poradte mi prosim se saltrem sram

11 nepřečtených
  • JMT

prave si montuju na svoje kolo novej saltr sram (nikdy dosud sem sram nemel) a na rozdil od shimana nema pruzinu okolo toho sroubu, kterym se pripevnuje k ramove patce, to je u sramu normalni ? nebo mam vadny kus ? je to sram 9.0

• Pá-dlista1  

Ty jo. A nevypadla ti? Koukni poradne po podlaze. Jestlis to montoval na koberci nebo co hur v trave, tak je to v pi.. . Neboj, zadna tam byt nema :) Na oplatku ti nebude prehazka mlatit do zadni stavby.

• Palo TT  

Mna zase velmi u kamaratoveho XTR prekvapilo, ze je tam pruzina a prehadzovacka sa da otacat proti pruzine, az sa dotkne ramu. Ci to tak malo aj moje stare STXko si veru nepamatam. Ale preferujem SRAM. U SRAM je zarazka natvrdo, bez pruziny a no problem, ramu sa to nikdy nedotkne.

• miťo  

STX to mělo taky. Má ji i plechový SISko. Shitmano proste používá tři pružiny. Tu nahoře, vratnou a tu co napíná kladky. Sráč jen dvě-výhoda. Přijde mi, že tím Sráč získává na odolnosti při svěšení šaltru či ohnutí patky. Shitmano pak na rozdíl od něj hází dobře na velký pile, ale na malý nechce lízt na větší kolečka. U Shitmana je taky celkem problém, když nepoučitelným WAPkařům ten horní čep ztuhne z natlačených nečistot. Naštěstí se to nechá doma opravit. SRAMU zdar!

• bru-baker1  

Klid, to zvládneš. A budeš spokojenej. Já sem starej dobrej SRAM /tehdy SACHS/ Quartz jezdil 97 – 01, naprostá spokojenost. Pak XTR, ten byl precizní, tichý, dobrý, bez větších připomínek. Ale teď mám opět SRAM verzi X.O. s X.9.Triggerem – a to je panečku paráda! silná pružina, rychlé, jisté řazení, parádní design, je kompletně repasovatelnej, zase jiná dimenze. A odřazování palcem je taky fajn. Ale to je spíše do recenzí, už končím.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.