• Dumbo

    Zdrástvujte

    Zauima ma ake mate skusenosti s tymto obchodom. Ja uz nejaku dobu cakam na ram DaBomb CR8 15" a stale nic… len slubuju ze za 14dni… a uz je tomu takmer dva mesiace. Neviem ci je tak tazke zohnat nieco od Dabombu… alebo je chyba v Dookie ? nechcem robit zlu reklamu ale fakt ma to zauima. uz ste tam nieco kupili ?

    na mail reaguju velmi pomalo.

    No najprv som sa chcel prisposobyt shopu a dojst do Prahy az ked ram bude. No naskytla sa situacia, na skole ktoru navstevujem sa organizuju vymenne pobyty pre studentov. No a ja som sa prihlasil na poslednu chvilu. idem ako nahradnik. v Prahe budem tizden tak by som chcel skolsky vylet spojit s nakupom noveho ramu. odchadzam 24.Aprila.

    Telefonicky som sa nedokazal zo shopom spojit.

    Ak byvate niekto pobliz, mohli by ste tam zajst a spitat sa na ten ram ? a potom mi tu napisat ?

    Dakujem

    0 0
    • Dumbo  

      este mam jednu vyhradu voci strankam Dookie shopu

      ked naklikam na ich strankach Ram DaBomb CR8 tak pise tam ze „Skladem: ANO“ no pritom uz nieje na sklade cca 2 mesiace cim to je ?

      0 0
      • Yeti  

        Dookie stoji za hovno, pravda…no co sa tyka Da Bombu je to zlozitejsie, kedze dovozcom je Pell´s, co su najvacsi hajzli pod slnkom…takze sa na to vykasli a najdi si iny obchod a dodavatela…

        0 0
        • Yeti  

          PS: Byval som tam…;-)

          0 0
        • Dumbo  

          ktory iny obchod v Prahe mava DaBomby ?

          0 0
          • Yeti  

            bohuzial ziadny…hlavny problem vsak vidim v dodavatelovi a horsie je, ze ked ti nahodou nedajboze praskne tak s v riti, pretoze Pell´s zo zasady neuznava reklamacie…mam s tym osobne skusenosti…skus si najst iny ram, to je jedine co ti mozem poradit…skus trebars IGNIT alebo MDE alebo este DUNCON… http://www.bike.kyo.sk/index.php?…

            0 0
            • Dumbo  

              no prave dnes som obdrzal z Dookie shopu mail a to takyto:

              „8.5.05 dorazi zasilky DaBomb do CR, takze pocitam, ze cca 10.5.05 obdrzime zbozi my.“

              to uz budem doma zo skolskeho vyletu :-) a medzi tym vsetkym som zacal uvazovat nad ramom od NortShore a to konkretne BITCH… stoji cca 8000sk

              idem tam zavolat kolko presne a uvidim ci nezmenim znacku…

              0 0
                • wroum  

                  vypada pekne

                  0 0
                  • Dumbo  

                    aj mne sa dost paci… a pisu onom na polskej stranke toto:

                    citat: „Piekielnie mocny sprzet do ostrego freeridu. Rama z ogromn¹ iloœci¹ miejsca na opone posiada gwarancje na 2 pó³kowe widelce.“

                    cize asi to bude dost brutal… a za 9litrov slusna cena… asi si trsku priplatim…

                    0 0
                    • Brouček  

                      „pacit“ se muze.. ale kdyz neni a ve skutecnosti bych tomu datumu ani moc neveril, ze dorazi.. Loni jsem chtel taky od Ba Bombu ram – > sputnika – plameny. Ale problem byl takovy, ze jsem cekal 3mesice a stale nic. Stale, ze kazdym dnem by mely dorazit. Coz mi tvrdili vsichni dodavatele… ale ono nic, tak jsem si koupil cely kolo a uz nic neresil :)

                      0 0
      • Radek Broz  

        Ja myslim, ze dookie je naprosto v pohode a to jak kamenny, tak elektronicky shop. Jednou jsem jejich e-shop vyuzil an objednani chranicu (byly prazdniny a ja nejezdil do Phy) – prisli za 2 dny, cena byla zaokrouhlena dolu, prihodil mi k tomu posledni cisla Diortbikeru a Cykloservisu. U DaBombu bude problem v dovozci a docela chapu, ze kdyz ho z Dookie objedna a v Pellsu mu reknou, ze do 14 dnu bude a on pak neni, ze s tim Dookie asi moc neudela.

        0 0
        • Yeti  

          nechcem hovorit, ze nemas pravdu, pre mna to bol subjektivny dojem, ked som cakal na moznost vyslovit dotaz takmer 10 minut, kym sa dookie porozpraval s kamaratmi…ne­zaujem o zakaznika vsak nie je len moj dojem, poznam par chalanov, ktori pochodili rovnako…

          0 0
          • hanz  

            když jsem byl u nich v kamenáku já tak suprovej týpek(nejspíš zrovna asi občerstvenej takovou tou zelenou, vonavou věcí) se mi věnoval a vše co jsem chtěl mi ukázal a furt se usmíval…prostě velká pohoda.

            0 0
            • Dumbo  

              kapustou ? :-)

              0 0
            • Grifter  

              Prodavac ze je v pohode? Ja ho zazil jinak, pekne me osmelil a byl naprosto nepricetnej, absolutni hysterka… no ale treba uz dlouho nezahulil treba..

              0 0
          • Pá-dlista1  

            Dookie je v pohode. Tom mi vzdycky vysel maximalne vstric. Mozna to bylo tim, ze jsem za ne par let jezdil :))) Problem bych videl spis v Pellsu. Ted zrovna mam uz mesic objednany naboje co budou (jak jinak) do 14 dnu :(

            0 0
            • Brouček  

              V tom bych problém neviděl, že seš až tak protekční. Takže si nefandi :) …asi jako většina normálních lidí neleze Tomáš každýmu do zadku, když vidí, ze ten či onen dotyčný zákazník neprojeví určitý zájem. Tak proč se snažit, že.. prostě a? si prohlídnou a když tak a? kváknou…

              0 0
              • Yeti  

                ked to beries z hladiska lozenia do ******, tak to potom sa ti strkaju vsetci predavaci inde…podla mna je normalne ked vojdes do shopu, ze sa ti predavac pozdravi a opyta sa s cim moze pomoct (mozno bola ta jeho ochota fakt znizena mnozstvom zeleneho dymu)…

                0 0
                • Brouček  

                  Normalni je kdyz te nechaji rozkoukat a ne, kdyz se na tebe jak „vosy“ vrhnou … !

                  0 0
                  • Yeti  

                    ne vosy…normalne sa ta opyta s cim moze pomoct…hmm, je to tvoj kamos, ze ho tak zastavas?…

                    0 0
                    • Brouček  

                      Parkrat jsem si tam neco koupil… Proste dle meho je v pohode a jak jsem tady cetl, tak nejsem sam, ze… :o))) …ale nechci rozvijet „nesmyslnou“ debatu o subjektivnich dojmech jednotlivych shopu a prodavacu. Proste to bychom nebyli lidi, kdybychom se nerozchazeli v nazorech.. :o)

                      0 0
    • goofy  

      Chtel jsem se zeptat, jesli nevite kolik si uctuje Dookie na poshtovnym. Nikde to na webu nemuzu najit…

      0 0
      • Brouček  

        Vyjde Tě na kilčo s DPH :o)

        0 0
        • goofy  

          Sakrysh… K prevodniku za ctyri kila dat poshtovne dalshi kilco… Eshte se porozhlidnu nekde jinde… ;o)

          0 0
          • Brouček  

            ..ja byt tebou, zeptal bych se v nejakem kamennem shopu u vas, zdali by byli schopni( ochodni ) objednat ty same prevodniny, ktere sis vybral. Za optani nic nedas !

            0 0
            • goofy  

              To ja vim… Ja uz se ptal, ale fshud mi rekli, ze nemaji, a ze to se snad ani nevyrabi, ne? Ale eshte mam par mist, kde sem nebyl, tak uvidim…

              0 0
    • Hanz_Zlin  

      kdyz sme u DaBomb CR8 udelam fotecku meho problemu s timhle ramem a chci vedt vase nazory fotka bude v sekci nase biky

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jenze ty mas CR8 BMX Style, kterej je jinej nez CR8.

        0 0
        • Dumbo  

          ak uz je to hocico tak mi to uz je jedno… dlhotrvacnost Dookie shopu ma od CR8 odradila… uz som kupil Caprnka ram… pride mi dobierkou do niekolkych dni… je to pevnak na Downhill a stoji ma neuveritelnych 2000sk… je to CrMo robene na zakazku… preverene letcom Bikemannom… :-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Zas napis az ho budes mit. To zase bude legrace :) Proc sis nekoupil teda misto CR8 Brave Machine 11. Je to stejny, jen nema integrovany otvirak na pivo a je drazsi :) Ted me taky napada, ze CR8 se uz nedela. Jestli ono to nebude tim :)

            0 0
            • Dumbo  

              Brave som skumal ale zdal sa mi drahy.

              az mi dojde ten ram dodam foto.

              na ram som mal nasetrene 6500sk. tento ma stoji dva litre… cize ostane aj na novu vidlu… len este dosetrim… bude to pecka… vraj je to strasna jeba podla bikemanna… a clovek co jazdi bajky ako on je spokojny stou caprnkou tak to bude asi dobre :-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ja bych „jeba“ prelozil jako „*****“ a to mi neprijde jako slova chvaly :)

                0 0
                • Dumbo  

                  ja mu verim, predava to preto lebo kupil Duncon Cock

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Vzdyt ja jeho slova nezpochybnuju. Ja jen jestlis dobre pochopil vyznam :))

                    0 0
                    • Dumbo  

                      jooj nevtipkuj :-) bo ma nahodou zmeties a nepreberiem zasielku :-) fakt uz je to KONEČNÁ

                      0 0
                      • fousmen  

                        ted uz jen vybrat vidlici co? ((((-:

                        0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Doufam, ze to osadis aspon tak dobre jako on. Vyber vidlice bude asi pro nas pro vsechny dost vycerpavajici zalezitost :) At ti k tomu necha tu Stratosku. Treba aspon on vedel co tam dat.

                        0 0
                        • Dumbo  

                          on tam ma nejaku bomberu na 130mm momentalne, a vraj vtom mal aj tu 888 co dal na nikolaia a bolo to „jeba“ :-) len chvalil ten ram… ja tam dam este neviem co no… hmhm ved vy mi poradite hehe :-)

                          0 0
              • Yeti  

                co toto? nie je to sice crmo…http://w­ww.duncon.pl/pit­bull.html

                0 0
          • Hanz_Zlin  

            hod mi odkaz na ten ram diky

            0 0
        • Hanz_Zlin  

          no kurvato je k nasrani nemam baterky jo popisu ma mensi rez jak je sedlovka a pod ni navarena zadni stavba nekdo rika jezdi to je v poho nekdo rika ze sem sebevrah

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Co tam ma? Prasklinu? Si to nech zavarit. Ale definitivne se toho zbavis az kdyz pridas navarky, ktere spoji zadni vzpery s horni ramovou trubkou ala freestyle. Tohle proste tahle konstrukce ramu dela.

            0 0
            • hanz  

              on chtěl napsat že mu to tam rezne okolo tý dírky co je zezadu na sedlový rouře a má strach že se mu to rozsype pod prdelí.

              0 0
    • rajtyš  

      no já už sem na dookie páar věcí koupil a vždycky žádnej problém. věci přišli do týdne (±2dni). no, náhodou sem si tam objednal i zmiňovaný rám cr8. chtěl jsem třináctku, ale ty už nebyly, tak jsem jim psal co a jak, no a oni mi odpověděli, že jako tam máj nějaký ty patnáctky, pár včrnej barvě a jeden tuším bílej, no a tak jsem jim psal, že a? mi jako jeden pošlou, že si ho jako obědnávam no a do týdne sem ho mněl na stole. bezva.

      jinak psal jsem zároveň více lidem za PELLSu jestli je maj skladem a jestli se na ně můžu přijít kouknout. no a ty lidi co tam dělaj mi nezávisle na sobě napsali každej něco úplně jinýho. jeden že jakou sou a? klidně přídu, druhej že nejsou a? nechodim, jinej zase že jsou ale a´t tam nechodim že sou jen internetovej obchod, no tak si řikam že na to pícham a skusim to na dookie apohoda. konec

      0 0
    • Pedro404  

      Dnešní první a poslední zkušenost s tímhle shopem- Jel sem si k nim úplně zbytečně přes půl Prahy pro rodla Truvativ Hussefelt za 490, jenom aby mi na prodejně dali do ruky za ty samý prachy Hussefelt Comp, který maj i na blbym eod.cz za 350, a vůbec netušili, že Hussefelt Comp je něco jinýho než Hussefelt. Na shopu samozřejmě slovo Comp v popisu neni a i fotka je těch dražších.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
        0 0
    • snowflake  

      Přidám trošku do mlýna. Cca před 3 týdny jsem tam posílal e-mail s dotazem na přilbu. Dosud žádná odpověď. Neseriózní…

      0 0
    • Barak  

      To je ten krám kousek nad Viktorkou?

      0 0
      • Pedro404  

        Jo, v Seifertce.

        0 0
        • Barak  

          Bydlím kousek a ještě jsem se tam nebyl ani podívat, ale nějak mě začal zajímat, půjdu to omrknout. :-)

          0 0
          • mc.loki  

            nedávno jsou tak kupoval pláště mountain king a v pohodě. dokonce mi málem dali místo drátový patky kevlar :) kdybych se neozval, vydělal bych :D, ale jsem hodný hoch.

            0 0
    • kassar007  

      No ja mam veskrze pozitivni zkusenost. Kupoval jsem tam pred 3 roky kolo, obcas nejaky dil a naposled komplet obleceni od Foxe atd. Pokazdy ochotny, vzdy prislo vse tak jak bylo domluveno. Tak ze jak psal RB problem bych hledal spis u dovozce DaBomb.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.