• Jarda

    Myslite si,ze ma cenu kupovat prilbu na netu bez toho, abych si ji vyzkousel? Me prijde divny jit nekde do kamenaku, vyzkouset si prilbu a rict „diky je vyborna, ja si ji teda koupim u nekoho jinyho“. Ale ty ceny jsou na netu opravdu lepsi. Chci navic kupovat dve, sobe a nebozce. Mate nekdo zkusenosti s nakupem prilby v i-shopu?

    0 0
    • Mlha  

      Ja bych to osobne radsi nezkousel. Helmu si musis vyzkouset, to za tech par korun co usetris myslim nestoji. Navic daj se sehnat slevy, ze ti to vyjde jeste levneji. Ja ted napr. koupil Bell X-ray se slevou za 1990. Nova stoji 2990. Takze kam se hrabe i-shop.

      0 0
    • MARIN  

      Pokud chces ulevit svemu svedomi, vyzkousej si nekde tu kterou by jsi chtel a kdyz bude sedet oznam prodavajicimu narovinu ze na i-shopu ji maji za tolik a co on na to. Mozna (ja ale odhaduju ze,na 90% NE) se domluvite na jine nez puvodni cene. Rozhodne ale prilbu nekupuj bez vyzkouseni a pokud vozis i bryle tak zkousej s nima.

      0 0
    • J.A.V.  

      Já takhle koupil Cratoni Termor Tribal. Asi to byl risk, ale sedla dobře (dá se hodně nastavit). Byl jsem ale domluvenej, že v případě že nebude sedět, tak jí můžu vrátit. Vyzkoušet ani koupit v kameňáku sem nemohl, protože jí nikde (Liberec) neměli. A lítat kvůli škopku do Prahy se mi nechtělo.

      0 0
      • Jogador  

        Voni z Liberce nejezdi do Prahy autobusy? I kdyz letet je letet, mas pravdu ze usetris cas.

        0 0
    • JJ  

      No na i-shopech mas 14 dni zaruku vraceni penez, takze kdyby nesedla, tak ji muzes s klidem vratit. Ale ja osobne bych sel nejdriv zkouset a prudit no nakyho obchodu, kde to nemam rad a pak teprve koupil po netu:)

      0 0
    • Jarda  

      Takze si myslite, ze pokud bych chtel treba Giro, tak se muze stat, ze nebude sedet a mam smulu? Ja myslel,ze ty upinaci mechanismy jsou uz nejak vychytany a lze to doladit. Nebo zalezi i na tvaru skorepiny?

      0 0
      • JJ  

        Nektery prilby sou podlouhly, nektery zase siroky, takze urcite vyzkouset. Prumerna hlava Amika je prej jinak sisata nez evropska:)

        0 0
      • Martin  

        Stát se ti to samozřejmě může. Navíc, přilba je dost dlouhodobá investice (aspoň v to doufej:-))), že pokud ti fakt dobře nesedne, tak tě to bude fakt dlouho sr…t

        0 0
      • ravo  

        Nejvíc záleží na tvaru tvé hlavy. Upínací mechanizmus samozřejmě zajístí, že ti nebude přilba padat, ale to neznamená, že se v ní budeš cítit dobře.

        0 0
    • Jogador  

      Ted maj dost velky slevy v Bikeexpert na Karlaku, mrkni na www.bikeexpert.cz, je to kamenej kram ( vtomto pripade uz myslim cihelnej) ale slevy dobry

      0 0
      • Meesha  

        Dneska sem tak slintal nad tou Pneumo USPS Ed. 2590, to je docela slusny.

        0 0
        • Jogador  

          Ja si tam kupoval Camelbak, doufam zes mi ho taky neposlintal. Jinak ale to mi nepride ve sleve, nebo taky byla? Tam jsou tri obchody, slevy jsou v tom v pravo, v levo je normal shop a ve dvore je pekna prodavacka s pradlem

          0 0
          • Mlha  

            Jenze helmy maj dohromady s oblecenim. je to ve dvore. Ja tam kupoval tu BELLku.

            0 0
            • Jogador  

              Jenze ted kdyz tam maj ty slevy je maj hlavne ve predu v pravo, teda jen ty ve sleve, aspon to tak bylo jeste v tento patek, uz sem tam dlouho nebyl

              0 0
              • Mlha  

                No ja ji kupoval minulej tyden a vsechny helmy ve sleve meli ve dvore. Ostatni slevy (vidlice, rafky, camely) meli vpravo.

                0 0
                • Jogador  

                  No to sem z toho velbloud, no to je asi jedno, stejne je to na jednom mistě, jen cca 6,545 metrů

                  0 0
                  • enjoy  

                    uz jsem se bal ze se o to budete hadat dal.

                    0 0
                    • Mlha  

                      na hadani jsou tu jini :)

                      0 0
                      • dave  

                        Na Bikeexpert bych si dal bacha!!! Jsou to pěkný kur.. Reklamoval jsem tam kra?asy na kolo. 2× v pohodě vyměnili a když jsem je reklamoval po třetí s úplně stejnou závadou tak mi odmítli vrátit prachy. Takže takhle…

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Piercing je svině. Taky se ti trhaj v rozkroku co? :)

                          0 0
                        • Luke  

                          Tak to je fuj. Byt tebou tak se tam vratim a udelam jim tam pekny bordel. Pokud se stejna zavada objevila vic jak 2×, tak mas pravo na vraceni penez. Zkusil bych pohrozit necim jako Ceska obchodni inspekce nebo tak neco. Hodne stesti

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.