• peg

    www.leirelakesbikes.com tam docela dobrý ceny. Tak jestli už jste tam někdo kupoval něco. Všechno v pohodě?

    A pak se ještě chci zeptat, jestli je tento rám vhodnej na maratony.

    http://www.leisurelakesbikes.com/…4c448d03e797

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Jo ten je na maratony uplne nejvhodnejsi, Jarine! A je za slusnou cenu. Prodas barak a muzes mit takovy kola dve.

      0 0
      • Otaku  

        proc ne, maj to preci v kategorii Lightweight XC!

        0 0
        • hanz  

          a navíc je to typ FXC což znamená full na XC

          :-)))))))))))))­))))))))))

          0 0
    • vlk  

      asi sis nevšim ,že ceny jsou v lirách a ne v euro

      0 0
      • rich  

        jo liry – to by bolo sveta zit :-)))

        0 0
        • vlk  

          malinká chybička se vloudila libry.Člověku vypadne b a už je z toho jiná měna.

          0 0
          • rich  

            ja som sa len zasnival – mat tak za 1.500 lir novy ram…1.000 lir bolo za 25Kc…:-))

            0 0
    • peg  

      Aj kur domácí to není v korunách??? :) Ne omlouvám se. Vím, že je to v librách, jenže jsem to blbě znásobil. Naivně jsem počítal x30. Ale ono je to x46. Tak se ještě jednou omlouvám. :)

      0 0
      • rich  

        a k tomu Ti poviem par info o anglickych shopoch, pokusim sa nezaujato. Teraz som kupoval odtial novy ram. Zvazoval som RM ETSX z Vancouveru, kde boli prepravne naklady 225CDN (CDN=21Kc), ale napriek tomu, ze by som to posielal cez kamarata nemal som istotu, ze to bude bez cla a dph. nakoniec mam iny z uk. chapem ze platim dost, kedze to nie je predstavec, ale preco su prepravne naklady 70libier (GBP=46Kc) niekde z anglicka nechapem, teda ak porovnam tu kanadu, ktora je o nejaky kilometrik dalej.Potom som k ramu hladal vilu a vyhliadol som v zlave fox a pace vo vyssie spominanom shope. Po kratkej mailovej komunikacii mi bolo oznamene, ze prepravne naklady 60GBP+poistenie 30GBP, tak sa pytam do akej miery je to pre nich biznis alebo su skutocne spedicne firmy tak drahe…To sa mi oplati vziat letenku za 4,500 a prist pre to osobne a este si urobim vylet :-))) Vo vseobecnosti si myslim, ze v uk sa velmi vyhodne neda nakupit.

        0 0
        • blue  

          to se tak nekdo ma… koupi si ram a hned k tomu rovnou vilu :-)))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Kdyz si kupujes Authora, pak vybiras jenom stan :)

            0 0
            • rich  

              co ak som kupoval cez uk web authora? alebo to bola v drazbe aurora? mno vidim, ze musim najprv upratat pred vlastnym prahom (vily) prv nez sa zacnem navazat do inych za preklepy

              0 0
          • Jenda  

            ale zase to postovny za tu vilu je celkem slusny a ta pojistka:-)

            0 0
        • Radek Broz  

          Za prevoz nemovitosti pres kanal je to, myslim, celkem levne :D

          0 0
    • rider  

      Ja bych do toho nesel, pisou tam neco o SUPERIORU., asi ze to pro ne vyrabi, ci co :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.