• Ruben

    sbírám informace,mám Hutchinsony Scorpion 2,0 a jsem max.nespokoje­ný.Hrozně se sjíždějí ana blatě se zanáší a dlouho jim trvá něž se očistí.S Maxxisama mám celkem dobrý zkušenosti Co radíte?

    0 0
    • fousac  

      kouknout se do historie..

      0 0
    • vlk  

      já jsem byl velice spokojen s ritchey Z max 2,1 dozadu.Ale je to měkčí pláš?, takže se docela sjíždí.Teď tam mám ritchey bitware, ale ty v bahně docela kloužou.Dopředu jsem kupoval jakousi kendu, teď si kamoš koupil WTB velociraptor a ta vypadá velice dobře.Váhu jsem do teď nikdy neřešil.Hlavně aby držela a nebylo moc defektů.Ale teď asi budu koukat i po nějakých lehkých pneumatikách.Pro­blém je, že zrovna nejsou prachy, tak po lehkých a přitom levných.Jaké lehké pneu byste doporučili.

      0 0
      • fousac  

        velociraptor se v blate okamzite zanasi a blbe se cisti…

        0 0
      • MARIN  

        MAXXIS

        0 0
      • bikemanx  

        Seš normální ty Z-Max jsou úplně na ho… na mokru to vůbec nedrží…

        0 0
        • vlk  

          právě, že já s nima byl velice spokojen na jakém povrchu ti to za mohra nedrží.Na bahně jsou super.Na jehličí taky.po silnici nejezdím a na mokré trávě kloužou snad všechny.Na šutrové cesty taky supr.Na jakém povrchu ti kloužou.

          0 0
          • Meesha  

            ja mel taky Z-maxe vzadu asi 3000km a byl sem snim naprosto pokojenej. Defekty zadny, drzel ve vsem a na vsem. Mel sem ho i pres zimu. Sjetej mi po ty dobe nepripada. Dopredu bych si ho nedal – to uz je trochu moc drapak.

            0 0
      • hYs  

        zmax mam ted na prednim i zadnim, zanasi se to vsim moznym a docela dost, chyta to i suchy listi, ale zase dost dobre drzi stopu

        0 0
    • bronas  

      Zkoušel jsem WTB Nanoraptor, ale nebylo to ono. Teď mám Geax Mezcal a maximální spokojenost.

      0 0
    • tit  

      Mozno IRC Serac XC 2.1. Vaha 594g (vazene v obchode). Skusil som ich v sobotu na KŠ a v pohode. Nato, ze pisu 2.1 su uzke. Myslel som, ze bude vacsie blato tak som ich v zadu pouzil namiesto Conti. Explorer PRO, ktore pouzivam najcastejsie. Zaber dobry, cistenie OK, valivy odpor a hlucnost na asfalte mensia ako Conti. Ziadny defekt. Trvacnost neviem posudit ale po KŠ nenesú známky opotrebenia. Vyzerajú ako dobry kup a na MTBR ich tiez chvalia.

      0 0
      • vlk  

        kolik váží skutečně ty continental pro v jaké šíři je máš

        0 0
        • tit  

          Continentaly som nevazil, takze presne neviem. Subjektivne (na ohmat) su malicko lahsie-rozmer 2.1.

          0 0
      • McBlacky  

        no nevim, zrovna v sobotu jsem seraca rozřízl v dost neviném terénu, jinak není to moc stabilní pláš?, jako univerzál ok, ale spíš bych se poohlídl po něčem jiném. natočil jsem na něm 1700km ve předu a vzorek 85%

        0 0
        • tit  

          No mozno mas pravdu,mam ich kratko takze neviem posudit ale do predu by som ich nedaval. Ten vysoky vzor moze ustrelovat asi aj ustreluje – tipujem. Aky plast? Toto je podobna otazka ako „co bolo skor, vajce alebo sliepka?“ Dokonaly plast neexistuje! Este k tomu Z-maxu. Kamarat s ktorym jazdim ho ma vzadu a pochvaluje ale ked idem za nim tak vidim, ako mu v blate a podobnej brecke plava. Ked zastavi, tak ma plast ako blatovy slik.

          0 0
          • McBlacky  

            tak pak napiš jakej je serac vzadu, hod to třeba do recenzí, já nemám odvahu ho tam nasadit – tak dobře pojištěnej zas nejsem :-(

            0 0
    • kovar  

      co se tyka plastu do bahna, tak zkusenosti mam pouze s hutch. Mosquito – doccela dobre samocisteni v porovnani s nize uvedenymi plasti. TAkze do bahna plast s vyssimi nerozlehlymi spunty ale hodne na ridko. S ostatnimi plasti, ktere jsem jezdil (hutch Aligator a Python, Conti Explorer a Vertical, Maxxis Ignitor a dals jsem zapomnel) je to se samocistenim od bahna velice spatne.

      0 0
      • prochpetr  

        zdravim, mosquito mam a jsou super, drzi jak blazen, akorat je to docela tragicky na mokrym asfaltu. ale lesni cesty, sterk, bahno pohoda. akorat se rychle sjizdi, premyslim, co koupit dozadu, bo ten zadni je po 1900 fuc :(. vepredu am jeste tak 60% vzorek :). koupil bych zas mosquito, ale za 730k se mi do nej vzhledem k vydrzi nechce, nejezdim tezky tereny

        0 0
        • MartinXC  

          To jsi dobrý, mě vzadu odešel po 800km… dezém byl 1mm :-(

          0 0
          • prochpetr  

            no taky uz ho mam pekne hladkej, je to pravej slick :), ale porad drzi jak pribitej, akorat v lese na listi a siskach hrabe jak vzteklej pes, ale nerad bych nekde lepil, takze vymena je vic nez akutni .) bratranek radi maxxis, no nevim nevim

            0 0
    • RomanH  

      Maxxis Medusa 1.8, rozmer vcetne spuntu je 48, vyska je 40. Pokud hustis okolo 60 psi, tak jedou rychle i na asfaltu. Samozrejme nemuzes srovnavat pohodli techto medus se Scorpionem, ale jsou rozhodne pohodlnejsi nez treba Rubena HighLander. Vzadu drzi uplne na vsech potvrsich, totez plati i na predku, jen s tim rozdilem, ze do hodne rozbiteho terenu to chce dobrou techniku kvuli sirce. Taky ve predu jsem si na ne musel chvili zvykat – tam, kde se ostatni plaste uz neudrzely a ja plynule sjizdel dolu (napr. hrana vymlete strouhy), Medusa porad drzi, kdezto telo uz jde podvedome jinam.

      0 0
      • TinkTink  

        Naprostej souhlas…mam ji napredku a uplne stejny dojem – akorat sem si nemusel zvykat…je to dobrej plast (na lepsi si nezvykam…)

        Skoda ze neni i v rozmeru 2,0…

        Dobrej plast do bahna je napr. Michelin Wildgripper Lite S 1,6"…ale je tezsi nez Medusa 1,8"… :)

        0 0
        • Pavlos  

          Celkem podobne vypada Swampthing a dela se vice sirkach

          0 0
        • RomanH  

          No ja tomu proste na zname trase, kde me to vzdy hazelo dolu, nemohl uverit, tak jsem se uz podvedome ramenama cpal jinam, zatimco medusa porad drzela.

          0 0
    • RUMcajs  

      Dozadu Maxxis Larsen TT 2,0" (viz recenze). Dopředu něco drsnějšího s dobrejma bočníma výstupkama, např. Bontrager Jones AC.

      0 0
    • malko  

      Mohl by nekdo doporucit fakt dobry plaste spesl na predek ? Jezdim hlavne po nespevnenych cestach (sterk, kameni, rozmlacenej asfalt, lesni cesty) zadny velky bahno. Nedavno sem to totiz krosil z kopce na rozbite asfaltce, a v zatacce mne ustrelilo predni kolo. Nastesti sem to ustal, ale domu sem jel jak posranej a slibil sem si, ze musim koupit na predek fakt dobrej plast :)

      0 0
    • vtx  

      MAXXIS Kraken a Calibos = max satisfaction

      0 0
      • fousac  

        maxxismalni spokojenost… :) jen ten kraken je spis pro tezsi vahy…

        0 0
        • Honza-HK  

          Maxxisy jsou do drsnějšího terénu. Na sinici, lesních cestách … se nadřeš jako Bulhar. Na tento terén používám Ritchey Spedmax – alfa vpředu, omega vzadu. Jsou děsně rychlý (skoro jako siničáky) a v lehčím terénu taky drží. Tím nehaním Maxxisy, mám je taky.

          0 0
      • jakub  

        to jo, o tom bych se snad ani neprel, ale nadres se jako blazen, mam je doma na skrini, urcite je budu jezdit, ale ty mi zensky sem je fakt musel sundat, byla po svihu vzdycky uplne na dne, tedkom ma rubeny a je to v poho

        0 0
        • McBlacky  

          vážně myslíš že je to tím? zase takový drapáky to nejsou… ale jestli má ted trilobity, tak to změna je :-)

          0 0
    • kankrlicek  

      Při závodech jezdím IRC Mythos (ty staré) 2,1". Jsou dost úzké (na 2,1"). Ale v blátě, mokré šutry, kořeny, šotolina – všude drží, zadní brzdí výborně, přední je vynikající guma. Zadek se sjíždí hodně rychle (proto to vozím jen na závody). Dříve jsem foukal na 4 psi, měl jsem dost často defekt, teď jsem umínil – vzadu tak 3 – 3,5 psů, vepředu 2,5 – 3 a zatím jsem neměl defekt. Při tréninku vozím jakékoliv gumy, aspoň si zvyhnu techniku :)

      0 0
    • Kolík  

      Zadní pláš? Hutchinson On The Rocks, vepředu Maxxis Calibos. Celková spokojenost.

      0 0
      • B-I-K-E-R  

        Já jezdím BONTRAGER Jones ACX ( kevlar) velmi lehké max.spokojenost v bahně jedou krásně bahno jde hned dolů . nejsou špatné také Hutchinson python , Z max také nejsou špatné 2500km bez problémů v těžkém terénu ,ale na asfaltu jsou hodně hlučné (ten vzorek na to vypadá) zdar Tomáš

        0 0
        • ota  

          vozím swampthing 2,1 a je to pohoda-žádná velká rychlost,ale v rozbitém terénu a bahně je doma

          0 0
        • ota  

          vozím swampthing 2,1 a je to pohoda-žádná velká rychlost,ale v rozbitém terénu a bahně je doma

          0 0
    • Stand  

      Já mám Continental vapor 2.1 a nějak si není nač stěžovat. Výdrž nevím, mám je krátce…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.