• Lance

    Chtel bych znat Vase nazory jestli jo nebo ne. Nepiste tu prosim, ze si to mam najit ve vyhledavani.:-) to se mi nechce a jsou tam pouze nazory vetsinou na Hydrapak a Camelbag. Staci strucna odpoved JO, NE. Uvazuju o tom Authorackem myslim,ze se jmenuje turbo nebo tak nejak.

    0 0
    • McBlacky  

      Jo, minimálně na zimu a do bordelu to fakt oceníš. mrkni i na axony na trinity nebo na exitreky jinde…authoráckej má Lempl tak třeba se něco dozvíš :-)

      0 0
      • Lance  

        Jestli to tu Lempl cte, protoze slyset me asi neslysi:-) byl bych rad kdybys napsal neco o tom authorackem WB.

        0 0
      • Radek Broz  

        Axony na trinity vypadaly zajimave (v cene cca 600 nebo kolik byl i pytel, kterej je samotnej celkem drahej), tak jsme jich chteli objednat rovnou 5;-), ale uz nemeli ani jeden.

        0 0
    • McBlacky  

      a hlavně když máš dva litry nemusíš stavět na závodech na občerstvovačkách pro doplňení vody :-)

      0 0
      • Lance  

        No prave, ja treba vozim dve flasky,ale pak plivu bahno,protoze mi nechutna:-) a druhy duvod je ten,ze tam dam nejake veci.I Bundu napr. A muzes to pouzit i jako batoh. Kamos ma Camela,ale rikal,ze uz s tim asi nebude jezdit, proto se ptam na nazor vetsiny. Ty mas jaky jestli se muzu zeptat? A beres ho s sebou porad?

        0 0
        • Daf  

          Flasky jsou lepsi :) Ale vazne vak se hodi uz treba jako alternativa k flaskam. Nekdy je treba si toho na vyjizdku vzit vic nez nacpes do kapes u dresu. Na zavody vak vubec nenosim. S dvema flaskama se da maraton odjet i kdyz je horko, zvlast kdyz na obcerstvovackach obcas podavaj uz naplnene flasky. Mit cokoliv na zadech je neprijemne v okamziku kdy zacnou bolet zada, nebo zadek.

          0 0
        • McBlacky  

          já mám axona koupil jsem ho na trinnity ale už ho nemaj. je spíš menší, dám do něj všechno co potřebuju a vejde i flíska. vozím ho pořád, kromě opravdu krátkých závodů

          0 0
    • Pá-dlista1  

      JO

      0 0
      • Lance  

        Beru zpet tu svoji vetu o dostacujici odpovedi JO NE.zjistuji,ze je to malo:-) Padlista takze jo,ale pripoj aspon nejaky komentar.:-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jo, ber ho :) Ja myslim, ze vsechno o tomhle tematu je tu uz napsano. Ledaze bys chtel presne o tom Authoru. Ja mam camel se stejnym rezervoarem a zadny vazny problem s nim nemam. Urcite by se to dalo vylepsit, ale to by nebyl za ty prachy. V sobotu jsem na nej dvakrat lehnul (celkem uz mnohokrat) a vzdycky to vydrzel.

          0 0
        • Radek Broz  

          Jo. Jestli chces pit, tak to ber – flaska je na houby.

          0 0
    • RomanH  

      Jo, zbytek najdes vyhledavanim :o)

      Ochrana zad, tolik se nedre nahradni duse, moznost prevozu dalsich veci (navleky, mapa…), lehci kolo se lepe ovlada…

      0 0
    • kovar  

      JAsně že Jo. Ale flašu na velmi krátké vyjížďky nebo vyjížďky s dostatkem hospod vozím taky.

      0 0
    • vojtechposmourny  

      Bez debat ano. Bez toho už dneska nevyjedu.

      0 0
    • fousac  

      jo… ostatne ja moc moznosti nemam, na bika bidon stejne nenacpu… jedinou nevyhodu spatruju, ze nekdy nevim kdy dojde obsah.. :/ (ovsem to muze byt pouze moji lemplovitosti, treba se to ostatnim nestava)

      0 0
    • gram  

      Jo, taky doporučuji. Výhodou je, že v zimě to pití netí tak hrozně studený jak z falešek. Jenom chci upozornit na Axony. Koupil jsem 2 (mě a přítulkyni) a musel jsem vymenit tesneni v naustku. Oba netěsnily. Možná jen náhoda…

      0 0
      • Lance  

        Hm asi do toho pujdu, zatim prispelo 8 lidi a je to 8:0 ve prospech kladne odpovedi

        0 0
      • McBlacky  

        ten černej kroužek? taky jsem s tím měl v létě když bylo vedro problém… co jsi tam dal?

        0 0
        • gram  

          Koupil jsem klasický těsnící kroužek v železářství cca 1,50,– Kč. Je o maličko větší, takže stoprocentně těsní, jen ten náustek jde trošku hůř vytahovat.(Hlavně v zimě).Ale za ty prachy pohoda.

          0 0
          • McBlacky  

            no já to upravil tak že jsem ho přilepil vteřiňákem (víc to těsní) ale taky to šlo ztuha, musel jsem zalepil i tu vrchní gumu co se strká do pusy (občas se shrnula) v zimě kápnu kapku stolního oleje do míst kde se to tře a pak to jde úplně v pohodě, zkus to, fakt rozdíl…

            0 0
            • Pá-dlista1  

              A chu?ově?

              0 0
              • McBlacky  

                já to čekal… pohoda, jestli myslíš to lepidlo, tak když to uděláš chytře tak není kde by mělo styk s tekutinou a ten olej- jedna kapka, z který ještě něco otřeš je nepatrný množstvý a v podstatě se ti do pití dostane jen to co projde přes ten gumový kroužek… nebudu to pitvat, já rozdíl nepoznám ani když piju v klídku doma z toho, a venku na biku mám jiný starosti :-)

                0 0
            • gram  

              Teda moc si nedokážu nyní představit co si lepil na te vrchni gumě, která se strká do pusy, ale to s tim olejem je dobrej nápad.Díky:-)

              0 0
              • McBlacky  

                ten kousek co strkáš do pusy jde sundat z tý umělý hmoty… no a když to hodně přidírá tak se mi stávalo že jsem ho shrnul=tekla z toho tekutina, tak jsem tyhle dva kusy přilepil k sobě napevno…

                0 0
                • gram  

                  Jo, už mi to v hlavě seplo. to víš, přece jenom v práci po obědě… Každopádně shrnout se mi to zatím nepodařilo…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    mě se to právě stalo dvakrát dost blbě na závodech a to je pruda, většinou piju ve sjezdech a co dělat když ti z toho začně téct, v puse ti zbyte gumička a sjezd před tebou :-) každopádně tyhle chyby jsem vychytak a při ceně 490 za batoh i s vakem (akce) si nestěžuju.

                    0 0
                    • Lance  

                      Dobra cena, i to je duvod proc nechcu orig.Camel!

                      0 0
                    • gram  

                      No, na závody stále ještě zůstávám věrnej flaškám.Já většinou rád na občerstvovačkách zastavím doplnit vodu a pro něco do žaludku (když už za to dám ty prachy). U toho axonu (koupenej v akci na trinnity, ten kratší) mi ještě maličko vadí, že bederák je na můj vkus hodně vysoko, ale je to čistě subjektivní názor.

                      0 0
    • MARIN  

      JOOO V zime v tom vydrzi teple a v lete studene piti. Piti je vic jak ve flaskach a jeste se tam vejde spousta blbosti. Kratke vyjizdky 1,5hod ale sem tam taky davam jen s flaskou a naopak dlouhe pres 4hod kombinuju oboje. Navic na ram narvu jen jednu flasku.

      0 0
    • vojtechposmourny  

      Ještě jeden důvod, proč JO, kterej tu nikdo nezmiňoval. Když si pití, nářadí, duši a další voloviny, co s sebou vozíme, nahážeš do báglu, tak je kolo nejen lehčí, ale podle mě i tisíckrát hezčí. Takový jednoduchý, nepřeplácaný.

      0 0
      • Lance  

        to je fakt, protoze mi se ta brasnicka pod sedlem taky nelibi. Ale zasvinis batoh:-) no asi je treba to vydrzet a nejak prekousnout.

        0 0
        • vojtechposmourny  

          Jasně, taky jsem kdysi dávno vozil na kole brašnu, pumpičku, tachometr… Bylo to přeplácaný, vydávalo to různý pazvuky… Určitě by se našly i další nevýhody. Jinak někdo říká, že se pod báglem moc potí, mě to ale vůbec nevadí. Jo, a jestli můžu doporučit, tak vak a hlavně náustek je asi nej od camelbacku.

          0 0
    • Martin  

      Rozhodně JO a z vlastní zkušenosti lépe 3l rezervoir.

      0 0
    • cabbage  

      JO a klidne di do batohu od authora ma docela prakticky usporadani kapes narozdil od camelu, neco vydrzi(i lempla). vak bych koupil od camelbagu(+ naustek) nebo hydrapacku(+ vymyvani). nevyhoda authora je ze je jen na 2L ale to zavisi na tvoji (s)potrebe.

      0 0
      • Lance  

        Nevis kolik stoji ten vak od camelbagu? Vim,ze ten authoracky 550,– kc aspon myslim. A myslis,ze to je univerzalni?

        0 0
        • cabbage  

          jak univerzalni? vak od camelu muzes vozit v batohu od authora, to je prokazany.
          ceny: http://www.progresscycle.cz/firma.asp?… cena je vyssi ale myslim ze se vyplati. mozna ho na netu sezenes o trochu levnejc.

          0 0
          • Lance  

            Jo presne tak jsem to myslel, jestli to tam bude v poho. Ta 2l omega by se mi zamlouvala, cenovy rozdil neni zase nejak extremni. Ty mas zkusenosti s tim authorackym batohem?

            0 0
            • cabbage  

              ja s tim osobni zkusenost nemam ale vozi to(2l omega) uz 3 roky lempl a zatim v poho.

              0 0
              • Lance  

                No snad tady prijde a neco mi o tom napise. Kdybys ho tu nejak ctive potkal, tak mu prosim dej vedet at tady zajde a necha tu nejaky vzkaz. dik

                0 0
                • figur  

                  Pokud by jsi měl zájem o 2l vak Deuther v bezvadném stavu,použitý jeden týden,rád Ti ho přenechám.Já ho nevyužiju.Dej e-mail a já Ti pošlu nabídku.

                  0 0
                  • Air  

                    a copak si za nej zadas? mas dvou nebo trilitrovej?

                    0 0
                    • figur  

                      Je to tam napsaný – dvoulitrovej.Na­bízím za 350,– včetně dobírky,nebo 300,– při osobním odběru.

                      0 0
                • Lister  

                  Nevím jaký má author letos vaky a hlavně náustky, ale já mám mimo jiné loňský Doldy, který měl stejný naustek jako author boll ajiné(takový velký modrý dodlík) a tej je fakt mizernej, takže jsem ještě musel přikoupit Hydrapack. Přijde mi ale hodně drahá kombinace samostatný vak+ batoh. To se nevlezeš pod 1500 a za to už koupíš hodně dobrý komplet od Camelu nebo od Hydrapaku.

                  0 0
                  • Lister  

                    Aothor turbo 1000 vak camel 900. Za 1900 už si můžeš hodně vybýrat. Za ty prachy bych bral asi Camel Mule, kdybys chtěl ušetřit tak Hydrapack Owerflow( 12 stovek ve slevě)

                    0 0
    • Twisp  

      JO! Uz mam dva kejmly. Jeden na kratsi vyjizdky Rogue02 a na delsi pak Mule05. V podstate vsechny vyhody uz byly receny. Takze di do nej.

      0 0
      • RUMcajs  

        A ten novej budeš také čistit domestosem na WC? :-)))))))))

        0 0
    • Air  

      Jo

      A sel bych rozhodne do Camelbaku:

      1. ma ion stribra = mene plisni (zabranuje jejich tvorbe) – jina znacka to nema
      2. pohodlnejsi vymyvani nez u levnejsich znacek (lepsi znacky jako napr. Source ap. uz to taky maji vymakany)
      3. pravdepodobne nejlepsi naustek
      4. neni z PVC narozdil od tech levnych.

      Prazdny vak je relativne drazsi nez koupe celeho batuzku – 3 l vak stoji stejne jako 2 l batuzek… takze je to vyhodnejsi koupe, pokud chcete maly batuzek nez jen koupit vak. Pak to nevyjde vubec tak draho. E-shopy maji dobre ceny.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.