic. :-)))))))))))) tvoje otazky…:-))).koukam ze si chtel moje prirovnani prebit a jeste zvitezit na cely care:-)),no to bys nebyl ty:-) bez padaku zcela jiste zemres.na biku bez helmy to neni az tak zcela jiste. no,ale uz me to zase moc nebavi,protoze odpovidat na nesmyslny prirovnani je ztrata casu,tak se uvidime vecer,ted to beze budes muset vydrzet.

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Na to jsem cekal. Ze se bez padaku zabijes neni tak docela jisty. Clovek prezil uz i pad z 10km, takze sance tu je. Asi jako kdyz jezdis bez helmy. Zabit te to nemusi, ale muze.

                          Nevim kde se vecer uvidime, ale jestli mi chces pomoct v praci, tak klidne prijd.

                          0 0
                          • enjoy  

                            clovek prezil uz i jizdu na kole bez helmy a dokonce vickrat nez jednou.. nebudes tu?hm,tak nic. kdybys tochtel za me o vikendu vzit ty tak plati totez:-)

                            0 0
                            • kámen úrazu1  

                              člověk přežil už i jízdu na kole bez helmy a dokonce víckrát než jednou… Člověk přežil už i pády z kola bez helmy a dokonce víckrát než jednou.. Člověk přežil už i jízdu na koni a pády z něj bez helmy… a tak bych mohla pokračovat dál a dál.

                              Máš pravdu. Přeju Ti, a? si nikdy při pádu nepočochníš hlavu. A sobě přeju, abych v životě nemusela nikoho s hnusně rozbitou hlavou sbírat ze země.

                              Jo, ještě k tomu mýmu kamarádovi koňákovi… jezdil závodně parkur (skoky), docela vysoké soutěže. Pádů měl, asi jako skoro každý koňák, nepočítaně. Určitě minimálně 40, 50 ZA ŽIVOT. Zabil se, když šel s koněm na procházku krokem po trase, kterou chodil denně několik let.

                              Zase tu kecám věci, které „bezpřilbáci“ jen letem světem pročtou, řeknou si, že to už slyšeli stokrát a že je to furt to samý, že jich se to netýká, páč to a ono. Oki. Tak naposled. :-)

                              Mluvím sama za sebe. Nejsem bikerka, aspoň ne z toho hlediska, jak to tu asi mnozí chápou. Jen se ráda projíždím po cestách a necestách lesem, bez ambicí na rychlost & spol.

                              A občas padám, jako asi každý. Ale zatím jsem nikdy (z kola ani z koně) nespadla kvůli tomu, že jsem přecenila svoje schopnosti. Vím, na co mám a na co už ne. Jenže to 10 cm železo, co vyčnívalo ze země za zatáčkou, když jsem sjížděla mírný kopeček po značený cyklotrase, zjevně nevědělo, že tam nepatří atd, atd…

                              0 0
                              • 123mates  

                                Krasny vanoce, mluvis mi z duse.

                                0 0
                                • kámen úrazu1  

                                  Taky Ti řpeju krásný svátky a příjemný ježdění v dalších letech. A bacha na Babě u Kuřimi, toulají se tam železný tyče uprostřed cest.

                                  0 0
                              • enjoy  

                                myslim ze je o dost vetsi pravdepodobnost ze ja bez helmy budu nekde sbirat rekreacniho cyklistu,jako jsi treba ty. nechci te napadat nebo si z tebe utahovat,oprav­du ne.

                                0 0
                                • 123mates  

                                  Vy jste vsichni hrdinove a nad veci presne do te doby nez se stane neco vam, pak vyzadujete aby vas vsichni litovali a obskakovali. sorry, tak to je. i tobe hezke vanoce

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    vschni litovali a obskakovali..? koukam ty mas taky z vanoc blbou naladu jako ja.. ps:sorry,tak to neni. protoze:-),kdyz budu mit otres mozku atd.,tak jenom tezko budu vedet ze me vubec nekdo obskakuje.ale no nic.

                                    0 0
                                    • 123mates  

                                      Budes rad za otres mozku, ale ten jsi asi uz nekdy mel a s nasledky :-(((

                                      0 0
                                      • enjoy  

                                        nasledek myho otresu mozku budes asi ty.protoze nevim jak to,ale zda se mi(asi se mi to vazne jenom zda.to vis,to sou ty nasledky) ze do me bezduvodne reje nekdo kdo me vubec nezna a jentak se do me bezduvodne pousti.ty ses ucitel nebo tak neco?

                                        0 0
                                        • Jogador  

                                          A já rejt můžu? Já Tě znám:) Ty jsi ten co nemá čas chodit za kamarády do hospy:)

                                          0 0
                                          • enjoy  

                                            no,byl jsem na druhym konci prahy,to zaprvy a zadruhy jsem byl zrovna s jistym clovekem a nechtel jsem ho nechat doma,ani z nej pred tebou delat atrakci:-)

                                            0 0
                                            • Jogador  

                                              Si mohl delat atrakci ze me, krom toho tam byl Lempl, takže o atrakce bylo postaráno:)

                                              0 0
                                        • 123mates  

                                          promin, ja te nechci urazet, je mi jedno jak na kole jezdis, urcite dobre, me jen vytaci tyhle nazory. A az te nekdy sunda rekreacni jezdec tak se ti prilba mozna bude hodit

                                          0 0
                                          • enjoy  

                                            me jen vytaci tyhle nazory. zadny strach,rekreacni jezdec me nesunda,to by musel jezdit rychleji nez ja a to se vetsinou nestava.to neni samochvala,kdyby to zase nekomu prislo:-))

                                            0 0
                                            • Lance  

                                              neco mi tu prislo jako samochvala:))))

                                              0 0
                                            • Pá-dlista1  

                                              Ty bys jednoho rozesmal :-D Myslis, ze rekreacni cyklista musi z pozarohu vykouknout rychlejc nez ty?

                                              0 0
                                              • enjoy  

                                                jenom jednoho?to bych nebyl az tak smesnej:-/ chces se teda zasmat?tak jo.myslim ze je to presne tak jak si to napsal.potrebujes to vysvetlit?

                                                0 0
                                                • Pá-dlista1  

                                                  Ne, dekuji pane Dokonaly. Staci, ze jste mi dal za pravdu.

                                                  0 0
                                                  • enjoy  

                                                    jj to ti vzdycky stacilo.abys to taky pochopil to te zas tolik nezajima,klasika.

                                                    0 0
                                • kámen úrazu1  

                                  Já to ani jako napadání neberu, chápu Tě.

                                  V cyklistice je učitě větší šance pádů u začátečníků, hlavně, když se pokouší jezdit to, co zkušení bikeři. Což sice můj případ není, ale i tak je teoreticky velká pravděpodobnost, že budeš sbírat ze země Ty mě.. chci se zlepšovat, takže budu muset jezdit těžší a těžší technické úseky, páč ježděním na asfaltový cyklostezce se v terénu nikdo nezlepší. Jen je u mě dost nižší šance, že mě budeš sbírat kvůli rozbitý hlavě. Přilba samozřejmě neuchrání před vším, ale MŮŽE dost pomoci nebo i odvrátit katasrtofu.

                                  Přeju Ti do nového roku hodně kilometrů v sedle a hlavně bez jakýhokoliv zranění.

                                  Snad se někdy sejdem na kole, abys dostal tu příležitost sebrat mě ze země. :-)

                                  0 0
            • fousac  

              hele, se ti pak nepovede uz tisickrat odjeta vec, a jakej si byl.. ://

              0 0
              • enjoy  

                tim se vracis k neresitelny debate.kdybych se kazdy drzel tyhle vety tak se po ulicich pohybujeme ve velkych nafukovacich koulich,aby se nam nahodou neco nestalo.a nekdo zase odpovi ze kdyz se da nejak snizit riziko… ja zase muzu rict,proc nekdo ma sice helmu,ale jezdi na takovy plecce(nemyslim tebe:-)),asi se chce zabit.. a jedeme dokolecka.

                0 0
                • wroum  

                  chces tim rict ze bez helmy na plecce je clovek sebevrah, a kdyz ma slusny kolo, tak to je neco jinyho. hele rozmaznul sem se na kole uz vickrat, ale vzdycky to byla chyba moje nebo nekoho jinyho. nikdy kola (a to sem jezdil na hustejch pleckach)

                  0 0
                  • enjoy  

                    tak to pockej!to si nejezdil na hustejch pleckach:-)). chtel jsem tim jenom rict,ze mi asi pripadne nema co kazat nekdo kdo si taky(jako ja) nevazi svyho zdravi a jezdi na „necem levnejsim“.za sebe muzu rict ze jsem ted na RB bezpecnejsi nez na visionu.pro sebe,ne pro okoli:-)

                    0 0
                • fousac  

                  k zadny debate se nechci vracet.. to bylo jen a pouze strohe konstatovani skutecnosti..

                  0 0
        • Air  

          no to by melo… na tom webu jsou i drsnejsi obrazky, kde by se uz ale dalo polemizovat jestli bys to diky helme prezil, ale tady myslim neni o cem diskutovat… tenhle server se da doporucit chronickym nenosecum prileb… ale po tom co jsem tam videl mam taky fakt dost… DRSNY, DRSNY, DRSNY :(((((

          0 0
        • kámen úrazu1  

          Vypadá to, že si ten biker způsobil „jen“ otřes mozku. Možná mu pár dnů bylo blbě, možná mu zůstala jizvička, možná ale má i z pitomýho otřesu mozku doživotní následky (např. epilepsii). V tom nejhorším případě mohlo, i po několika dnech, dojít ke krvácení do mozku nebo jeho otoku.

          A co scházelo k tomu, aby to skončilo jako na ostatních ukázkách a fotkách? Jasně, to nemůže nikdo vědět…ale co když by jen natočení hlavy při pádu o pár cen?áků jinak vedlo k mnohem horšímu konci?

          Sorry za tu přednášku, některý lidi přiměje ke změně jen jejich vlastní špatná zkušenost. Znám to od koní, několik mých známých koňařů začalo blimbák nosit až po nepříjemným pádů. Jeden se nepoučil. Je už několik let mrtvý. Krvácení do mozku, podle doktora by mu přilba pomohla. Neřekla bych, že je to u cyklistů odlišný.

          0 0
      • Dumbo  

        si myslim ze dobry jebo…neviem co chcel zrobyt asi tie schody skocit abo co ale bez helmy ? proste kok…ot… v tejto diskusii som pouzil asi najviac nadavok pocas mojej existencie na bike-fore ale fakt sa musim uvolnit :) sa cudujem aky su ta aktery jebnu…ty… helmu nosim stale ked som na bajku… odteraz asi aj spat snou budem :)

        0 0
        • ravo  

          Nejspíš chtěl rozstřelit někoho z těch lidí dole. Ale je fakt, že neměl moc daleko k brazilskému motocyklistovi bez helmy ( odkaz neuvádím, kdo chce najde si to sám, je to krapet drsnější)…

          A měl z pekla štěstí, protože kdyby na začátku zábradlí trefil tu betonovou hranu, tak skončil jako ten motocyklista…

          0 0
          • Dumbo  

            normalne ho mam chut zmlatit hajzla… proste debil… normalne by som chcel byt pritom a poriadne ho zje…t

            0 0
      • black.horse  

        hehe, downhill:-)

        0 0
    • foxhound  

      K cemu vlastne www.ogrish.com slouzi? Je to fakt nechutne.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Vis treba k cemu slouzi helma? No a pro ty co to nevedi k tomu zas slouzi ogrish :)

        0 0
        • xstefi  

          Nevim, nevim. Vse co jsem byl schopne shlednout na orgish nema s nosenim prilby nic spolecneho. Clovek prejetej kolem kamionu s prilbou dal stejne nedojede. Sice jsem vsemi 10 pro prilbu a sam bez ni nevyjedu, ale mam dojem, ze ji lidi silne precenujou…no proste, prilba nic neresi pokud nemas neco v hlave (a nemyslim zabodlej klacek), v opacne pripade doporucuji zamknout se doma nebo jezdit ve skafandru.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            S helmou to byl jen priklad. Da se aplikovat i na nebezpecenstva silnicniho provozu atd. :)

            0 0
    • Meesha  

      Jeste k tem helmam a jinejm ochranam…

      www.scottmtb.cz news

      O5 nic pro slabsi povahy a hladovy lidi pred obedem. Hlavne ta spodni celist.

      0 0
    • climber  

      Na fotky jsem ani neklikal, protože o tomhle serveru vím svoje. Jedná se o jeden ze serverů specializovaných na zobrazování násilí. Každá nehoda je hrozná, ale ještě horší je udělat si z toho na interneru živnost.

      0 0
    • crazyape  

      fuj to je hnus…tu posledni fotku sem radsi ani neotevrel…je me jasny co tam je…stacila me ta fotka predtim

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.